0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Наводимо красу – I: електричний струм у кабінеті косметолога

  • 01 квітня 2021 14:04:43
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 913

Починаємо кротку серію статей, в яких у стисненій і лаконічній формі розповімо про найбільш запитані фізичні чинники, що застосовуються у сучасній косметології для проведення найрізноманітніших косметологічних процедур – від лікування до омолодження. Це насамперед електричний струм, ультразвук та вакуумний від’ємний тиск. І сьогодні наша перша стаття – про процедури і методи, в яких головну роль відіграє електрострум.

Кабінет сучасного косметолога – це наповнений різноманітними smart апаратами сучасний технічний центр, у якому поєднуються частоти й імпульси, коливання і кольорові хвилі, лазери й магніти, потужність і компресія. Електричний струм, мабуть, може похвалитися найширшим переліком можливостей – за його допомогою відбувається найбільша кількість косметологічних процедур.

Лікування шкіри, профілактика, відновлення, насичення і живлення, введення вглиб м’яких тканин і депонування в них активних інгредієнтів косметичних засобів, коктейлів, сироваток, м’якші і сильніші методики для омолодження, тонізація м’язів і їх відновлення, лімфодренаж і схуднення – все це проводиться за допомогою електричного струму.

Пальму першості за фізіологічністю, ефективністю і безпечністю впевнено тримає мікрострумова терапія. Мікроструми – це модульовані імпульси електричного струму, що перебувають у надмалих технічних параметрах. Косметологічні процедури, що проводяться за допомогою мікрострумової терапії, одні з найзапитаніших, найефективніших і найпопулярніших, а її застосування допустиме з 18 років за наявності прямих показань.

Сила струму: до 800 мкА, діапазон частот: від 0,1 до 500 Гц.

Показання: набряклість, вугрова хвороба та акне, купероз і розацеа, пігментація, передопераційний та післяопераційний супровід, відновлення мембранного потенціалу, стимуляція виробництва АТФ у клітинах, стимуляція колагеногенезу, боротьба з деформаційним птозом, покращення тургору та еластичності шкіри, ліфтинг, боротьба зі зморшками та їх профілактика, відновлення тонусу м’язів і мімічної мускулатури, комплексне омолодження.

Протипоказання: онкологія, серцева недостатність, епілепсія, індивідуальна непереносимість електричного струму, вагітність і лактація тощо.


 

RFіфтинг – електричний струм у радіочастотному діапазоні. Косметологічна процедура, популярність якої невпинно зростає. Доведена ефективність, зміни у технічних параметрах апаратів, що зробили їх безпечними, стійкий пролонгований результат – ці та інші чинники зіграли свою роль у зростанні попиту на методику RF-ліфтингу. Сьогодні він активно застосовується не лише на обличчі, але й на тілі, поєднуючись із вакуумним масажем та кавітацією.

Суть методу – нагрів дерми імпульсами високої частоти, внаслідок чого ущільнюються волокна колагену, стимулюється процес неоколагенезу, посилюється мікроциркуляція. З практичного погляду одна з найшвидших косметологічних процедур – робота на обличчі триває 10–20 хвилин максимум, що робить її особливо привабливою і для косметологів, і для їхніх клієнтів.

Показання: гравітаційний птоз, втрата чіткості овалу обличчя, друге підборіддя, втрата тонусу й еластичності шкіри, наявність зморшок, в’ялість шкіри.

Протипоказання: онкологічні захворювання, серцево-судинні захворювання у стадії декомпенсації, гіпертонічна хвороба, новоутворення на шкірі, наявність кардіостимулятора, епілепсія, цукровий діабет, порушення згортання крові та вживання антикоагулянтів, купероз і розацеа, рубці і відкриті рани у ділянці впливу, герпес, псоріаз, вітіліго, гіпертиреоз, вагітність.

Міостимуляція – косметологічна процедура, в якій на шкіру впливає електричний струм різної частоти (від 10 до 150 Гц) і різної довжини імпульсів (400µs, 2500 µs, 3500 µs). Інтенсивність електроструму залежить від зони впливу і, відповідно, технічних параметрів апарата. Для обличчя оптимальним вважається інтенсивність до до 5мА. Для тіла інтенсивність електричного струму демонструє високу ефективність вже від 24 мА, може доходити до 100 мА.

У сучасній косметології більшою різноманітністю відрізняється асортимент апаратів для міостимуляції тіла, саме ці процедури користуються найбільшою популярністю. Міостимуляція для обличчя користується меншим попитом – адже для обличчя активно себе зарекомендувало багато інших косметологічних апаратних методів.

