0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Наводимо красу–III: вакуум у кабінеті косметолога

  • 19 липня 2021 12:16:01
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 678

Третя, заключна стаття з невеличкої рубрики «Наводимо красу». Електричний струм та ультразвук – найактивніші помічники косметолога. Ця солодка парочка заслуговує на особливу вдячність – і з боку косметологів, і з боку наших клієнтів. Сьогодні поговоримо про ще один чудовий фізичний чинник, без якого фахівцям у галузі краси вкрай складно було би корегувати багато вікових та естетичних змін на обличчі й тілі – від’ємний вакуумний тиск. Простіше кажучи – давайте поговоримо про улюблений вакуум.

Вакуум: які є процедури

Кількість косметологічних процедур за його участю можна порахувати на пальцях однієї руки – і це буде навіть занадто. Але! Їх якість, глибина впливу, результат, його стійкість та пролонгованість, безпечність, фізіологічність та універсальність – на максимально можливій висоті, недосяжність у деяких аспектах навіть для багатьох «електричних» методик.

Отже, які вакуумні методи є в арсеналі сучасного косметолога? Їх небагато:

- Вакуумний масаж обличчя й тіла

- Гідродермабразія та гідропілінг

- Алмазна мікродермабразія

- Вакуумна чистка обличчя

І все, мабуть. Але скільки задоволення криється за цими кількома позиціями! 

Чіткий контур нижньої третини обличчя, підтягнута зона підборіддя, виокремлені вилиці, підтягнуті м’язи, розгладжена міжбровка – це якщо коротко про обличчя. Деформаційний тип старіння – найвідданіший шанувальник вакуумного масажу.

За ефективністю впливу, скажімо, на край нижньої щелепи і ділянку другого підборіддя як своєрідний конкурент для вакуумного масажу можна розглядати rf-ліфтинг. Але останній має чіткі обмеження у використанні, багато протипоказань, вимагає вкрай відповідального ставлення клієнтів до постпроцедурних рекомендацій свого косметолога. Особливо – до постпроцедурних рекомендацій. Вакуум же – найбільш фізіологічний метод. Так, він теж має свої протипоказання – але їх має і будь-який апаратний метод.

Пропрацьовані м’язи ніг, сідниць і рук, целюліт, в’ялість шкіри, набряклість, апельсинова кірочка, робота на стресозалежних зонах, загальний релакс і розслаблення – це якщо про тіло. Втім, сучасна техніка для тіла поєднала в одній насадці вакуумний масаж, скажімо, з радіочастотним ліфтингом або кавітацією – і тим самим збільшила в рази якість і результативність процедур. 

Ще одна яскрава новинка останніх кількох років – термовакуум. Такі апарати обов’язково мають опцію регулювання інтенсивності температури – комусь треба гарячіше, комусь – навпаки, не дуже. Глибоке м’яке прогрівання під час вакуумного масажу викликає неймовірні відчуття розслаблення і занурення у нірвану. Та й сама насадка у таких апаратів зовсім інша, вона сильно відрізняється від класичних скляних / пластикових / металевих банок своєю масивністю і широкими краями.

Гідропілінг: інтенсивність вакууму – обов’язкова

Гідропілінг – найбільш трендова процедура останніх років, особливо актуальна у літній період. Відчуття чистоти шкіри, відчуття того, що твоя шкіра у буквальному сенсі дихає – це все до нього.

Умовно процедуру гідропілінгу можна розділити на 2 етапи: механічний та кислотний. Механічний – це початковий, нульовий етап, гідродермабразія. Кислотний – це наступна робота трьома розчинами спеціально розроблених для цієї процедури сироваток. І на першому, і на другому етапах вакуум – головний трудяга. Саме гра з його рівнем інтенсивності – один з маленьких лайфхаків якісного проведення процедури.

Слабка подача сироваток або вони взагалі не надходять до рукоятки – значить, не вистачає вакууму. Якісне належне розкриття пор – теж він. Щільний контакт насадок зі шкірою, завдяки якому косметолог не тисне на шкіру, а, навпаки, наче підтягує її доверху – теж його обов’язок. Активне бурління сироваток у спіралеподібних насадках – знову ж таки він.

Нульовий етап, гідродермабразію, залежно від типу і стану шкіри цілком можливо використовувати як самодостатню процедуру. І знову ж таки – для якісного проведення цього етапу, від якого значною мірою залежить якість наступних кислотних кроків, надзвичайно важлива інтенсивність вакуумного тиску. Саме він забезпечує розкриття пор, а захисна кромка висотою у кілька міліметрів не дозволяє травмувати шкіру.

Розкриття пор під час процедури, в залежності від індивідуальної реакції, іноді відбувається настільки виражено, що після нього береш в руки ультразвуковий скрабер і проходиш по епідермісу. Робота лопатки-скрабера на такій шкірі не поглине багато часу, але ще більше очистить пори і підготує їх до наступного введення сироваток.

А далі – кислотний етап. І тут без вакууму взагалі ніяк – він і регулює подачу розчинів, і вводить їх, і забезпечує щільний контакт спіралеподібної насадки зі шкірними покривами.

Чистка і шліфовка: потанцюємо?

Класична вакуумна чистка обличчя як поняття і процедура у сучасній буденності салонів і кабінетів краси має величезний розкид різноманітних процедур. В одних клініках так називають гідропілінг, в інших – застосовують з цієї метою маленькі скляні баночки з арсеналу загальних насадок для вакуумного апарата, але працюють ними по сухій шкірі. «Вакуумний очисник пор» – популярний гаджет для домашнього догляду і досить популярний запит у пошукових системах.

В класичній косметології вакуумна чистка – це робота вакуумного апарата і спеціальних насадок. Сьогодні у такому вигляді у кабінеті косметолога застосовується мало – їй на зміну прийшла безліч інших, ефективніших, способів очищення. А ось алмазна шліфовка, мікродермабразія – один з давніх, перевірених часом методів механічного пілінгу. Вона стала м’якою наступницею кристалічної дермабразії, яка набагато краще працювала з рубцями, але при цьому шліфувала шкіру до стану «кривавої роси».

Але світ змінюється, і дбайливе ставлення до шкірних покривів сьогодні стає провідним мотивом багатьох косметологічних процедур. Насадка з дрібнодисперсним алмазним напиленням і вакуум – ось і весь пристрій для алмазної мікродермабразії. Ідеально застосовувати для грубої, щільної, жирної пористої шкіри, але вимагає особливої обережності у роботі з чутливою, ніжною і куперозною шкірою, а також – в орбітальній ділянці.

Може застосовуватися як початковий підготовчий етап для багатьох процедур з догляду та омолодження – мікрострумової терапії, ультразвукової чистки, фотодинамічної терапії, електропорації. Ось лише перед rf-ліфтингом шліфувати шкіру потрібно не раніше, ніж за 3 дні до його проведення.

***

Від’ємний вакуумний тиск – чудовий робочий інструмент у кабінеті косметолога. Звісно, його одного буде трошки замало. Але він – незамінний.

«І як я могла раніше жити без вакууму?». Сказала одна моя клієнтка після курсу вакуумного масажу обличчя.

 
  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.