0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Лімфодренаж: чому важливі апаратні методи

 • 29 липня 2020 16:06:24
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 4235

Детокс організму – запитана і потрібна процедура для сучасної людини. Обгортання, антицелюлітні апаратні і ручні масажі, сеанси ультразвукової кавітації в обов’язковому порядку закінчуються спеціальною процедурою – лімфодренажем. Масаж лімфодренажний не лише важлива складова в програмах корекції ваги і моделювання контурів тіла – саме він ставить крапку в кожній процедурі детоксикації.

Лімфатична система: що важливо знати

Лімфатична система – найважливіша «очисна» система в тілі людини. це мережа судин, тканин й органів, джерело клітин, що відповідають в організмі за:

 • Забезпечення імунітету
 • Фільтрацію організму
 • Функціонування дренажної системи

В цих трьох пунктах знаходиться відповідь на питання, чим важливий лімфодренаж. Чистий організм – це міцний імунітет, стійкість до захворювань, чиста шкіра і легкість в тілі. Значною мірою це може забезпечити ручний та апаратний лімфодренажний сеанс.

Сама по собі лімфа – густа речовина, яка рухається в тілі вкрай повільно, нікуди не поспішаючи, і в односторонньому напрямку – від ніг до серця. Рухатися їй допомагають переважно скорочення м’язів – скелетних і м’язів внутрішніх органів, а також коливання тиску в грудній порожнині тіла при кожному нашому вдиху і видиху. З віком рух лімфи все більше і більше уповільнюється – починається процес погіршення відтоку рідини. Згодом таке уповільнення відтоку призводить до свого природного наслідку – в тканинах відбувається накопичення і застій рідини. І ось тут і наступає зоряний час для лімфодренажного масажу – ручного та/або апаратного

Уповільнення руху лімфи і її застій властиві і здоровій людині – з віком, але ще більшою мірою – при порушеннях здоров’я, після операцій, при надлишковій вазі. Згодом з’являються набряки і в цілому набряклість тіла. З погляду косметології важливий факт набору зайвої ваги: боротьба з целюлітом ґрунтовно утвердилась як одне з головних естетичних завдань у кабінеті косметолога. А для початкових, ранніх стадій целюліту лімфодренажний масаж є самодостатньою лікувальною і профілактичною процедурою. Особливо апаратний – сучасне косметологічне обладнання полі функціональне за своєю суттю і виконує одразу декілька важливих завдань.

Апаратний лімфодренажний масаж: види

Апаратний лімфодренажний масаж у сучасному косметологічному обладнанні має 3 види:

 • Пресотерапія: пневматичний компресійний масаж. Не потребує участі фахівця під час процедури. Ділянка впливу: все тіло від пальчиків на ногах до плечей.
 • Мікрострумовий апаратний лімфодренажний масаж: здійснюється за допомогою електродів великих розмірів та/або рукавичок. Проводиться на обличчі і тілі (по лініям відтоку лімфи). Ділянка впливу: обличчя і тіло почергово.
 • Вакуумний апаратний лімфодренажний масаж: для проведення процедури потрібен спеціальний апарат, оснащений банками /вакуумно-роликовими / вакуумно-кульковими насадками різного діаметру й розміру. Ділянка впливу: обличчя і тіло почергово.

Ці 3 види зустрічаються найчастіше. Пресотерапія – єдина різновидність апаратного лімфодренажного масажу, яка не потребує рук косметолога: всю роботу виконує апарат. За цей час косметолог може провести повноцінну процедуру на обличчі. Пресотерапія також – найвигідніший з економічної точки зору спосіб масажу для салону: вона не потребує жодних додаткових витрат – купівлі додаткових засобів тощо. Дезінфекція костюма – ось і всі витрати при цьому виді лімфодренажного методу.


 

Апаратний vs ручний: переваги роботи апаратів

Спеціалісти по тілу знають, як важко дається підвищене навантаження на роботі, і лімфодренажні техніки – у тому числі. Ручний масаж, враховуючи специфіку розвитку косметології на сучасному етапі, в кабінетах і салонах все частіше замінюється на апаратний. Якщо ручні методи у переважній більшості випадків – компетенція масажиста, то апаратні лімфодренажні способи все більше опановують косметологи та естетисти.

Використання спеціальних апаратних технологій з боку косметології має такі переваги:

 • Економія часу спеціаліста: апаратний масаж триває менше
 • Економія фізичних зусиль фахівця: мікрострумовий, вакуумний лімфодренажний масажі тим паче пресотерапія не порівняні щодо витрат фізичних сил
 • Покращення якості процедури: відбувається одночасне опрацювання всіх ділянок на тілі людини
 • Комплексність: кожен метод апаратного лімфодренажного масажу працює одночасно в кількох напрямах
 • Суміщення: має високу сумісність з багатьма іншими апаратними та ручними методами, для деяких є обов’язковою складовою програми
 • Економічність: застосування деяких видів апаратного лімфодренажного масажу дозволяє одночасно працювати на обличчі й тілі – відбувається економія часу на послугу, клієнт отримує процедуру 2-в-1, косметолог підвищує чек процедури.

Сучасне професійне косметологічне обладнання – це smart технології, над розробкою яких працюють найкращі голови інженерної та медичної галузей. Апаратний лімфодренажний масаж – одна з таких потрібних технології. Потенціал його застосування необмежений. Фізіотерапія та косметологія, здоров’я і краса – оптимальний вибір сучасної людини.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.