Схуднути і підтягнути м’язи, лежачи на кушетці – хто ж відмовиться від такого способу проведення свого часу? І робити наче нічого не потрібно, і не боляче, і результат шикарний. Міостимуляція – одна із найефективніших методик роботи з тілом: м’язами і жировою тканиною.
Міостимуляція: ефекти для тіла
Електричний струм у салонних і кабінетних апаратних методиках – найсильніший фізичний чинник для роботи і на обличчі, і на тілі. Найефективніші способи корекції та лікування багатьох естетичних проблем клієнтів – його робота і прямий обов’язок.
Для обличчя – це насамперед мікрострумова терапія і радіочастотний ліфтинг, для тіла – Міостимуляція і той самий радіочастотний ліфтинг. Якщо при мікрострумовій терапії косметолог працює електродами у потрібному напрямку – залежно від стану конкретного м’яза чи групи м’язів, то при міостимуляції тіла електроди працюють самі – їх накладають на шкіру і прикріплюють.
Накладають саме на певні місця – точку проникнення рухового нерву у самий м’яз. Прикріпивши електроди, косметолог натискає на апараті кнопочку «start», і електричний струм, що подається в імпульсному режимі, змушує м’язи тіла активно працювати – скорочуватися. Міостимуляція тіла активує в організмі багато процесів:
- Посилюється кровообіг
- Покращується відтік лімфи
- Збільшується прохідність судин
- Активується робота серця і внутрішніх органів
- Активується обмін речовин
- Покращується стан нервової та ендокринної систем, а значить – стабілізується гормональний фон
- Зміцнюється імунітет організму
І в підсумку – відбувається активне зменшення жирових клітин у підшкірно-жировій клітковині. Саме тому перед початком процедури міостимуляції по тілу за протоколом обов’язковим є проведення ліифодренажного масажу.
Міостимуляція тіла: які проблеми вирішуємо
У косметології ця апаратна процедура виконує безліч різноманітних актуальних і затребуваних завдань:
- Покращує тонус м’язів і шкіри
- Корегує стан так званої «апельсинової корочки»
- Бореться з целюлітом, особливо – з жировими «гронами» і бугорцями
- Стимулює розщеплення жирових клітин
- Підвищує еластичність шкіри тіла
Паралельно опрацьовуються слабкі й ослаблені м’язи, відновлюється природна робота м’язів і нервів, відбувається локальний ліполіз. Міостимуляція тіла – це комплексний вплив на весь організм, систему кровообігу, лімфатичну систему, внутрішні органи.
Міостимуляція тіла: з чим поєднувати
Комплексні поєднані методики – одні з найулюбленіших косметологічних процедур. Ефективність – краща, результат – швидший, кількість процедур – потенційно менша.
Оскільки процедура міостимуляції активно впливає на жирові клітини, перша необхідна поєднана методика – лімфодренажний масаж. У салоні краси чи масажному кабінеті ручний лімфодренажний масаж може бути успішно замінений його апаратним варіантом – пресотерапією. Як метод пневматичний масаж добре поєднується з усілякими антицелюлітними гелями, засобами для обгортань тощо.
Міостимуляція після нього – наступний етап. Для проведення імпульсів електричного струму потрібне контактне середовище – в косметології з цією метою застосовується інертний медичний гель. Для процедур на обличчі він не годиться – занадто сушить шкіру, а ось для тіла – саме те. Втім, деякі косметологи працюють по спеціальним антицелюлітним гелям. Це дає свій результат, хоча процедура може дещо подорожчати.
Але такі спеціальні косметичні засоби краще використовувати окремо. У комплексі робота зі шкірою тіла при процедурі міостимуляції чудово поєднується з усілякими грязьовими обгортаннями, пілінгами, вакуумним масажем, ультразвуковим фонофорезом. Тут головне – ретельно зібрати анамнез і точно визначити протипоказання.
Міостимуляція: правильно закінчити процедуру
Одне з золотих правил коректного проведення апаратних процедур, та й мануальних також – постпроцедурні рекомендації косметолога та їх сумлінне дотримання клієнтом. У кожної активної методики – свої правила, і це стосується також і міостимуляції. Не має значення, якою була основна мета самого клієнта – схуднення, целюліт чи тонізація м’язів, загальні рекомендації мають такий вигляд:
- Дотримання питного режиму
- Дотримання режиму правильного харчування
- Додавання фізичних вправ і в цілому фізичних нагрузок
- Для боротьби з целюлітом упродовж 2-х годин після апаратної процедури виключити вживання їжі, лише пити воду
Іншими словами – якщо провести процедуру міостимуляції по тілу і через півгодини з’їсти солоденьку булочку і запити її газованою солодкою водою, потрібного результату не досягнути. Образ життя – вірніше, рівень його активності, корегування харчування, спортзал чи фітнес і поєднання апаратних методик працюють лише всі разом.