(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Апарати для RF-ліфтингу

Радіочастотний ліфтинг – вплив на шкіру і підшкірні структури високочастотним струмом радіохвильового діапазону. Процес поглинання дермою радіохвильового діапазону супроводжується виділенням великої кількості тепла і нагріванням тканин.

Тепловий вплив посилює обмін речовин, нормалізує кровообіг, запускаючи процеси регенерації – при підвищенні температури в глибоких шарах шкіри до температури +40 / +50 відбувається ущільнення колагенових та еластинових волокон і стимуляція їх вироблення. Результат цих процесів – миттєва підтяжка шкіри, покращення контуру обличчя, розгладжування зморшок, зміцнення тонусу шкіри.

Донедавна чи не єдиним способом глибокого омолодження шкіри обличчя вважалася пластична хірургія. Ця процедура, окрім вираженого позитивного ефекту, має і свої мінуси. Серед них у першу чергу виділяються такі: болючість самої процедури, тривалий постопераційний відновлювальний період, можливість непередбачених неестетичних наслідків.

Радіочастотний ліфтинг у цьому плані є беззаперечною альтернативою пластичній операції як цілком безпечний, безболісний і високоефективний метод. Навіть більше – в залежності від індивідуальної реакції організму, він може навіть перевищити ефект від пластичної хірургічної операції.

На сьогодні радіочастотний ліфтинг – одна з найпопулярніших косметологічних процедур. Вона впевнено лідирує серед процедур, призначення яких – призупинити чи максимально віддалити в часі процеси фізичного вікового в’янення та старіння шкіри. Фактично йдеться про нехірургічне омолодження шкіри обличчя і тіла.

Відповідно, обладнання для RF-ліфтингу стає одним із головним серед усього розмаїття апаратної косметології, а сама методика – однією з найзатребуваніших у загальному переліку косметологічних процедур.

Беззаперечною перевагою є те, що апарати для RF-ліфтингу мають широкий діапазон можливостей, з ними можна працювати не лише на обличчі, а й на тілі. Зморшки навколо очей, мімічні та носо-губні зморшки, «подвійне підборіддя», целюліт, провисання шкіри на стегнах, сідницях, руках, ногах, животі, в’яла шкіра в ділянках шиї та декольте – практично будь-яка проблемна зона на тілі та обличчі клієнта може оброблятися за допомогою обладнання для RF-ліфтингу.

Сьогодні на ринку б’юті-індустрії апарати для RF-ліфтингу пропонують найрізноманітніші виробники в широкому діапазоні ціни. Оскільки один із ключових принципів нашої роботи – повага до клієнта, ми пропонуємо високоякісне професійне обладнання, вартість якого, тим не менше, приємно здивує. Вся наша продукція має повний пакет необхідних документів: санітарно-гігієнічний висновок, сертифікат відповідності якості УкрСЕПРО, інструкцію з використання та гарантію 18 місяців.

Купити апарат для радіочастотного ліфтингу можна в нашому інтернет магазині «Бьюті Сервіс Україна» або безпосередньо у виставковому центрі.

Чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. Шутова, 9 А, оф. 126. Усю вичерпну інформацію ви також можете отримати від наших кваліфікованих менеджерів-консультантів, зателефонувавши за номерами: (044) 503-73-96, (050) 725-09-11, (067) 406-81-08.

 
Радіочастотний ліфтинг – вплив на шкіру і підшкірні структури високоч...
Ціна: 15 500 грн.
25
0 відгуків
 0 відгуків
Радіочастотний ліфтинг – вплив на шкіру і підшкірні структури високоч...
Ціна: 48 500 грн.
99
0 відгуків
 0 відгуків
Апарат для RF-ліфтингу з функціями вакууму та кріотерапії Напольний ап...
Ціна: 48 500 грн.
-1
0 відгуків
 0 відгуків
Запрошуємо відвідати навчальний семінар з сучасних нехірургічних та безін’...
Ціна: 400 грн.
100
0 відгуків
 0 відгуків