0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Огляд комбайнів з топ-функціями: 5511, 5566, 5577

  • 09 листопада 2018 09:57:46
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1017
У цьому відео-огляді будуть представлені 3 моделі косметологічних комбайнів з топ-функціями: 5511, 5566, 5577.
 
Комбайн 2-в-1 модель 5511 поєднує в собі дві косметологічні процедури: ультразвуковий пілінг і мікрострумову терапію.
 
Для кожної процедури передбачений свій набір насадок, які можна акуратно розташувати на поличці для аксесуарів. У комплектацію входить уз-лопатка, пара одинарних рукояток для мікрострумової терапії, пара рукояток з подвійними ріжками, пара насадок гудзики, пара насадок циліндри, каталка і мікрострумові рукавички.
 
З тильного боку апарата розташований роз'єм для мережевого дрота і кнопка включення апарату. З фронтального боку розташовані роз'єми для під'єднання робочих насадок: для мікрострумових рукояток, для уз-лопатки і для мікрострумових рукавичок.
 
Панель управління комбайном кнопочна. Коли пристрій працює, цифровий дисплей підсвічується і це свідчить про готовність апарату до роботи.
 
Для кожної процедури є свій окремий блок управління. В першу чергу необхідно встановити час процедури, потім виконати необхідні настройки. Для уз-пілінгу передбачений вибір робочої хвилі: постійна або одна з двох імпульсних, а також вибір інтенсивності ультразвукової хвилі.
 
Для мікрострумової терапії передбачена кнопка для вибору робочих насадок: вилкоподібні і всі металеві або мікрострумові рукавички. Також за допомогою відповідних кнопок можна збільшити або зменшити інтенсивність струму.
 
Наступний апарат у нашому огляді - це комбайн 3-в-1 модель 5566. Апарат має ідентичний дизайн з попередньою моделлю. Відрізняється наявністю додаткової функції.
 
Крім ультразвукового пілінгу і мікрострумової терапії в комбайні передбачена функція ультразвукового фонофорезу.
 
Насадки для всіх процедур також акуратно розміщуються на поличці для аксесуарів. У комплектацію входять всі ті ж насадки, що і у попередньої моделі комбайна, а також три насадки для фонофорезу.
 
З тильного боку апарату роз'єм для мережевого дроту і кнопка включення апарату, а всі роз'єми для під'єднання робочих насадок розташовані з фронтальної сторони. З правого боку роз'єми для мікрострумових рукояток і рукавичок, а з лівого боку роз'єм для уз-лопатки і 3 роз'єми на для різних насадок фонофорезу.
 
Панель управління комбайном кнопкова - аналогічна з попередньою моделлю. Коли пристрій працює, цифровий дисплей підсвічується і свідчить про готовність апарату до роботи.
 
Тут також для кожної процедури є свій окремий блок управління. Налаштування мікрострумової терапії та ультразвукового пілінгу аналогічні з комбайном модель 5511.
 
Блок управління для фонофорез дозволяє вибрати необхідну насадку для роботи по обличчю, навколо очей або по тілу. Потім ви можете вибрати потрібний тип ультразвукової хвилі - постійний або одну з двох типів імпульсної. А також ви можете налаштувати необхідну інтенсивність впливу ультразвуку.
 
Ще один варіант апарату 3-в-1 - комбайн модель 5577. Ця модель поєднує в собі дві базові функції ультразвуковий пілінг і мікрострумова терапія, а в якості третьої функції тут пропонується алмазна мікродермабразія.
 
Комплект насадок аналогічний, доповнений 3-ма ручками для дермабразії і набором насадок різного діаметру і різної абразивності.
 
Зовнішній вигляд апарата дещо відрізняється від двох попередніх моделей за рахунок іншої панелі управління. Тут відсутній великий дисплей, але присутній манометр.
 
З тильного боку крім мережевого дроту і кнопки включення апарату розташований ще і виносної фільтр з кріпленням для силіконового шлангу, до якого, безпосередньо, під'єднуються рукоятки з насадками для дермабразії.
 
Активувати функцію алмазної мікродермабразії потрібно на панелі управління натисканням на відповідну кнопку. Тут же, з правого боку регулятор інтенсивності вакууму. Результати змін інтенсивності ви зможете спостерігати на манометрі.
 
Решта кнопки і маленькі дисплеї на панелі управління відносяться до налаштувань двох інших процедур: мікрострумової терапії та ультразвукового пілінгу. Підключення насадок для цих процедур, а також їх включення і програмні установки аналогічні двом попереднім апаратам.
 
Окремо відзначимо технічні характеристики комбайнів. Абсолютно у всіх моделей частота коливань уз-лопатки становить 28 кГц. Величина вихідного струму мікрострумових насадок становить від 40 до 800 мкА, при цьому частота вихідного струму становить від 0,25 до 500 Гц.
 
У комбайна з фонофорезом модель 5566 частота коливань УЗ-випромінювача складає 1 МГц. А у комбайна з алмазної мікродермабразії модель 5577 інтенсивність вакууму коливається від 0 до 500 мм.рт.ст.
 
Всі представлені моделі комбайнів комплектуються докладною інструкцією по експлуатації, санітарно-гігієнічним висновком, сертифікатом відповідності якості та гарантійним талоном на 1,5 року.

Приходьте до нас за покупками! Ми знаходимося в Києві, на вул. Шутова, 9А, оф. 126. Ви також можете оформити покупку в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеооглядами продукції Бьюті Сервіс.

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.