0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Огляд апарату для пресотерапії модель 1002

  • 08 листопада 2018 17:13:58
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1115
Даний відео-огляд присвячений апарату для пресотерапії модель 1002.
 
Дана модель пресотерапії, завдяки компактному розміру може використовуватися в домашніх умовах.
 
Сам апарат представляє собою невеликий пластиковий корпус з компресором всередині. Вага апарату всього 2,5 кг, що дозволяє розмістити його на маніпуляційної візок.
 
З правого боку апарату прикріплений кабель живлення. А з лівого боку розташований роз'єм для підключення компресійного костюму.
 
Панель управління виділена сірим кольором. Тут розміщена кнопка включення / виключення апарату. Коли пристрій працює, інформаційні мітки на панелі управління підсвічуються синім кольором.
 
Управління апаратом сенсорне, дуже просте і зрозуміле. Передбачено два програмних режими, для послідовної компресії або одночасної компресії обраної зони.
 
Також можна вибрати час процедури і інтенсивність компресії від 20 до 250 мм. рт. ст. Потім ви можете вибрати зону впливу компресії, всього передбачено 4 позиції. Коли будуть обрані необхідні настройки натискайте кнопку "Старт".
 
Особливість даної моделі апарату для пресотерапії полягає в можливості підключення тільки однієї частини компресійного костюма, наприклад тільки руки, тільки пояс або тільки ноги. Тому, при необхідності опрацювати все тіло, необхідно підключати різні частини костюму по черзі.
 
У комплектації 2 рукава з плечовими фіксаторами (4 камери), 2 чобота (4 камери) з можливістю розширення на 3 см і пояс (4 камери) з регульованим розміром. Можна придбати кожен аксесуар костюму окремо.
 
Костюм для пресотерапії представлений в трьох розмірах на вибір: S, L, XL. Матеріал костюма синього кольору - термопластікових поліуретан - міцний, з посиленою зносостійкістю.
 
Бьюті Сервіс Україна на правах офіційного імпортера надає необхідний пакет документів на обладнання: УкрСЕПРО, висновок СЕС, гарантія 12 місяців, інструкцію по експлуатації.
 
Приходьте до нас за покупками! Ми знаходимося в Києві, на вул. Шутова, 9А, оф. 126. Ви також можете оформити покупку в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Не забудьте підписатися на наш Youtube-канал, щоб ознайомитись з іншими відеооглядамии продукції Бьюті Сервіс.
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.