0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Міостимуляція: працюємо з тілом

 • 09 листопада 2021 00:00:00
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 393

Схуднути і підтягнути м’язи, лежачи на кушетці – хто ж відмовиться від такого способу проведення свого часу? І робити наче нічого не потрібно, і не боляче, і результат шикарний. Міостимуляція – одна із найефективніших методик роботи з тілом: м’язами і жировою тканиною.

Міостимуляція: ефекти для тіла

Електричний струм у салонних і кабінетних апаратних методиках – найсильніший фізичний чинник для роботи і на обличчі, і на тілі. Найефективніші способи корекції та лікування багатьох естетичних проблем клієнтів – його робота і прямий обов’язок.

Для обличчя – це насамперед мікрострумова терапія і радіочастотний ліфтинг, для тіла – Міостимуляція і той самий радіочастотний ліфтинг. Якщо при мікрострумовій терапії косметолог працює електродами у потрібному напрямку – залежно від стану конкретного м’яза чи групи м’язів, то при міостимуляції тіла електроди працюють самі – їх накладають на шкіру і прикріплюють.

Накладають саме на певні місця – точку проникнення рухового нерву у самий м’яз. Прикріпивши електроди, косметолог натискає на апараті кнопочку «start», і електричний струм, що подається в імпульсному режимі, змушує м’язи тіла активно працювати – скорочуватися. Міостимуляція тіла активує в організмі багато процесів:

 • Посилюється кровообіг
 • Покращується відтік лімфи
 • Збільшується прохідність судин
 • Активується робота серця і внутрішніх органів
 • Активується обмін речовин
 • Покращується стан нервової та ендокринної систем, а значить – стабілізується гормональний фон
 • Зміцнюється імунітет організму

І в підсумку – відбувається активне зменшення жирових клітин у підшкірно-жировій клітковині. Саме тому перед початком процедури міостимуляції по тілу за протоколом обов’язковим є проведення ліифодренажного масажу.

Міостимуляція тіла: які проблеми вирішуємо

У косметології ця апаратна процедура виконує безліч різноманітних актуальних і затребуваних завдань:

 • Покращує тонус м’язів і шкіри
 • Корегує стан так званої «апельсинової корочки»
 • Бореться з целюлітом, особливо – з жировими «гронами» і бугорцями
 • Стимулює розщеплення жирових клітин
 • Підвищує еластичність шкіри тіла

Паралельно опрацьовуються слабкі й ослаблені м’язи, відновлюється природна робота м’язів і нервів, відбувається локальний ліполіз. Міостимуляція тіла – це комплексний вплив на весь організм, систему кровообігу, лімфатичну систему, внутрішні органи.

Міостимуляція тіла: з чим поєднувати

Комплексні поєднані методики – одні з найулюбленіших косметологічних процедур. Ефективність – краща, результат – швидший, кількість процедур – потенційно менша.

Оскільки процедура міостимуляції активно впливає на жирові клітини, перша необхідна поєднана методика – лімфодренажний масаж. У салоні краси чи масажному кабінеті ручний лімфодренажний масаж може бути успішно замінений його апаратним варіантом – пресотерапією. Як метод пневматичний масаж добре поєднується з усілякими антицелюлітними гелями, засобами для обгортань тощо.

Міостимуляція після нього – наступний етап. Для проведення імпульсів електричного струму потрібне контактне середовище – в косметології з цією метою застосовується інертний медичний гель. Для процедур на обличчі він не годиться – занадто сушить шкіру, а ось для тіла – саме те. Втім, деякі косметологи працюють по спеціальним антицелюлітним гелям. Це дає свій результат, хоча процедура може дещо подорожчати.

Але такі спеціальні косметичні засоби краще використовувати окремо. У комплексі робота зі шкірою тіла при процедурі міостимуляції чудово поєднується з усілякими грязьовими обгортаннями, пілінгами, вакуумним масажем, ультразвуковим фонофорезом. Тут головне – ретельно зібрати анамнез і точно визначити протипоказання.

Міостимуляція: правильно закінчити процедуру

Одне з золотих правил коректного проведення апаратних процедур, та й мануальних також – постпроцедурні рекомендації косметолога та їх сумлінне дотримання клієнтом. У кожної активної методики – свої правила, і це стосується також і міостимуляції. Не має значення, якою була основна мета самого клієнта – схуднення, целюліт чи тонізація м’язів, загальні рекомендації мають такий вигляд:

 • Дотримання питного режиму
 • Дотримання режиму правильного харчування
 • Додавання фізичних вправ і в цілому фізичних нагрузок
 • Для боротьби з целюлітом упродовж 2-х годин після апаратної процедури виключити вживання їжі, лише пити воду

Іншими словами – якщо провести процедуру міостимуляції по тілу і через півгодини з’їсти солоденьку булочку і запити її газованою солодкою водою, потрібного результату не досягнути. Образ життя – вірніше, рівень його активності, корегування харчування, спортзал чи фітнес і поєднання апаратних методик працюють лише всі разом.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.