0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Тестування аппаратів Beauty Service ™

Шановні косметологи, масажисти і естетисти по тілу у нас чудова новина!

 

Компанія Бьюті Сервіс Україна впровадила нову послугу - тестування обраного вами апарату перед покупкою. Ви зможете спробувати апарат в роботі!

Приходьте зі своєю моделлю або тестуйте процедуру на собі з допомогою нашого методиста.

Це ексклюзивна можливість отримати детальну консультацію і максимальний огляд обладнання від практикуючого досвідченого косметолога-методиста компанії Бьюті Сервіс Україна.

Методист озвучить вам переваги апарату, особливості роботи з ним, продемонструє як підключити апарат, як управляти функціоналом, як налаштовувати необхідні параметри. Для вас проведуть лікбез по дезінфекції та стерилізації обладнання.

ТЕСТУВАННЯ АПАРАТУ - це абсолютно безкоштовна послуга і доступна при наявності диплома косметолога. зПопередній запис обов'язковий. Для запису, зв'яжіться з нами за телефоном: 0-800-339-515 (безкоштовно) або напишіть нам на вайбер (068) 100 77 08


У чому відмінність консультації з косметологом від звичайної консультації з менеджером компанії?

1. В першу чергу ви будете говорити на "одній" мові.

 

Наші косметологи - кваліфіковані, практикуючі фахівці, вони відмінно знають потреби майстра, всі моменти актуальності послуг з урахуванням клієнтської бази, а також необхідності в мінімізації витрат без втрати якості вашої роботи і ефективності процедур.

Ви зможете обговорити всі хвилюючі вас моменти, у тому числі яку апаратну косметику використовувати і які апаратні методи поєднувати з метою комплексного догляду і збільшення вартості вашого чека.

 

2. По-друге косметолог-методист допоможе вам підібрати максимально відповідний апарат:

*Для старту - якщо ви новачок у б'юті-сфері, то зробити правильний вибір необхідного обладнання найчастіше виявляється складним рішенням.

Поширена помилка новачків, це бажання придбати апарат з максимальним набором функцій або орієнтуватися тільки на трендові процедури, але при цьому не враховувати потреби клієнтів, які будуть записуватися до вас на процедури.

Завдання методиста надати вам максимальну інформацію про затребувані, ефективні апаратні методики і допомогти систематизувати дані з урахуванням вашого бюджету і клієнтської бази.

В результаті консультації з методистом ви зможете:

-Оцінити переваги апаратних методик

-Визначити який набір функцій буде робочим саме для вас

-Зрозумієте середню собівартість процедури і ваш заробіток на ній

 

*Для оновлення обладнання - якщо ви вирішили оновити апаратну базу вашого кабінету або салону, але вам поки складно визначитися у виборі сучасного обладнання.

Хочете придбати апарат з трендовими процедурами і при цьому не відмовитися від класичних апаратних методик, які завжди були вигідними для вас.

У такому випадку, методист нашої компанії проведе для вас консультацію по новомодним апаратним процедурам з урахуванням їх поєднання з класичними методами, а також порекомендує найбільш ефективні методики, щоб клієнти завжди бачили результат вашої роботи і рекомендували вас як відмінного фахівця.

В результаті консультації з методистом ви зможете:

- оцінити переваги трендових процедур і розуміти їх необхідність для вашої клієнтської бази

- визначити ваш робочий асортимент апаратів і середній рівень доходу.

 

*Для масштабування бізнесу - якщо ви успішний власник салону або досвідчений майстер, який відчув у собі потенціал вирости і масштабуватися для вас є дуже важливим питання правильної інвестиції.

 

-Як вибрати апарати, з максимальною віддачею вкладень?

-Які процедури не втратять свою затребуваність у довгостроковій перспективі?

-Які методики найбільш ефективні і при цьому найменш затратні за собівартістю?

На ці та багато інших питань нададуть відповідь наші методисти.

В результаті консультації ви зможете:

- оцінити перспективність ваших інвестицій

- визначити найбільш прибутковий асортимент апаратів для вашого бізнесу

Найголовніше і корисне, що ви отримаєте скориставшись послугою ТЕСТУВАННЯ АПАРАТУ перед покупкою - це визначеність у вашому виборі і чіткість у прийнятті рішення.

Ваша покупка на 100% буде добре продуманою, виваженою, а значить вигідною для вас!

А після покупки апарату, ми пропонуємо вам відвідати безкоштовне навчання з видачею іменного сертифіката - це повноцінний майстер-клас процедури з відпрацюванням на моделі. Детальніше про навчання тут.

Для запису на ТЕСТУВАННЯ АПАРАТУ, зв'яжіться з нами за телефоном: 0-800-339-515 (безкоштовно) або напишіть нам на вайбер (068) 100 77 08

 


Увага! При покупці портативних апаратів Delica ™ тестування НЕ передбачено. У цьому немає необхідності, прилади комплектуються детальною інструкцією з експлуатації, а керування максимально просте.

 

Ця категорія порожня.