0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Зона підборіддя: апаратні методи корекції нижньої третини обличчя

 • 11 жовтня 2020 15:39:29
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1143

«Мені починає не подобатися все оце» – й услід за цією фразою йде характерний жест рукою під нижньою щелепою. Така картина добре знайома косметологам – адже саме таким чином жінки часто описують вікові проблеми у нижній третині обличчя. Гравітаційний птоз, «щічки хом’ячків», обвисла шкіра, друге підборіддя – такі ознаки типові для шкіри з віковими змінами. Вони доставляють багато емоційно неприємних миттєвостей своїм власницям – адже «на обличчя» явні ознаки старіння.

Що можна запропонувати клієнткам для вирішення – чи явного зменшення – описаних проблем – питання актуальне. Але апаратна косметологія і тут напрацювала кілька достатньо ефективних методів.

 

 

Друге підборіддя: види корекції

Проблема з обвислою шкірою у нижній третині обличчя має різні причини і спостерігається навіть у підлітків. Вона може бути пов’язана зі спадковими особливостями, гормональними дисфункціями в організмі, великою надлишковою вагою. Тривала сидяча робота, яка супроводжується сутулими плечима, опущеною головою – серед них. Навіть неправильна постава – звичка ходити з нерівною зігнутою спиною – може спровокувати ранню появу другого підборіддя. У цій статті ми розглянемо суто косметологічну проблему, яка пов’язана з типовими віковими змінами в підшкірно-жировій пакетах і їх перерозподілом на обличчі. Втрату чіткості овалу обличчя ми, жінки, помічаємо швидко. Чіткий контур нижньої щелепи – явна ознака молодості. Одні жінки, завдяки своїм генетичним особливостям і типу старіння, надовго зберігають шкіру пружною, а в інших вона навіть у віці неповних 40 років починає швидко втрачати тонус.

 

 

Як і для багатьох інших косметологічних проблем, для вирішення проблеми другого підборіддя існує 5 основних видів корекції:

 • Операційний
 • Безопераційний апаратний
 • Ін’єкційний
 • Ручний
 • Фейсбілдінг

Операційні способи – зокрема, пластична ліпосакція, окрім усіх інших нюансів, процедура досить дороговартісна. Ін’єкційні способи підходять не всім – через різні причини, і мають свої потенційно можливі наслідки. Ручні методи, насамперед ліполітичні масажі, процедури досить приємні і доволі ефективні. Часто вони супроводжуються нанесенням на ділянку другого підборіддя, нижньої частини щоки спеціальних ліполітичних сироваток з дренажною дією, що посилюють ефект ручних масажів. Різноманітні гімнастики для обличчя – окрема цікава тема. Їх великий мінус – нереальність їх самостійного постійного виконання вдома працюючою стомленою жінкою.

Друге підборіддя: класика vs інновації

На тлі всього перерахованого апаратні способи корекції мають ряд суттєвих переваг. Але вони є дуже різні, умовно їх можна поділити на 2 види:

 • Інноваційні
 • Класичні

Під інноваційними методами маються на увазі проривні технології останніх кількох років. Це насамперед 2 новітні методики:

 • SMAS ліфтинг
 • Лазерний ліфтинг

Ці методики декларуються як єдина ефективна альтернатива пластичній хірургії у питанні зменшення і коригування другого підборіддя. Їх основні переваги – швидкий результат, пролонгований ефект, відсутність періоду реабілітації – у порівнянні з операційними методами. Їх певними нюансами, скажемо так, є відносна дорожнеча і відсутність тривалого періоду апробації.

Їм протистоять «старички» – класичні способи, які довели свою ефективність і головне – цілковиту безпечність для організму упродовж кількох десятиліть використання. Вони також не мають віддалених у часі ще невідомих негативних наслідків. Стара добра класика – це, насамперед:

 • Вакуумний масаж
 • Мікрострумова терапія
 • Міостимуляція
 • Ультразвуковий фонофорез

Умовно можна виокремити ще одну групу – вже не інновації, але ще не класика:

 • RF ліфтинг
 • Високочастотна ультразвукова кавітація

Ці дві процедури також можна застосовувати для корекції зони другого підборіддя. Між першими двома видами – величезна різниця. І в економічному сенсі, і – умовно назвемо його так – в медичному. Новітнє обладнання для СМАС ліфтингу і/або лазерного ліфтингу коштує незрівнянно дорожче стандартних апаратних комбайнів з класичними функціями. Відповідно, набагато дорожче коштують і самі процедури. Класичні методи набагато доступніші – що, враховуючи черговий виток світової економічної кризи, яка навряд чи обійде Україну, досить актуально і зараз, і в перспективі.

Класичні апаратні методи: вакуумний масаж і мікроструми

 

 

Саме вакуумний масаж – одна з найбільш сильних, ефективних і дієвих методик для корекції другого підборіддя. Скляні, пластикові, вакуумно-кулькові – матеріал насадок значення не має. Це вже справа персональної зручності кожного майстра – з чим йому зручніше працювати. Головне – дієвість методу і комфорт клієнта.

З практичної точки зору метод показав свою ефективність на клієнтах різних вікових груп – від 35 до 60 років. Якщо йдеться про типові вікові зміни, жирові пакети, що опускаються донизу тощо – дієвість процедур перебуває на досить високому рівні. Застосовуючи цю методику, радимо звертати особливу увагу на силу вакууму – оскільки шкіра у цій зоні дуже тонка й ніжна, щоб не лишити цікавих слідів.

Для корекції і підтяжки нижньої третини обличчя в цілому і другого підборіддя зокрема добре себе також зарекомендувала мікрострумова терапія. Косметологи пробують у роботі насадки різної форми – залежно від розмірів ділянки роботи. Зокрема, методом спроб встановлено, що електрод каталку, яка призначена для роботи по тілу, досить зручно використовувати у нижній третині обличчя. Завдяки своїм розмірам вона підходить оптимально, покриваючи відразу практично всю половинку обличчя. Другим електродом можна взяти будь який інший – наприклад, ґудзик.

Поєднання цих двох методик у комплексному підході посилює ефективність процедури для корекції і опрацювання зони другого підборіддя. Вакуум + мікроструми – на виході маємо добрий робочий метод з мінімальною кількістю протипоказань, неагресивний і безболісний.

Величезна перевага цих двох методів полягає також у тому, що ефект, який вони чинять – різновекторний. Зменшуючи зону підборіддя, вакуум підтягує і тонізує шкіру, посилює капілярне живлення, покращує рельєф, окреслює вилиці, а мікроструми – заряджають новою енергією, образно кажучи, оновлені м’язи і клітинки шкіри.

Сучасна апаратна косметологія може дійсно творити чудеса у напрямі anti-age терапії – без анестезії, без ризику лікарської помилки, без необхідності в періоді реабілітації. Вибір апарата – питання насамперед фінансових ресурсів конкретного майстра і перспективності його використання. Саме цільова аудиторія – головний фактор доцільності придбання нового обладнання. Так, вакуумний масаж та мікроструми зроблять свою справу, але їм знадобиться час – і кількість сеансів. А з іншого боку, комплексний повноцінний курс цих двох методик для корекції і зменшення другого підборіддя може обійтися клієнтам навіть дешевше, ніж одна процедура зі знижкою на дороговартісному обладнанні.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.