0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Топ–5 процедур зимового догляду

 • 14 січня 2021 22:29:42
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1016

Зимовий догляд за шкірою має свої особливості. З одного боку, зима – це період відсутності агресивної сонячної активності, що дозволяє спокійно застосовувати засоби з кислотами, проводити процедури хімічних пілінгів, застосовувати активні методи омолодження. З іншого – централізоване опалення, робота різноманітних обігрівачів, кондиціонерів, збільшене використання гарячої води у прямому сенсі висушують шкіру. Своєю чергою це актуалізує питання не лише її зволоження, а й живлення. Свій внесок роблять перепади температур, холодне вуличне повітря, значна кількість зимових свят.


 

Працюють кислоти: пілінги

Зима – ідеальний період для проведеної такої улюбленої багатьма процедури хімічних пілінгів. Саме вони зазвичай посідають 1-е місце у своєрідному рейтингу зимового догляду. Відлущування, омолодження шкіри, боротьба з пігментацією – особливо набутою упродовж літнього періоду, застосування активних косметологічних засобів з кислотами – все це актуально саме для зимового догляду.

Сучасні пілінги нового покоління мають суттєву відмінність від агресивних, важких і токсичних пілінгів, що використовувалися раніше. В залежності від виробника, вони можуть бути набагато менш токсичними, підсиленими озоном, ґрунтуватися на м’яких кислотах, що, теоретично, дозволяє використовувати деякі з них упродовж цілого року. Але людський чинник – константа, яку не варто відкидати. І багато косметологів, маючи у своїй практиці випадки ігнорування клієнтами професійних постпілінгових рекомендацій, проводять їх саме в осінньо-зимовий період, з жовтня по березень. А то і лютий.

Аналогічно і їх «молодша сестра» – карбоксітерапія. Цю косметологічну процедуру, теоретично, теж можна проводити в будь-який час, головне – використовувати потім крем з достатнім рівнем захисту. Але зима мінімізує і цю умову.

Живимо шкіру: ручний та апаратні методи

Зимова погода чинить на шкіру досить виражену агресивну дію. Живлення – те, чого вона сильно потребує, і саме доглядові живильні процедури посідають 2-е місце за значимістю і запитаністю.

З цією метою можна використовувати 2 варіанта:

 • Ручний: масажі, живильні маски та сироватки
 • Апаратний: маніпуляції на введення косметологічних препаратів – електропорація та фонофорез

Ручні масажі – дуже комфортна процедура, актуальна для зимового часу. По-перше, оптимально перед масажем зробити легкий поверхневий пілінг – скажімо, фруктовими кислотами чи ензимний. Наступне застосування якісних косметологічних олій – а в багатьох масажних школах їх підігрівають перед використанням – у холодний період набагато краще сприймається шкірою, аніж улітку. До того ж, в асортименте деяких косметологічних брендів є так звані олії-активатори, що наносяться на шкіру перед основним засобом. Аналогічним чином застосовуються живильні сироватки, олійня коктейлі тощо. Під час активного опрацювання шкіри руками ці препарати працюють у повну силу.

Таким чином, процедура ручного масажу містить доволі потрібні і запитані в зимовий період етапи:

 • Відлущення легкими поверхневими кислотами
 • Живлення
 • Ліфтинг
 • Розслаблення

Якщо додати сюди запалені у кабінеті косметолога свічки, м’яку музику для релаксації та напівтемряву, виходить дуже симпатична й потрібна процедура зимового догляду.

Апаратні методи, електропорація та фонофорез, мають вже зовсім інший символізм. Безін’єкційну мезотерапі. – електропорацію, можна застосовувати як завершальний етап практично будь-якої маніпуляції. Її перевага – можливість використання будь-якого засобу. Маски – гелеві та кремові, сироватки – електричний струм доставить потрібні компоненти за призначенням. Ультразвуковий фонофорез – оптимальний метод для живлення шкіри з куперозом.

Між 1 і 2-м місцями у рейтингу за своєю дією розташовується гідропілінг. Це і відлущування, і зволоження, і живлення. Для нього відсутні сезонні обмеження, але як косметологічна процедура зимового догляду він досить популярний саме завдяки комплексній дї трьох сироваток, кожна з яких виконую свою функцію відлущення, зволоження, живлення.

