0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Огляд приладу для алмазноЇ мікродермабразії модель 6000

  • 13 серпня 2018 11:32:58
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 883


Даний відео-огляд присвячений апарату для алмазної мікродермабразії модель 6000. Прилад має сучасний лаконічний дизайн корпусу, вироблений з пластику білого кольору.


З тильного боку приладу розташовані роз'єм для мережевого дроту, кнопка включення апарату і зовнішній розбірний фільтр з гайкою для кріплення силіконового шлангу.


Панель управління апарату дуже проста. У центральній частині панелі розташований манометр для контролю сили втягування. Стрілка манометра показує робочий тиск в сантиметрах ртутного стовпчика.


З лівого боку від манометра розташований дисплей таймера і кнопки установки часу процедури. З правого боку - регулятор інтенсивності вакууму.


Комплектація апарату включає: мережевий дріт, силіконовий шланг з фільтром первинного очищення і набір насадок для мікродермабразії, який складається з трьох металевих рукояток і 9 наконечників з алмазним напиленням різного ступеня зернистості і діаметра. У наборі також є набір фільтрів з нетканого матеріалу.


Щоб почати роботу з апаратом потрібно приєднати дріт живлення і підключити апарат до мережі, потім приєднати силіконовий шланг до зовнішнього фільтру. Для цього зніміть фіксуючу гайку, протягніть через неї шланг і надіньте його на металевий штир з різьбленням. Зафіксуйте шланг гайкою.


З протилежного кінця шлангу приєднайте металеву рукоятку, потім накрутіть на неї обраний наконечник. При виборі насадки керуйтесь рекомендаціями з інструкції по експлуатації.


Потім перевірте і встановіть регулятор інтенсивності вакууму в мінімальне положення.


Тепер можна включити апарат, встановити бажаний час процедури, а також необхідну інтенсивність вакууму. Відзначимо, що максимальна сила вакууму в даному апараті становить до 50 сантиметрів ртутного стовпчика. Після виконання всіх налаштувань можна розпочинати проведення процедури.


Не забудьте про обов'язкові очищення наконечників, дезінфекцію та стерилізацію після кожної процедури. А також стежте за чистотою зовнішнього фільтра і вчасно змінюйте фільтр первинного очищення на шлангу.


Про всі нюанси догляду за обладнанням більш детально читайте в інструкції по експлуатації.


Якщо ж вас цікавить навчання від експертів мікродермабразії, рекомендуємо відвідати наш одноденний навчальний семінар. Графік і умови семінарів шукаєте тут: https://goo.gl/kLPXP9


Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте весь необхідний пакет документів для роботи з апаратом для мікродермабразії модель 6000, а саме санітарно-гігієнічний висновок, сертифікат відповідності якості, гарантію на 18 місяців та інструкцію по експлуатації.


Приходьте до нас за покупками! Ми знаходимося в Києві, на вул. Шутова, 9А, оф. 126.


Ви також можете оформити покупку в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.


Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеоогляди продукції Бьюті Сервіс.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.