(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Апарати для ультразвукового фонофорезу

Апарати для ультразвукового фонофорезу в Україні в широкому асортименті представляє офіційний імпортер обладнання – «Б’юті Сервіс». Наша компанія пропонує вигідні умови для косметологів, а також надає якісне сервісне обслуговування протягом гарантійного терміну.

Ультразвуковий фонофорез – запитана процедура в сучасній косметології, адже фактично є альтернативою ін’єкційним процедурам краси.  Завдяки УЗ-фонофорезу можна ввести в шкіру клієнта лікарські речовини й активні складники косметичних засобів.

Під дією ультразвуку покращується проникність шкіри, що, таким чином, забезпечує ефективну дію лікарських і косметичних засобів. Ще одна важлива перевага процедури фонофорезу – лікувальна дія ультразвуку.

Під час проведення процедури важливо використовувати спеціальні засоби, які призначені для проведення ультразвуком. Потрібно враховувати той факт, що сила коливань ультразвукової хвилі може розбивати структуру і, відповідно, – змінювати властивості препаратів, не призначених для фонофорезу.

Ефективність процедури залежить від майстерності косметолога, але більшою мірою – від апарата, з яким безпосередньо і працює майстер. Придбати ультразвуковий апарат для фонофорезу в Україні з гарантією 12 місяців, сертифікатом якості і санітарно-гігієнічним висновком радимо в інтернет-магазині «Бьюті Сервіс».

Купуючи обладнання в нашому магазині, ви маєте можливість замовити доставку товарів в будь-яке місто України однією з компаній-перевізників («Нова Пошта», «Інтайм», «Автолюкс»). Для Києва можлива кур’єрська доставка або самовивіз.

Ціна на апарат для ультразвукового фонофорезу в нашому магазині – одна з найвигідніших на ринку. А в поєднанні з високою якістю обладнання і завжди доступним сервісним обслуговуванням цінова пропозиція «Бьюті Сервіс», безумовно, найбільш виграшна.

Крім того, завдяки системі накопичувальних знижок у наших клієнтів є можливість знизити вартість ультразвукового апарата для фонофорезу. Дисконтна програма «Бьюті Сервіс» дозволяє отримати знижку на товар від 3% до 10%.

таймер пластиковий корпус компактні розміри УЗ-випро...
Ціна: 4 500 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Функції: УЗ-форез УЗ-скрабер мікродермабразія ел...
Ціна: 23 900 грн.
25
0 відгуків
 0 відгуків
  Апарат 2-в-1 преміум-класу Мікроструми+Ультразвук поєднує ...
Ціна: 17 900 грн.
93
0 відгуків
 0 відгуків
Функції: УЗ-форез УЗ-скрабер мікродермабразія ел...
Ціна: 24 900 грн.
25
0 відгуків
 0 відгуків
Запрошуємо сьогодні відвідати  навчальний семінар з найпопулярніших к...
Ціна: 400 грн.
99
0 відгуків
 0 відгуків