0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Застосування косметики в апаратній косметології

  • 24 липня 2018 12:34:43
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 2161

Апаратна косметологія, яка стала найдієвішою альтернативою пластичній хірургії, має надзвичайно широкий спектр застосування. З її допомогою вирішується безліч косметологічних та естетичних проблем.


Беззаперечні переваги – відсутність тривалого реабілітаційного періоду та сильних больових відчуттів, доступність процедур для широкого загалу, їх висока ефективність і тривалий стійкий ефект – стали тими чинниками, які вивели процедури з використанням відповідної апаратури в топ найпопулярніших косметологічних запитів.  


Обов’язковою умовою проведення деяких видів косметологічних апаратних процедур є використання спеціальних косметичних засобів. Насамперед це стосується таких методів як УЗ-пілінг, бросаж (брашинг) та інші види апаратних чисток обличчя, міостимуляція, гальваніка (іонофорез і дезінкрустація), RF-ліфтинг, апаратний масаж.


Спеціальні косметичні засоби для проведення апаратних процедур – це в першу чергу професійні засоби, які мають певні особливості й специфіку, і чи не найголовніше – високу концентрацію активних діючих компонентів. Їх використання, з одного боку, є неодмінною умовою проведення самої процедури, а з іншого – обов’язковим етапом її завершення.


Наявність унікального косметичного продукту стає своєрідною візиткою певного салону, яка суттєво відрізняє його від інших аналогічних закладів. Висока якість засобів, їх ретельний підбір відповідно до індивідуальних особливостей клієнта, розробка та успішна апробація власних авторських програм з використанням професійних засобів, їх коректне застосування згідно з протоколами проведення процедур стають тими чинниками, які виводять салон краси і косметологічний центр в лідери на ринку індустрії краси. А отже – і сприятимуть його фінансовому успіху.


Умовно професійну косметику можна поділити на кілька видів.


Перший – це безпосередньо засоби для самого проведення апаратної процедури, а також медичні препарати, які активно використовуються під час сеансу.


У першу чергу – це професійні препарати (косметичні та медичні), які використовуються під час проведення таких процедур як фонофорез та УЗ-пілінг. Адже суть фонофорезу саме і полягає у введенні за допомогою дії ультразвуку в глибокі шари шкіри активних компонентів таких спеціальних препаратів (переважно у вигляді гелів). Ці активні діючі речовини виконують великий перелік задач, відрізняються значним розмаїттям, і підбираються косметологом індивідуально – з урахуванням специфіки їх дії, наявних проблем шкіри клієнта, її типу і т.д.


При цьому попередня підготовка шкіри також вимагає застосування спеціальних засобів (розчинів, емульсій, гелю чи, як альтернатива – мінеральної води), які в цій процедурі виступають провідником ультразвуку. Спеціальний зволожуючий гель наноситься на шкіру і перед процедурою бросажу, особливо – етапу полірування шкіри.


Препарати, які використовуються під час процедури фонофорезу, знаходять своє застосування і для мікрострумових процедур, особливо – міостимуляції. В цьому випадку вони виступають як контактні гелі.


УЗ-пілінг, один з найпопулярніших апаратних методів вирішення естетичних та вікових проблем шкіри, також потребує застосування спеціальних засобів – гелів, які у своєму складі містять активні діючі компоненти. Ці активні речовини посилюють дію УЗ-пілінгу, спричиняють кератолітичний ефект, активно зволожують шкіру, підвищують її проникність і тим самим – готують до подальших процедур.


Другий вид професійної косметики для апаратної косметології – засоби для завершення процедури, прологанції дії, пост-процедурного догляду за шкірою.


Наприклад, високоефективні засоби, у першу чергу – маски, нанесенням яких на шкіру завершується процедура, скажімо, УЗ-пілінгу. Зволожуючі маски, поживні креми чи засоби для звуження пор шкіри наносяться на обличчя після завершення процедури бросажу.


Всі ці засоби виконують кілька функцій: заспокоюють шкіру, сприяють мінімізації можливих травматичних наслідків, закріплюють і пролонгують ефект проведеної процедури.


Використання спеціальної професійної косметики для апаратної косметології – обов’язкова умова високоефективної роботи косметологічного закладу. Це його імідж, «візитна картка», і, в кінцевому підсумку, – його позиціонування на ринку краси.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.