0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Навчання від Beauty Service: гідропілінг - апаратна LUXE-чистка

  • 17 червня 2020 12:58:56
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 467
Експрес-процедура миттєвої краси - гідропілінг на базі апарату AquaFacial 8-в-1 мод. 254 ™ Beauty Service - новий тренд в косметології!
 
Хочете бути в тренді? Освоюйте нові методики і технології разом з нами!
 
Купуючи наше обладнання, ви можете пройти навчання у наших методистів та отримати максимально корисну інформацію, яка дозволить вам впевнено і ефективно працювати з нашим апаратом з перших днів його експлуатації.
 
Навчання з гідропілінгe передбачає демонстрацію процедури на моделі, що дозволить вам побачити і оцінити ефективність модною процедури.
 
Багатокомпонентність процедури об'єднує в собі механічний, кислотний і водний фактор впливу. Спеціальні сироватки з АНА-кислотами в складі виявляють кератолітичні, відбілюючі, зволожуючі і захисні властивості.
 
Унікальний дизайн наконечників зі спіральною поверхнею забезпечуює герметичне втягування і відмінну ексфоліацію. А потужна і надійна помпа в апараті AquaFacial ™ Beauty Service забезпечить довготривалу і якісну роботу апарату.
 
Відзначимо, що апарат 8-в-1 мод. 254 об'єднує в собі як традиційні косметологічні функції - УЗ скрабер, УЗ фонофорез, акваспрей, кріотерапію, так і сучасні технології - гідропілінг, RF-ліфтинг, LED-терапію. А це означає, що купуючи 1 апарат ви отримуєте повний спектр косметологічних послуг і зможете надати своєму клієнтові комплексний догляд за шкірою.
 
Beauty Service - бренд, якому довіряють косметологи
 
Підписуйтесь на наш YouTube-канал!
 
Більше інформації про навчальному семінарі тут.
  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.