0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Апаратна косметологія – 2021: популярні процедури

 • 14 січня 2021 22:21:12
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 3864

Щороку галузь косметології збуджує своїх прихильниць новими проривними ідеями та методиками. Пройшовши перевірку на ефективність, деякі з них з часом стають модними трендами, що визначають вектор розвитку практичної, прикладної косметології – а це щоденна праця салонів краси та приватних косметологів. Утім, незважаючи на «модність», умовно кажучи, популярні процедури – це, передусім, перевірені методи з доведеною результативністю, безпечні і нетравматичні.

Отже, власні тренди у розвитку має також й апаратна косметологія – найбільш делікатний, фізіологічний, безпечний і природний напрям у загальному переліку косметологічних послуг і видів діяльності. Про те, які процедури вийдуть в топи, які втримають свої позиції в лідерах, які перейдуть з інноваційної групи до розряду старої доброї класики – поговоримо у цій статті.

Лідери: апаратні методи омолодження та відновлення


Омолоджувальні техніки – один з найбільш запитаних видів косметологічних процедур. І зараз на нього ще більший попит, аніж років 10–15, а то й 20, тому. Змінюється ритм життя, змінюється світоглядна картина світу й філософські установки у суспільстві, розвивається медицина й техніка, покращується якість життя, змінюється відношення до середнього віку. Сучасне покоління у віці 40+ – це все частіше активні, цілеспрямовані, впевнені в собі жінки, які зберігають молодість душі і блиск в очах.

Для таких жінок підтримка молодості шкіри, її тонусу й пружності, віддалення у часі появи зморшок, щоденний догляд за собою такі ж буденні й звичні речі, як перша чашечка кави зранку. Набагато простіше й дешевше зараз періодично відвідувати косметолога й отримувати задоволення від професійних і якісних косметологічних процедур, аніж через кілька років метушливо вибирати між значно дорожчими, радикальними, ризикованими й не до кінця вивченими новими методиками. Апаратні методи у цьому випадку – варіант вибору № 1, адже саме вони забезпечують якісну профілактику з пролонгованою дією:

 • RF-ліфтинг: косметологічна методика, що вже перейшла із розраду інновацій до класики. Вже добре вивчена, з безпечними технічними даними апаратів, мінімізованим ризиком виникнення місцевих реакцій, легка й зручна у застосуванні методика зі швидким результатом
 • Мікрострумова терапія: техніка, що втримує свої лідерські позиції в косметології впродовж понад 30 років. І підстав для зменшення її популярності немає. Серед переваг: це найбільш фізіологічна косметологічна апаратна процедура з мінімальним набором протипоказань; підґрунтя для комплексних поєднаних програм широкого профілю вікових проблем; толерантна до віку клієнтів (від 18 років, якщо необхідно – у присутності батьків з 14 років)
 • Вакуумний масаж обличчя у техніці anti-age: найефективніший метод підтяжки шкіри, корекції нижньої третини обличчя, боротьби з другим підборіддям та деформаційним птозом, роботи з локальними зморшками та заломами (носо-губними, кисетними, на бокових поверхнях носа та лобі, в орбітальній зоні тощо). Процедура, що поєднує релакс та результат
 • Ультразвукова чистка: у зв’язку з суттєвим «омолодженням» куперозу, збільшенням кількості клієнтів з проблемами капілярного кровообігу і зі стресовою реактивною шкірою можна прогнозувати збільшення потреби в атравматичній косметологічній чистці. УЗ-скрабер для таких клієнтів – фактично єдино можлива й дозволена апаратна процедура чистки

Ці 4 методи збережуть свою ефективність, запитаність, а отже й популярність, у салонах краси й кабінетах приватних косметологів і в 2021 році. За своєю суттю кожна з цих методик у значній мірі безальтернативна – а значить, вони лишаються у лідерах.

Доглядові процедури: яскравість, ефективність й  емоційний маркетинг

Доглядові процедури – яскравий і красивий напрям сучасної косметології. До них можна віднести різноманітні банкетні техніки, експрес-методи, так звані технології вихідного дня і багато інших способів навести «миттєву красу». Саме вони мають найяскравіше емоційне забарвлення – адже результат потрібен тут і зараз.

