0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Базовий догляд у кабінеті косметолога: апаратні методи

 • 20 травня 2021 22:41:59
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 2788

Базовий догляд за шкірою обличчя – це програма-мінімум, що має кілька ключових і обов’язкових пунктів. Він тому і має назву базовий, що складає основу щоденного б’юті-ритуалу – ту базу, що гарантує для шкіри захист, збереження її здоров’я та імунітету, подовження молодості і віддалення в часі появи вікових змін. Мінімальні зусилля для максимального результату – його основна мета.

Догляд дома: важливі деталі

У домашніх умовах щоденна схема процедури має такий вигляд:

Демакіяж ® очищення ® тонізація ® нанесення сироватки ® нанесення крему для очей ® нанесення денного / нічного крему. Додаткові кроки у цій схемі – періодичне відлущування шкіри і застосування масок. Важливий нюанс: використовувані засоби мають відповідати типу шкіри та / або проблемі.

І тут часто здійснюється одна з найпоширеніших помилок – некоректне визначення свого типу й, відповідно, неналежний догляд. Коли зневоднена шкіра, наприклад, самостійно визначається як суха, і купуються засоби для сухої. У такій ситуації шкірні покриви не лише не отримують потрібного – навпаки, ситуація ще більше поглиблюється тими препаратами, що не підходять і не відповідають проблемі. І таких прикладів можна навести чимало.


 

Оптимальний варіант – отримати консультацію у косметолога і порадитися з ним. І тоді баночки, туби і флакони навіть з мас-маркету дадуть шкірі можливість відчути мінімальну турботу й догляд. Адже наступна важлива деталь – регулярність процедур. Косметологи навіть жартують, що не так важливо, якими саме засобами користуватися – важливо робити це регулярно, щодня.

Кабінет косметолога: професійний догляд

Можливості косметологічного кабінету незрівнянно ширші, і поняття базового догляду має свою специфіку. Тут уже йдеться про інтенсивніші процедури, котрі не лише забезпечують професійну турботу за допомогою набагато сильніших професійних препаратів. Їх важливе завдання – профілактика. А це означає не лише якісне зволоження, живлення, насичення шкіри, застосування засобів з ДМАЕ, ПДРН, пептидами, церамідами тощо. Але й – тонізацію, у тому числі м’язів і м’язового каркасу, підвищення мікроциркуляції, підтримку тонусу шкіри, її еластичності. Візити до косметолога на процедури – це праця на випередження.

У розпорядженні спеціаліста є головні базові інструменти – його руки, засоби і апарати. Ця трійця здатна на багато що – і тим паче в умовах регулярності проведення процедур. В умовах сучасності рук і засобів уже недостатньо, сьогодні кабінету складно функціонувати без апаратних можливостей – хоча б з тієї простої причини, що електричний струм, акустичні коливання та кольорові світлові хвилі можуть добратися туди, де, перефразовуючи відому фразу, «не ступала рука людини».

Апаратні методи – це ексфоліація, живлення м’яких тканин на глибокому рівні, стимуляція виробництва колагену, приведення м’язів обличчя у бадьорий активний стан пружності, вирівнювання рельєфу шкіри, її відновлення та омолодження.

Одні апаратні методи є профілактичними та базовими, інші вже відносяться до категорії омолоджувальних. Їх рекомендується застосовувати не раніше 30 років і за наявності чітких показань. Звісно, з обов’язковим врахуванням протипоказань.

Базовий догляд: руки й апарати

У світі сучасної косметології існують й активно працюють десятки апаратних методів, що ґрунтуються на фізичних чинниках. Якщо йдеться конкретно про етап відлущування, то це такі процедури:

 • Алмазна мікродермабразія
 • Гідродермабразія
 • Ультразвуковий пілінг

Косметолог обирає метод, виходячи з типу шкіри і її стану. І – своїх технічних можливостей. Для жирного, комбінованого і нормального добре підійдуть алмазна мікродермабразія і гідродермабразія. А для сухого типу оптимальним варіантом стане ультразвуковий пілінг.

Наступним етапом у базовому апаратному догляді можуть бути такі процедури:

 • Мікрострумова терапія
 • Гідропілінг
 • Вакуумний масаж обличчя – після 25–30 років +/-
 • Фотодинамічна терапія
 • Електропорація
 • Фонофорез

RF-ліфтинг, SMAS-ліфтинг, лазерні процедури методами базового догляду вважатися не можуть – це активніші й агресивніші методики, що застосовуються на етапі серйозної корекції вікових змін.

Із наведеного переліку варто виокремити електропорацію та фонофорез. Це методики, спрямовані на впровадження активних інгредієнтів у глибокі шари м’яких тканин. Залежно від виду й специфіки обраного засобу їх можна розглядати як важливі самостійні етапи базового догляду за наявності певних показань


 

Наприклад, ексфоліація шкіри і введення сироватки чи ампульного препарату з PDRN (полінуклеотидами) за допомогою електропорації можуть стати базовими процедурами при дрібнозморшкуватому типі старіння, наявності акне і постакне, рубців, куперозу тощо.

Світ сучасної апаратної косметології дає спеціалістам і клієнтам салонів краси широкі можливості догляду за шкірою – як базові, так і омолоджувальні. Якісні препарати і якісна безпечна техніка в руках справжнього професіонала – це здоров’я шкіри, її молодість, чистота і свіжість.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.