0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Огляд вапоризатор модель 1102 і 1106

  • 09 листопада 2018 09:23:51
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1062
У цьому відеоролику будуть представлені два варіанти вапоризаторів. Модель 1102 і 1106.
 
Вапозон модель 1102 має механічне управління і виконує 3 функції: розпарювання, озонування та ароматерапію. На панелі управління є таймер, за допомогою якого ви можете регулювати час подачі пари. Тут також є кнопка включення / вимикання режиму озонування.
 
Для функції ароматерапії передбачено спеціальний отвір в парогенераторі, куди ви можете капнути ефірну олію.
 
Вода в колбу заливається через спеціальний отвір, щільно закритий кришкою. Кришка має додаткову ємність для засипки трав, що дозволяє перетворити процедуру розпарювання шкіри в сеанс ароматерапії, а також досягти антисептичний, тонізуючий і інших ефектів.
 
Рукав для подачі пари має фіксоване положення, але ви можете регулювати висоту вапоризатора за допомогою штатива. Крім того наконечник парогенератора можна обертати по колу і тим самим регулювати пар в потрібному напрямку.
 
Вапозон модель 1106 відрізняється від попереднього варіанту електронним типом управління. Крім трьох основних функцій: розпарювання, озонування та ароматерапії в цій моделі передбачені ще функція підтримки температури води і функція регулювання щільності парового потоку.
 
Управління функціоналом вапозона сенсорне. Для ароматерапії за аналогією з попередньою моделлю в парогенераторі передбачено отвір для ефірної олії.
 
Отвір для води тут має такий же вигляд як і у моделі 1107.
 
Висота вапоризатора фіксована. Рукав подачі пари регулюється по колу і фіксується спеціальним механізмом. Наконечник парогенератора також рухливий - по колу і нахиляється в сторони.
 
Відзначимо, що дана модель вапоризатора оснащена звуковим і світловим індикатором контролю рівня води в колбі.
 
Колба у всіх моделей вапоризатора виконана з термостійкого пластика деформація якого від високої температури неможлива.
 
Бьюті Сервіс Україна на правах офіційного імпортера надає необхідний пакет документів на обладнання: УкрСЕПРО, висновок СЕС, гарантію на 12 місяців та інструкцію по експлуатації.
 
Приходьте до нас за покупками! Ми знаходимося в Києві, на вул. Шутова, 9А, оф. 126. Ви також можете оформити покупку в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеооглядами продукції Бьюті Сервіс.
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.