Серед доглядових косметологічних апаратних процедур у 2021 році можна впевнено прогнозувати популярність таких методів:

 • Гідропілінг: одна з новітніх методик догляду за шкірою та її відновлення. Вакуумний, механічний та кислотний чинники працюють як єдине ціле – і їх синергія дає яскравий і насичений результат, що зберігається упродовж тривалого часу
 • Фотодинамічна терапія: червона кольорова хвиля не лише створює миттєвий візуальний ефект квітучої, свіжої та ніжної шкіри, але й запускає процеси неоколагенезу. Обидві ці процедури – і гідропілінг, і фотодинамічна терапія – працюють і в курсовому режимі, і як окремі ефективні косметологічні маніпуляції.
 • Електропорація та фонофорез: різноманітні апаратні техніки введення активних інгредієнтів можна розглядати і як метод догляду, і як експрес-метод. В залежності від поставленої мети, наявних проблем тощо у поєднанні з професійними якісними косметологічними засобами вони демонструють красивий яскравий результат пролонгованого терміну дії

Всі наведені вище апаратні процедури можна використовувати і в курсовому режимі, і самостійно, і в комплексних поєднаних програмах. Наприклад, RF-ліфтинг + електропорація, мікрострумова терапія + фонофорез, мікрострумова терапія + фотодинамічна терапія червоним кольором, ультразвукова чистка + гідропілінг (без етапу гідродермабразії), ультразвукова чистка + фотодинамічна терапія синім кольором (протизапальний та антисептичний ефект), вакуумний масаж + мікрострумова терапія тощо.

 

Тіло: популярність – це ефективність

Серед усіх косметологічних методів роботи з тілом явними лідерами у рейтингу популярності лишаються 3 методики:

 • Апаратний масаж
 • Міостимуляція
 • Пресотерапія

Вакуумний масаж – варіант роботи з тілом, що не має конкуренції. Який би вид масажу й апарат не використовувати при цьому, саме вакуум, при всіх його різновидах – найпопулярніша і найбільш запитана у косметології та естетиці тіла процедура. І у прийдешньому році він збереже свої лідерські позиції. LPG, термовакуум, класичний банками – вакуум, незалежно від самого апарату й виду техніки, за глибиною опрацювання м’яких тканин, за силою, ефективністю і системністю впливу є, без перебільшення, безальтернативним способом.

Ще одна його перевага – варіативність застосування. Його можна використовувати для вирішення серйозних завдань (лікування целюліту, апельсинової кірочки), естетичних проблем, зміцнення загального тонусу організму, його оздоровлення й детоксикації, розслаблення та відпочинку. А в поєднанні з міостимуляцією та ультразвуковою кавітацією він (як варіант – пресотерапія) – обов’язкові лімфодренажні складові такої поєднаної косметологічної процедури.

Міостимуляція – апаратний метод, що має багато задоволених прихильників і прихильниць. Корекція ваги і проблемних зон, стану м’язів, загального тонусу організму – його завдання. З точки зору трудомісткості міостимуляція та вакуум мають суттєву різницю. Якщо міостимуляція передбачає всього лише коректне накладання електродів – і а всю роботу виконує електричний струм, то вакуум вимагає безпосередньої участі спеціаліста.

Пресотерапія – методика, яка працює і в самодостатньому режимі, і в комплексних програмах. М’які повітряні обійми чинять дуже розслаблюючу дію – а про користь такої дії переконливо розповість косметолог. Лімфодренажний ефект, за умов відсутності протипоказань до цієї косметологічної процедури, досить доречний фактично для будь-якого клієнта у віці 30+.

Підсумовуючи, можна зробити такі загальні висновки.

Косметологічні процедури, що довели свою результативність у 2020, залишаться серед методів і у 2021 році. Це RF -ліфтинг, мікрострумова терапія, вакуумний масаж обличчя та тіла, УЗ-чистка, гідропілінг, фотодинамічна терапія, електропорація / фонофорез, міостимуляція, пресотерапія.

За умов падіння купівельної спроможності населення, зафіксованого статистикою та соціологічними дослідженнями різкого зменшення витрат населення на сферу послуг, до якої відноситься і косметологія, апаратні способи догляду, омолодження, лікування та відновлення шкіри – це можливість варіювати з цінами на послуги, пропонуючи клієнтам – без втрати фінальної якості – доступні та ефективні напрацювання та програми.

Ймовірніше, в умовах потенційно можливої й близької економічної кризи, що стукає у двері, саме зменшення середнього чеку у кабінеті косметолога можна спрогнозувати як основний тренд року, що настав. Багато апаратних методів залишаться досить популярними – і в умовах подорожчання вартості професійних косметологічних засобів, що вже почалося, саме вони допоможуть косметологам зберегти на належному рівні якість своєї роботи, працювати й заробляти, продовжуючи займатися улюбленою справою.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.