Показання: втрата тонусу й пружності, в’ялість м’язів і шкіри, целюліт і апельсинова шкірка, проблема зайвої ваги, синдром стомлених ніг тощо.

Протипоказання: серцево-судинні захворювання, наявність кардіостимулятора, епілепсія, захворювання щитовидної залози, вагітність, індивідуальна непереносимість.

Електропорація – косметологічна процедура, в якій електричний струм виступає голкою, що проводить препарати усередину клітини крізь іонні канали, минаючи епідермальний бар’єр. Це електричний струм високої частоти (15–60 Гц) та низької інтенсивності. Одна з найсуттєвіших переваг електропорації порівняно з іншими методиками введення – відсутність жодних вимог препаратів, що вводяться – як це є у фонофорезу та іонофорезу.

Показання залежать від індивідуальних проблем шкіри: зволоження, купероз, пігментація, живлення, постакне, ліфтинг тощо.

Протипоказання: неврологічні та онкологічні захворювання, наявність кардіостимулятора чи металевих протезів великих розмірів, патологічні новоутворення на шкірі.

Коагуляція – термічне руйнування новоутворень на шкірі за допомогою змінного електричного струму високої сили і низької напруги. В естетичній косметології потужність електроструму для процедури коагуляції складає близько 20 Вт, медичні коагулятори значно потужніші, сильніші і дорожчі.

Показання: наявність мілких новоутворень на шкірі (папілом, бородавок, невусів), ускладнені вияви вугрової хвороби тощо.

Протипоказання: злоякісні новоутворення, наявність кардіостимулятора, цукровий діабет, епілепсія, герпес в активній фазі, індивідуальна непереносимість електричного струму та електропроцедур у цілому.

Гальванічний струм – постійний струм низької напруги (до 30–80 В) і малої сили (до 50 мА). Застосовується для проведення 3-х косметологічних процедур – гальванотерапії, іонофорезу та дезінкрустації (гальванічної чистки). Оскільки володіє подразливими властивостями для шкіри, потихеньку відходить у минуле, поступаючись місцем передовішим та ефективнішим методикам.

Гальванотерапія – це насамперед регуляція діяльності сальних залоз. Також має протизапальні та антиоксидантні властивості. Косметологічна процедура проводиться по контактному гелю-провіднику.

Іонофорез – метод введення активних компонентів за допомогою гальванічного струму, макисмальна глибина проникнення при такі косметологічній процедурі – до 1.5 мм. Важливий нюанс – речовини, що вводяться, мають бути заряджені (цю інформауцію надає виробник косметичних засобів).

Дезінкрустація – гальванічна чистка, при якій виникають хімічні реакції і жирні кислоти сальних залоз вступають у реакцію з лугами.

Показання: жирна шкіра, вугрова хвороба, постакне, себорея.

Протипоказання: онкологічні захворювання, інфекційні та вірусні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла, кардіостимулятори, вся дерматологія у стадії загострення, індивідуальна непереносимість електричного струму, вагітність і лактація, купероз і розацеа.


 

Дарсонвалізація – слабкий імпульсний змінний струм високих частот (110–400 кГц) та напруги (десятки тисяч вольт), і при цьому малої сили (до 100–200 мА).

Один із «найстаріших» косметологічних методів із застосуванням електричного струму, який сьогодні дещо звузив сферу свого застосування. Електричний розряд впливає на чутливі нервові волокна шкіри, викликаючи короткочасний спазм судин. Цей спазм змінюється тривалим розширенням – і таким чином активується місцева мікроциркуляція крові, понижуються функції потових і сальних залоз. Застосовується у 2-х варіантах – контактному і безконтактному.

Показання: жирна пориста проблемна щільна шкіра, запалена шкіра після чистки, герпес.

Протипоказання: онкологічні захворювання, купероз і розацеа, гірсутизм за чоловічим типом, загальні протипоказання.

Як видно із наведеного переліку, електричний струм – один з найголовніших помічників косметологів. Переважну більшість методів косметологія запозичила з медичної галузі, і зараз вони активно застосовуються для лікування, відновлення, живлення, омолодження шкіри обличчя та тіла. Одні методи змінюють інші, а електрострум у кабінеті косметолога – лишається.

Наступна стаття із цієї серії буде присвячена ще одному фізичному чиннику, що виконує у кабінеті косметолога важливу роль – ультразвуку.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.