0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Видалення мімічних зморшок мікрострумами

 • 20 грудня 2019 11:38:34
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1369

Мімічні зморшки на шкірі − вічні супутники людини, в якому б стані вона не перебувала. Ми спимо, щось робимо, думаємо, навіть розслаблено лежимо на процедурах − а м’язи обличчя працюють. Вони роблять наше обличчя живим, справжнім. Але надходить момент, коли їх надмірна активність змушує шукати відповідь на питання: наскільки реально видалення мімічних зморшок? Як цього можна досягти, якими способами і методами?

Міміка: ділянки найбільшої уваги

Периорбітальная ділянка − це найтонша, найніжніша, найчутливіша шкіра. Саме тут з’являються перші такі небажані складочки, які з часом призводять до формування зморшок. Ранній правильний домашній догляд − чудова профілактика старіння, адже елементарні домашні процедури нескладні, недорогі, не потребують значної втрати часу. 

Шкіра на лобі і ділянка між бровами − ще одне потенційно слабке місце. Тут горизонтальні складки можуть з’явитися і в 20 років, коли їх господиня ще навіть не починає задумуватися про глобальні процедури попередження старіння. Насправді, які зморшки в 20 років? Утім, якщо поспостерігати певний час за дівчатами і жінками в громадському транспорті, легко можна зустріти достатню кількість молодих облич, де вже намітилися на шкірі тоненькі лінії майбутніх зморшок. 

Ще одне місце для майбутніх активних процедур − з обох сторін носа трохи нижче перенісся. Тут на шкірі з часом формуються так звані «кролячі» зморшки, коли дівчина занадто активно зморщує носик. Специфіка м’язів обличчя − в їх переплетенні між собою, постійній взаємодії, адже робота однієї групи м’язів активізує іншу. І складочка між бровами зачіпає всі найближчі пов’язані з нею − круговий м’яз ока, м’язи біля брів тощо. Але в цьому − і великий плюс: методи омолодження шкіри в процедурах працюють комплексно, впливаючи одночасно на кілька груп м’язів. 

Сучасна косметологія: шукаємо свій метод

Боротися домашніми процедурами зі зморшками кремами і масками складно. Адже вони працюють на верхніх шарах шкіри, а зморшки формуються набагато глибше. Домашні способи більшою мірою направлені на попередження старіння шкіри, втрати тонусу й еластичності. А для роботи з мімічними зморшками потрібен спосіб впливати саме на м’язи і глибокі шари шкіри, де відбувається синтез колагену, АТФ, клітинний метаболізм тощо. 

Апаратна косметологія − найбільш результативний, делікатний, природний спосіб омолодження. Косметологічні процедури, де застосовується професійна техніка, впливають на шкіру − епідерміс і дерму, судини й капіляри, м’язи і глибокі тканини. За ефективністю, безпечністю серед них лідер №1 − апарат мікрострумової терапії.

Процедура мікрострумової терапії: важливо знати

Методи з використанням електричного струму в косметологічних процедурах на шкірі застосовуються кілька десятків років. Все вони успішно запозичені з медицини − реабілітаційної, спортивної, фізіотерапевтичної. Існує величезна доказова клінічна база успішності їх використання. Мікрострумова терапія сьогодні вважається класичним апаратним методом відновлення й омолодження шкіри.

Мікроструми − це апарат, що генерує електричний струм, і два електроди. Ще кілька років тому при застосуванні процедури мікрострумової терапії важливо було знати полярність мікрострумів − вони моно- чи біполярні. Відмінність − у технічних характеристиках. Відносно покращення метаболізму клітин м’язів і шкіри, прояву лімфодренажних властивостей вони працюють приблизно однаково. Різниця − в можливості мікрострумів під час процедури мікрострумової терапії вводити лікарські речовини і здійсняти активний ліфтинг. 

Монополярний мікрострум − постійний, в мікрострумовій терапії він йде в одному напрямку. Саме завдяки своїй чіткій направленості він здатен вводити в шкіру іони лікарських і космецевтичних препаратів. Біполярний мікрострум − змінний, його специфіка − в сильніше проявленому під час процедури лімфодренажному ефекті й активному ліфтингу. Біполярний струм в мікрострумовій терапії в шкіру активні компоненти засобів не вводить − він її омолоджує «зсередини», впливаючи на синтез АТФ у клітинах, проникність біологічних мембран, клітинний метаболізм, мікроциркуляцію.

Мікрострумова терапія омолодження шкіри: класичні поняття і процедури

Сьогодні в статтях на різних тематичних сайтах можна зустріти деяку плутанину в поняттях і процедурах, коли суміщаються різні за суттю процедури, об’єднані спільною рисою − використанням електричного струму. Мікрострумова терапія − самодостатня автономна процедура, і немає сенсу так називати ні іонофорез, ні міостимуляцію, ні гальванізацію, ні дезінкрустацію. Спільне в них − лише наявність струму як фізичного фактора, і все.

Мікрострумова терапія − апаратна процедура, яка проводиться на шкірі обличчя й тіла за допомогою двох електродів. Оскільки монополярні мікроструми проводять препарати у значно меншому об’ємі, ніж прилади із застосуванням гальванічного струму (іонофорез), немає сенсу використовувати їх в мікрострумовій терапії. Якщо потрібно вводити речовини − до послуг косметологів, окрім іонофорезу, також фонофорез та електропорація. Останнім часом все більше виробників професійної техніки починають випускати апарати для мікрострумової терапії з біполярними струмами. 

Якщо мова йде саме про таку техніку, то електроди можуть мати такі назви: стабільний і лабільний. Стабільний − це електрод, який в процедурі мікрострумової терапії ставиться на шкірі в потрібну точку впливу на м’язи, під час опрацювання певної ділянки шкіри він стоїть стабільно, не рухається. Тому його назва і є − стабільний. Лабільний електрод − робочий електрод, яким косметолог виконує на шкірі потрібні рухи. Зазвичай в мікрострумовій терапії лабільний електрод рухається до стабільного.

Електроди: форми і рухи

У комплектації до апарата для проведення процедури мікрострумової терапії може йти кілька пар електродів різної  форми:

 • Електроди-ріжки одинарні (2 шт.)
 • Електроди-ріжки подвійні (2 шт.)
 • Конуси (2 шт.)
 • Ґудзички (2 шт.)
 • Циліндри (2 шт.)
 • Сферичної форми − шари (2 шт.)
 • Електрод каталка (1 шт.)
 • Мікрострумові рукавички (1 пара, як опція)

Форма електродів у мікрострумах впливає лише на зручність опрацювання окремих ділянок, ні на що більше. Якість проведеної процедури мікрострумової терапії від форми електродів не залежить − лише від досвіду косметолога, його знань будови м’язів обличчя. 

Робоча інструкція з чітко виписаними кроками і постановками електродів на шкірі − настільна робоча книжка косметолога під час процедури мікрострумів. Особливо якщо немає досвіду проведення мікрострумової терапії. Досвід обов’язково прийде, а на перших сеансах можна попрактикуватися на подругах / родичах.

Мікрострумова терапія: економічна доцільність

І в салонному професійному використанні, і в домашньому мікроструми − найбільш економічно вигідний спосіб омолодження шкіри. Для проведення процедури мікрострумової терапії потрібен лише якісний професійний апарат і струмопровідний гель. