0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Неінвазивне моделювання тіла: кращі варіанти і тенденції

  • 11 лютого 2021 22:23:57
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 866

Моделювання тіла – тема, запит на яку в суспільстві стабільно підвищується. Її актуальність не має вікових чи статевих обмежень – підлітки, дівчата, чоловіки та жінки – у кожної людини своя власна мотивація і свої власні потреби, щоб потурбуватися про красу тіла.

Хтось ходить до спортзалу ввечері після роботи, хтось експериментує з дієтами, хтось звертається за допомогою до хірургів, а де-хто ще – шукає та вивчає ринок косметологічних послуг і можливостей безболісних способів моделювання тіла. Процедури, спрямовані на схуднення, підтяжку шкіри, тонізацію м’язів, боротьбу з целюлітом та апельсиновою кірочкою – окремий напрям естетичної косметології. Оскільки попит на них постійно зростає, синхронно збільшується кількість методів і різноманіття методик.

Моделювання тіла: переваги неінвазивних процедур

Розподіл косметологічних процедур на хірургічні та нехірургічні, операційні та неопераційні, інвазивні та неінвазивні – стійка тенденція у світі сучасної косметології. Порівняльні дані з обох видів послуг були б цілком доречні, цікаві і потрібні не лише з медичного погляду – адже проблема ожиріння в розвинених країнах у світовому масштабі досить значна і виходить на лідерські позиції у переліку загальнонаціональних проблем зі здоров’ям.

Але оперувати хоча б якимись кількісними показниками української статистики досить складно – з тієї простої причини, що професійні соціологічні дослідження з косметологічної тематики в Україні практично не проводяться. Опосередковано крупинки таких даних можна вишукати в національних омнібусах – але питання вибору та переваг інвазивних чи неінвазивних процедур схуднення та моделювання тіла в них точно не підіймається.

Але індустрія краси розвивається незалежно від соціології – і за своїми власними законами. Один з них – попит на косметологічні послуги та процедури. Стабільна поява на українському ринку все нових і нових методик та апаратів, їх подальше вдосконалення, стійкий запит на техніку для тіла – реальність, котра красномовно свідчить сама за себе. Неінвазивні схуднення, корекція фігури і моделювання тіла – лідерські процедури в масажних і косметологічних кабінетах, клініках, оздоровчих і СПА-центрах.

Неынвазивне – значить, без операцій та болю, без анестезії та необхідності в періоді реабілітації, без ризику лікарської помилки і можливих поопераційних ускладнень. Замість операційного столу – зручний масажний стіл чи косметологічна кушетка, замість уколів і скальпеля хірурга – косметологічні апарати і досвідчені руки фахівця, замість тяжкого пробудження та виходу з анестезії – загальне оздоровлення та релакс.

Апаратні способи моделювання тіла: можливості салону краси

Міостимуляція, ультразвукова кавітація, пресотерапія, термоковдра і термовакуум, ручний та апаратний вакуумний масажі – у кожного з цих методів свої завдання і можливості, переваги і межі, показання і протипоказання. І що важливо – їх суміщення і робота в комплексних програмах. Якісний лімфодренаж – одна з обов’язкових умов таких програм і комплексних рішень.

Мабуть, базовою початковою косметологічною процедурою, з якої починається або нею закінчується будь-яка робота з моделювання тіла, є пресотерапія. Вона може застосовуватися як самостійний варіант – у курсовому режимі, але при виборі міостимуляції чи кавітації – обов’язкова складова процедури. Важливий нюанс – апарати для роботи по тілу працюють з усіма м’якими тканинами, м’язами, кровоносною та лімфатичною системами людського організму. Лімфатична система особливо важлива – адже саме вона виводитиме всі токсини і метаболіти, що утворилися в організмі під час проведення косметологічної процедури.

Пресотерапія – техніка №1 для лімфодренажу за простотою виконання, ефективністю і важливістю для здоров’я. За великим рахунком, із зайвою жировою складочкою на талії чи животі жити можна – і навіть цілком комфортно. А ось застій лімфи за своїми важкими наслідками для здоров’я і загального самопочуття призведе до суттєвого погіршення якості життя, інтоксикації організму появи почуття втоми і важкості, послабленню імунітету. До того ж, целюліт часто починається саме з утворення застійних явищ у м’яких тканинах – і курс процедур на апараті пресотерапії стає першочерговим косметологічним доглядовим завданням.

Міостимуляція, кавітація, апаратний вакуумний масаж – топові процедури для схуднення і моделювання тіла, боротьби з локальними надлишковими жировими відкладеннями, загальної тонізації організму. М’язи і м’язовий каркас, внутрішні жирові відкладення і системне опрацювання всього організму – їх компетенція. Залежно від проблем, очікувань клієнта і стану його здоров’я, наявних показань і протипоказань спеціаліст може рекомендувати і застосовувати ту чи іншу косметологічну методику для моделювання тіла.


 

Вакуумний масаж: можливості без жодних обмежень

Ця процедура – найбільш фізіологічний спосіб корекції фігури. Він перевірений не однією тисячею років свого застосування – і переживе ще не одну тисячу. Саме ця техніка модернізується найшвидше – і це пов’язано саме з її запитаністю, результативністю і популярністю. Спочатку до класичних скляних банок додалися вакуумно-роликові, вакуумно-магнітні та вакуумно-кулькові насадки найрізноманітніших конфігурацій. Такі насадки мають більшу глибину опрацювання, посилену ефективність і власну специфіку вибору залежно від наявних проблем.

Потім з’явилися апарати термовакууму – і з ними косметологія отримала суттєвий додатковий бонус для моделювання фігури. Глибокий прогрів організму під час процедури викликає досить потужне розслаблення, зменшує болісність відчуттів під час роботи – наприклад, на шкірі з целюлітом, дозволяє швидше відновлювати людину. Особливо добре термовакуум проявив себе для роботи на стресозалежних зонах – шиї, потилиці, плечах, спині, а також на шкірі з болісним целюлітом.

Суміщені насадки для вакууму з функцією RF-ліфтингу – ще одне нововведення. RF-ліфтинг останнім часом суттєво збільшив свої можливості – і не в останню чергу завдяки вивченості методу, його ефективності. Поєднання з вакуумом – добрий варіант для моделювання тіла з одночасною тонізацією, розгладжуванням і зміцненням шкіри.

Наступним витком у процесі модернізації і вдосконалення техніки для схуднення і моделювання тіла стала поява поліфункціональних комбайнів, у яких до вакууму та RF-ліфтингу додалася ще одна популярна функція – ультразвукова кавітація. Сучасна апаратура – це 3–5 базових опцій, серед яких зазвичай присутній вакуум, кавітація та RF.

Термо: -терапія, -обгортання, -ковдри і -мати

Тепло, особливо холодної і вологої в українському кліматі зимової пори – одне з найприємніших відчуттів людини. Та й ранньої весни такі процедури ще будуть досить доречними. Якщо навіть косметологічний сеанс талласотерапії на обличчі здатен швидко занурити клієнта у стан релаксу та нірвани, то що вже тоді говорити, якщо тепловому впливу піддати всю фігуру – від пальчиків на ногах до потилиці!

Термообладнання – окремий вид техніки для процедур на тілі. Схуднення, моделювання контурів, боротьба з целюлітом та апельсиновою кірочкою, робота з окремими проблемними ділянками, лімфодренаж, реабілітація після травм та операцій, профілактика, розслаблення, детоксикація та загальне відновлення організму – все перераховані завдання перебувають у його безпосередній компетенції.

Вибираючи таке обладнання, варто враховувати такий нюанс: можливість автономного регулювання температури в окремій секції та можливість відключення окремих секцій. Це має важливе й значиме з практичного погляду значення, адже при роботі зі стегнами і животом, скажімо, не завжди є потреба прогрівати грудний відділ. Його можна або взагалі відключити, або виставити просто комфортну температуру для загальної зручності клієнта.


 

Тіло та обличчя: варіанти поєднання

Можливість встановлювати потрібну температуру у термоковдрі і термоматі дозволить спеціалісту не лише займатися тонізацією шкіри тіла і моделюванням його контурів, але й зі зручностями проводити косметологічні процедури на обличчі. Прохолодна температура у приміщенні кабінету косметолога, особливо якщо за вікном -10, не стимулює до роздягання – і зона декольте ризикує не отримати таку вкрай потрібну порцію догляду та турботи. До того ж, багато косметологічних засобів дуже полюбляють тепле вологе середовище – і не лише ензими.

Наприклад, водорості і кремові маски – в інструкціях із застосування деякі маски рекомендується попередньо прогріти перед нанесенням. Закрити таку маску плівкою для обгортань, укутати клієнта зверху теплим пледом і підключити термоматрац – і зайнятися, скажімо, мікрострумовою терапією. Такі приклади – оптимальний варіант суміщеної роботи з тілом та обличчям. Клієнт при цьому суттєво економить час на косметологічні процедури – а при сучасному ритмі життя це значимий чинник.

Аналогічним чином зручно працювати з пресотерапією – мабуть, це найвигідніший варіант суміщення видів послуг. Вигідний, тому що не вимагає від косметолога жодних додаткових засобів – але цілком припускає можливість їх використання. Якщо клієнт у відповідь на пропозицію чи запитання спеціаліста погоджується застосовувати допоміжний антицелюлітний гель чи крем, тоді замість одноразового костюму для пресотерапії людина буде обгорнута плівкою. Сама ж робота апарата від цього ніяк не зміниться – і дія косметологічної процедури посилиться. І в цьому – друга суттєва перевага: апарат не вимагає від косметолога докладання жодних зусиль для роботи та результату.

Моделювання фігури, розщеплення жирових клітин, очищення та детоксикація організму, підтяжка шкірних покривів – трудомісткий та масштабний процес, але й доволі результативний. Звісно, естетична косметологія має свої межі можливостей – складно собі уявити, що за допомогою апаратних методів під час косметологічних процедур можна позбутися зайвої сотні кілограмів. Але ж справжній фахівець і не буде обіцяти неможливого – щоб не обнулити очікування клієнта.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.