0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Пресотерапія: огляд апарату пневмомассажу модель 9102

  • 16 серпня 2018 10:20:38
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1861

Відео-огляд присвячений апарату для пресотерапії модель 9102. Це обладнання професійного застосування для салонів краси, клінік і центрів корекції фігури.

Сам апарат представляє собою підлоговий корпус на 4-х колесах з кнопковою панеллю керування у верхній частині і компресором всередині. З боків корпусу передбачені внутрішні коморки для зберігання аксесуарів.

Також у комплект входить матрац на кушетку з кишенями для аксесуарів, шланги для подачі стисненого повітря в захисному чохлі і безпосередньо сам костюм для пресотерапії.

Костюм складається з пари чобітків, всередині яких по 2 повітряні камери, пари штанів з 4-ма повітряними камерами кожна, одного поясу на 4 камери і пари рукавів з 2-ма камерами кожен.

Апарат для пресотерапії модель 9102 дуже простий в експлуатації, робота з ним не викликає ніяких труднощів. Для початку встановіть апарат на рівній поверхні і підключіть його до мережі.

Потім розташуйте матрац зі шлангами на кушетці: рівний край повинен розташовуватися у верхній частині кушетки, звужений край - в нижній частині кушетки.

Шланги, що йдуть від нижнього краю матраца, відповідно до нумерації підключіть до роз'ємів на апараті. Шланги, що виходять з отворів з боків матраца приєднуються згідно з нумерацією до роз'ємів на костюмі.

Рекомендуємо всі деталі костюма перед процедурою розкладати на поверхні матраца.

Якщо яка-небудь частина костюма не буде використовуватися, її можна заховати в боковій кишені матраца.

Після підключення костюму до апарату пацієнт може розташовуватися на кушетці.

З метою гігієнічності процедури рекомендується використовувати одноразовий костюм для пресотерапії або індивідуальний бавовняний комплект з реглану і легінсів.

Зверніть увагу, всі деталі компресійного костюма фіксуються на липучках, за допомогою яких також регулюється розмір костюму.

Безпосередньо сама процедура пресотерапії на апараті модель 9102 може бути проведена в одному з трьох програмних режимів, які ви вибираєте на панелі керування.

Програма №1 для послідовної опрацювання зон і лімфодренажу у напрямку знизу вгору.

Програма №2 для послідовної опрацювання зон і лімфодренажу у напрямку зверху вниз.

Програма №3 для одночасної компресії всіх зон або обраної області.

При необхідності впливати тільки на певні частини тіла, вимкніть зони, що не підлягають впливу відповідними кнопками на панелі керування.

Ви також можете налаштовувати час самої процедури і час компресії. Сила самого стиснення регулюється за допомогою регулятора інтенсивності.

Відзначимо високу якість матеріалів і збірки обладнання.

Стійка корпусу металева зі зручною ручкою для переміщення апарату. Колеса маневрені, легко обертаються. Для фіксованого положення у 2-х коліс стійки передбачено блокування.

Матеріал матрацу і компресійного костюму з високоякісного, водонепроникного матеріалу - ПВХ.

Зауважимо, що купуючи обладнання у нас, ви отримуєте весь необхідний пакет документів для роботи з апаратом, а саме санітарно-гігієнічний висновок, сертифікат відповідності якості, гарантійний талон та інструкцію по експлуатації.

Гарантія на апарат для пресотерапії модель 9102 становить 18 місяців.

Бьюті Сервіс Україна надає безкоштовний гарантійний сервіс свого обладнання.

Приходьте до нас за покупками! Ми знаходимося в Києві, на вул. Шутова, 9А, оф. 126.

Ви також можете оформити покупку в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.

Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеоогляди продукції Бьюті Сервіс.

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.