0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Механічна чистка: вигадки vs реальність

  • 03 листопада 2021 00:00:00
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 255

Механічна чистка: вигадки vs реальність

Механічна чистка – та процедура, у ставленні до якої протягом останніх кількох років відбулися чи не найбільші зміни. Напевно, багато хто з косметологів має у своїй практиці не одну історію про наслідки невдалої чистки, про жахливий досвід своїх клієнток з іншими косметолога. Жахливий з погляду клієнток, звісно.

Саме поняття косметолог у не такому вже й далекому минулому асоціювалося значною мірою саме з механічною чисткою обличчя. Прибирання чорних точок ложкою шумівкою, Уно та іншими інструментами, ручна екстракція вмісту пор, вугрів та прищів – саме такими були переважаючі функцію косметолога років 20–30 назад для широких прошарків населення.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Механічна чистка у своєму чистому вигляді, умовно кажучи, застосовується значно рідше і в цілому загалом потихеньку йде в минуле. Завдяки бурхливому розвитку професійного косметологічного ринку України їй на зміну прийшли нові види чисток. Застосовуючи апарати та сучасні косметичні засоби, косметолог може запропонувати своїм клієнтам декілька видів різноманітних чисток – безпечних, м’яких, делікатних, атравматичних, неагресивних.

Вигадка №1. Чистка – регулярна процедура

Для жирної шкіри – так. Але лише для неї. Саме тип шкіри визначає частоту відвідувань. Класика косметології – чіткий взаємозв’язок між типом шкіри та регулярністю візитів до кабінету косметолога:

  • Жирна шкіра: 1–2 рази на місяць
  • Нормальна шкіра: 1 раз на квартал
  • Комбінована: залежить від варіантів представлених типів
  • Суха: 1 раз на рік за умов коректного догляду

До того ж, навіть жирна та комбінована за жирним типом шкіра не потребує щоразу саме жорсткої механічної чистки. Прибрати декілька комедонів мануально – інша справа. В арсеналі сучасних фахівців б’юті-сфери є багато способів для видалення чорних точок, і багато з них ґрунтуються на дії і властивостях кислот. Та й мас-маркет активно пропонує різноманітні варіанти очищення шкіри, які не потребують ручного доопрацювання.

Вигадка №2. Апаратна чистка слабша

Без залучення додаткових косметологічних засобів – так. Апаратна чистка – ультразвукова, скажімо – один із найпоширеніших варіантів. Так, з глибокими порами і вугровими висипаннями ультразвук не впорається – потрібно брати в руки інструменти або працювати мануально. Але упродовж навіть останнього року (за власними спостереженнями) багато косметологічних брендів вивели на український ринок додаткові засоби для підсилення якості саме апаратної процедури.

Такий протокол можна охарактеризувати як дворівнева система підготовки шкіри. Гель холодного гідрування вже використовується як 2-ий етап – а перед ним застосовуються спеціальні засоби. Зазвичай це препарати на основі легких поверхневих кислот, що наносяться на шкіру теж під плівку на 10–20 хвилин в залежності від типу шкіри. І лиш після них косметолог застосовує гель холодного гідрування за стандартною схемою. Чистка за такими протоколами набагато ефективніша, в тому числі – щодо комедонів і чорних точок.

Вигадка №3. Механічна чистка – це червоне обличчя і нові прищі

Ні, якщо косметолог дотримується сучасних підходів. Мануальні процедури – вкрай травматична справа. Одне з їхніх наслідків – передчасна поява куперозу, адже фізичні зусилля для вичавлювання чорних точок і комедонів значно травмують шкіру. Сучасні світові тенденції, що активно поширюються і в нашій країні, ґрунтуються на бережливому ставленні до шкіри, збереженні її здоров’я. новітні косметологічні засоби м’яко розчиняють закупорені пори, дозволяючи спеціалісту працювати максимально м’яко.

До того ж, дуже ефективно зарекомендувала себе практика активного застосування кислот після механічної чистки. Ще декілька років тому назад це важко було собі навіть уявити – кислоти після вичавлювання. Сьогодні ними відкривають і закривають процедуру, і завдяки цьому ризик виникнення нових прищів, елементів висипання, подразнень, почервонінь зведений до мінімуму.

Сьогодні візит до косметолога на механічну чистку може бути досить приємною процедурою.

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.