Омолодження: використовуємо апаратні методи

3-я позиція – омолоджувальні методики. Відсутність активного сонця – чинник, що має важливе значення при проведенні активних косметологічних процедур для омолодження шкіри. Особливо тих, що пов’язані з ін’єкційними методами. На відміну від них, апаратні способи відрізняються більш природним та ощадливим впливом, але і для них зима – зручний період.

 • RF-ліфтинг: відновлення та ущільнення волокон колагену, зменшення глибини зморшок, підтяжка шкіри за допомогою електричного струму у радіочастотному діапазоні. При проведенні процедури характерною ознакою є відчутний тепловий ефект – саме тому вона з обережністю застосовується улітку, для неї оптимальний зимовий період.
 • Мікрострумова терапія: омолодження, відновлення, освітлення шкіри за допомогою слабких імпульсів електричного струму. Чудово поєднується з фонофорезом, алмазною мікродермабразією, різноманітними сироватками та масками.
 • Вакуумний масаж обличчя у техніці anti-age: одна з найефективніших антивікових методик. А попереднє відлущення шкіри і застосування у роботі олій перетворює цей косметологічний метод у якісний зимовий догляд, що насичує і живить шкіру.
 • Фотодинамічна терапія: одна з тих маніпуляцій, застосування якої і літній період не рекомендується. Під час процедури на шкірі відчувається легкий тепловий ефект. Добре працює у парі з попереднім відлущенням, наступними живильними масками.

Для всіх наведених методів рекомендований перший етап косметологічної процедури – відлущення верхнього рогового шару.

Шия та декольте: готуємося до весни

4-а позиція – шия та декольте. І нехай у зимовий час ці ділянки тіла ховаються під теплими товстими светрами з високою горловиною, але з настанням тепліших днів їм на зміну прийдуть легші відкриті кофтинки, а там і до літа недалеко. Зима – ідеальний час зайнятися не лише обличчям, але й тілом.

Шия та декольте – ділянки, і так у більшості випадків не розбалувані своїми хазяйками. Поживити, протонізувати, відновити еластичність шкіри – справа, що потребує застосування курсового методу. Враховуючи, що для цього знадобиться 10–12 процедур, зимові місяці січень та лютий – саме час стартувати.

Кислотні, поживні, ліфтингові маски – у кожного косметолога є свої власні улюблені протоколи та набори засобів. Зазначимо лише, що з апаратних добре себе зарекомендувати такі методи:

 • RF-ліфтинг
 • Вакуумний масаж

І, звісно, пам’ятаємо, що в ділянці шиї роботу можна проводити лише на її бокових поверхнях.


 

Тіло: прибираємо зайву вагу і целюліт

І 5-ий, дуже важливий пункт – потурбуватися про тіло. Зимові свята – це часто тривалі застілля і важка їжа, адже між літними овочевими салатиками і таким улюбленим олів’є величезна різниця. І саме взимку чомусь дуже швидко й легко набирається зайва вага. І настання весни перетворюється у похмурий квест «влізь в улюблену спідничку», яка чомусь восени була цілком по фігурі.

Тренажерні та фітнес зали – добра справа, але навряд чи здійсненна у зв’язку з багатьма причинами. Особливо у період локдауну. І тут на допомогу приходять косметологічні процедури – адже косметологія тіла має свої власні результативні напрацювання у вирішенні цих проблем:

 • Пресотерапія: у зимовому догляді є сенс розмістити її на 1-му місці. Надлишок їжі на фоні мінімальної рухливості – прямі показання для її застосування.
 • Вакуумний масаж тіла: і з целюлітом поборемося, і апельсинову шкірочку розгладимо, і проблемні місця опрацюємо. А заодно й застійні явища в організмі продіагностуємо.
 • Міостимуляція: їй під силу практично будь-яка ділянка тіла. У зимовий період особливо запитані маніпуляції на животі, талії, стегнах, сідницях.

Зима – вкрай зручний для косметологічних процедур період. Це і доглядова естетична підтримка шкіри, і робота з пігментацією, і підготовка до весняно-літнього періоду. Це час відсутності обмежень – для роботи і з обличчям, і з тілом. Якщо улітку після роботи хочеться бігти на пляж річки чи озера, то взимку краще поспішити до косметолога. Побалувати шкіру поживними масочками, пройти курс пілінгів чи карбоксітерапії, омолодити шкіру шиї та декольте, зробити вакуумний масаж тіла. І при повному озброєнні зустрічати весну!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.