0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ при купівлі апаратів ТМ Beauty Service

Шановні клієнти!
 
 
Ми дбаємо про те, щоб при купівлі апаратів ТМ Beauty Service ви відразу почали заробляти!
 
Для цього у нас передбачено БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ з видачею іменного СЕРТИФІКАТУ.
 
Програма індивідуального навчання розрахована на 1-2 г залежно від складності придбаного апарату, може проводитися індивідуально або в міні-групах. Навчання розроблено для фахівців з базовими знаннями в області косметології обличчя і тіла.
 
Якщо ви тільки починаєте свій шлях косметолога, вам може знадобитися значно більше часу для вивчення апаратної косметології, в такому випадку навчання можливо за додаткову плату.
 

Наші методисти - це досвідчені лікарі-косметологи, які мають успішну практику і досвід викладання, які добре знають сучасні апаратні методики

і в курсі останніх тенденцій. 

Спілкування з професіоналами своєї справи буде дуже корисним для Вас! І це абсолютно безкоштовно.

У процесі навчання ви будете ознайомлені з короткою теоретичною базою за функціями обраного вами апарату. Також, при необхідності передбачено майстер-клас процедури для більш наочного уявлення про саму процедуру, а також для оцінки ефективності її результатів. Ви можете бути в якості моделі або, якщо хочете бачити сам процес вам потрібно прийти на майстер-клас вже зі своєю моделлю.

 
Методисти розкажуть вам про показання і про протипоказання до процедур. Дадуть рекомендації з якими витратними матеріалами можна працювати. Ви дізнаєтеся як доглядати за обладнанням, щоб забезпечити гігієнічність процедури для кожного клієнта і зберегти робочі здатності апарату на довгі роки експлуатації.
 
Бажаєте записатися на індивідуальне навчання? Повідомте про своє бажання менеджеру по телефону 0-800-339-515 (всі дзвінки безкоштовні) або напишіть нам на viber 068-100-77-08. З вами узгодять дату та час навчання.
 
Навчання проходить у спеціально облаштовано у навчальному кабінеті в Києві, вул. Шутова, 9А.
 
* подробиці за тел. 0-800-339-515
 

Увага! При покупці портативних апаратів Delica ™ безкоштовне навчання НЕ передбачено. У цьому немає необхідності, прилади комплектуються детальною інструкцією з експлуатації, а керування максимально просте.

 

Ця категорія порожня.