0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Огляд стільців-сідел з розділеним сидінням

  • 13 серпня 2018 16:08:23
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 931

 

Цей відео-огляд присвячений унікальній пропозиції на українському ринку косметологічних меблів - стільцям-сідлам з розділеним сидінням.

На правах офіційного імпортера пропонуємо вашій увазі огляд стільця модель 4008, а також модель 4008-1 зі спинкою.

Стільці-сідла з розділеним сидінням дуже виділяються серед традиційних стільців для майстрів і лікарів, крім незвичайного зовнішнього вигляду стільці відрізняються поліпшеною ергономікою.

За рахунок специфічної форми сидіння, що нагадує сідло, стільці сприяють правильному S-подібного положенню хребта. Саме такий стан вважається анатомічно правильним для збереження здоров'я хребта. На такому стільці неможливо сутулитися і не вийде закинути ногу на ногу. Це означає, що ви завжди будете в правильній позиції, яка не дозволяє перевантажувати певні ділянки хребта, затікання ніг також виключено.

Поділ сидіння на дві половинки також має своє призначення і виконує важливе завдання в ергономічності стільців. Можливе використання сидіння в 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухливими частинами. Таке сидіння покращує кровообіг великого таза і статевих органів. Стільці-сідла з розділеним сидінням рекомендовані до використання як жінками, так і чоловіками.

Крім правильної конструкції, з ортопедичною точки зору, стільці-сідла з розділеними сидіннями оснащені додатковими регулюючими механізмами для індивідуального підбору комфортного положення.

Стілець-сідло модель 4008 має два механізми регулювання. Один з них змінює висоту стільця. Другий механізм - змінює кут нахилу сидіння.

Особливість даної моделі стільця полягає в досить високій посадці. Пневматичний підйомник збільшує висоту стільця до 20 см, при цьому мінімальна висота стільця від підлоги складає 58 см, а максимальна - 78 см.

При потребі в більш високому стільці, ви можете вибрати комплектацію стільця із збільшеною помпою, яка піднімається до 36 см, при цьому мінімальна висота стільця від статі буде 65 см, а максимальна - 90 см.

База стільця з будь-яким варіантом помпи п’ятипроменева, невелика, всього 50 см в діаметрі, що робить дану модель стільця дуже компактною.

Стілець-сідло 4008-1 зі спинкою оснащений 4-ма механізмами регулювання. Один для регулювання висоти стільця. Другий механізм для регулювання нахилу сидіння. Ще один важіль, третій механізм регулює нахил спинки. Ну і четвертий механізм - вентиль, за допомогою якого можна регулювати висоту спинки.

База стільця також п’ятипроменева, але на відміну від 4008-й-моделі трохи більша в діаметрі - 60 см.

У данної моделі також можлива різна комплектація пневматичного підйомника. У стандартному варіанті помпа піднімає стілець до 12 см, а це від 48 см до 60 см від підлоги. Але, ви можете вибрати помпу 20 см, в такому випадку мінімальна висота стільця від підлоги складе 58 см, максимальна - 78 см або вибрати максимально збільшену помпу - 36 см і в підсумку отримати стілець з мінімальною висотою - 66 см і максимальною - 90 см.

В іншому характеристики стільців однакові. Надійний пневматичний підйомник, суперміцні подвійні поліуретанові колеса, міцний і м'який матеріал оббивки - поліуретан, наповнювач - пінний, високої щільності. Колір стільців в асортименті.

Відзначимо також, що стільці-сідла з розділеним сидінням дуже маневрені, обертаються на 360 градусів і одночасно надійно стійкі, розраховані на велике навантаження до 180 кг. Всі стільці Бьюті Сервіс Україна в продажу з санітарно-гігієнічним висновком.

Якщо вам сподобалися стільці-сідла, ми завжди раді бачити вас в офісі Бьюті Сервіс Україна, в Києві, на вул. Шутова, 9А, офіс 126. Ви також можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині Kosmetologia.com.ua з доставкою по Україні. Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеооглядами продукції Бьюті Сервіс.
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.