0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Огляд світлодіодних робочих ламп модель 8015 і 8017

  • 09 листопада 2018 10:51:49
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 973
У цьому відео-огляді ми розглянемо відразу дві моделі робочих ламп модель 8015 і 8017.
 
Представлені моделі ламп відносяться до категорії робочих ламп, тобто мають широкий спектр застосування. Серед нашої аудиторії такі лампи будуть найбільш затребувані майстрами з нарощування вій, фахівцями з перманентного макіяжу, а також майстрами нігтьової естетики. Гарантія на лампи складає 12 місяців
 
Головна відмінна характеристика робочих ламп - це довгий і вузький корпус голови лампи. Така форма забезпечує освітлення максимально великої площі на робочій поверхні.
 
Лампа модель 8017 по довжині корпусу становить 44 см, а по ширині 8 см. В якості джерела світла - 90 SMD діодів, які дають яскраве безтіньове світло. Максимальний світлопотік при цьому становить 880 люмен.
 
Лампа оснащена сенсорними кнопками управління. За допомогою яких лампа включається-вимикається і змінюється яскравість освітлення, тобто ви зможете змінювати і підбирати найбільш комфортне освітлення для вас в процесі роботи.
 
Звертаємо вашу увагу на механізм кріплення голови лампи - це новий тип кріплення, який має підвищену міцність і розрахований на часту зміну положення голови лампи.
 
Лампа вільно рухається по сторонам, а при необхідності опустити або підняти голову лампи потрібно скористатися вентилем і при його максимальному закручуванні фіксувати потрібне положення.
 
Робоча лампа модель 8015 дещо відрізняється дизайном і має інші характеристики світла.
 
Корпус лампи 8015 по довжині становить 58 см, а по ширині - 8 см. Джерело світла 84 SMD діодів, але незважаючи на меншу кількість діодів, ця лампа світить яскравіше, так як максимальний світлопотік вбудованих тут діодів становить 1350 люмен.
 
Дана модель лампи також оснащена сенсорними кнопками управління і тут теж можна управляти яскравістю світла.
 
Всі регулювальні механізми у лампи надійні, м'які в експлуатації. Стійка лампи прихована в пластиковому чохлі, який надає лампі акуратний, естетичний вигляд.
 
Всі лампи комплектуються струбциною, яка дозволяє закріпити лампу на будь-якій поверхні товщиною до 6 см. Лампи також можуть кріпиться до штативів або в спеціальних отворах на візках.
 
Якщо вам сподобалися лампи і ви хочете котрусь із них придбати, ми завжди раді бачити вас в офісі Бьюті Сервіс Україна, в Києві, на вул. Шутова, 9А, офіс 126. Ви також можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеооглядами продукції Бьюті Сервіс.
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.