(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Апарати для пресотерапії

Апарати для пресотерапії – ефективний метод для моделювання красивих контурів тіла

Компанія Бьюті Сервіс Україна пропонує Вашій увазі високоякісні апарати для пресотерапії за прийнятною ціною. Якщо Ви вирішили придбати апарати для пресотерапії – звертайтеся до нашого інтернет-магазину. Ми запропонуємо Вам найкращі умови для придбання косметологічного обладнання.

Адже лише у нас:

  • функціональне обладнання для пресотерапії, яке пройшло ретельні випробування,
  • невисока ціна й активна система знижок для постійних клієнтів на косметологічне обладнання та апарати,
  • гарантійний, післягарантійний ремонт обладнання та апаратів, призначених для пресотерапії,
  • можливість встановлення апаратів для пресотерапії та їх підключення спеціалістами,
  • доставка обладнання для пресотерапії в міста Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Житомир, Львів та інші.

В нашому інтернет-магазині представлені сучасні і професійні апарати для пресотерапії, їх якість підтверджена міжнародними сертифікатами і гігієнічними висновками.

Апарати для прессотерапії – краще рішення для салону краси

Пресотерапія – інноваційна система косметологічного обладнання, яка здатна ефективно реактивувати систему циркуляції рідини в організмі. Апарат для пресотерапії активно впливає на тіло пацієнта завдяки рухам здавлювання. Своєю чергою, це призводить до усунення лімфатичного застою і зменшення надлишкових жирових відкладень.

Як свідчать відгуки клієнтів, використання цього обладнання чинить значно ефективнішу лімфодренажну дію, ніж інші апаратні методи. Апарати для пресотерапії – інноваційна, ультрасучасна технологія вирішення естетичних проблем фігури. Придбати апарати для пресотерапії для СПА-центрів, салону краси, косметологічного кабінету можна за порівняно невисокою ціною – і Ви, і Ваші клієнти отримаєте бажаний результат!

Бажаєте вигідно придбати апарат для пресотерапії – звертайтесь до наших консультантів за кваліфікованою інформацією щодо вибору товару, його вартості і доставки. Купити апарати для пресотерапії мають можливість клієнти з будь-якого міста України – Києва, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Житомира, Львова та ін. Служба доставки виконає замовлення протягом 2–5 днів, а ціна доставки – мінімальна.

Ви можете придбати обладнання не лише для пресотерапії, а й для надання інших косметологічних послуг – у такому випадку ми зробимо приємну знижку, і вартість суттєво зменшиться. При порівнянні вартості нашого апарата з аналогічним обладнанням інших виробників і постачальників стає очевидним – ми реалізуємо продукцію за невисокими цінами. Наша мета – задоволення потреб клієнтів і налагодження довготривалого співробітництва.

Придбати  якісні апарати для пресотерапії – означає задовольнити бажання Ваших клієнтів

Адже ця апаратура – нове покоління медичного обладнання, яке користується великим попитом серед власників косметологічних салонів. Придбавши за доступною ціною апарат для пресотерапії, Ви розширите асортимент косметологічних послуг, які надаються у Вашому салоні.

Апарат для пневмокомпресійного масажу призначений як для професійного вико...
Ціна: 8 800 грн.
97
4 відгуків
 4 відгуків
Прилад призначений для професійного використання в салонах, клініках краси...
Ціна: 20 900 грн.
99
0 відгуків
 0 відгуків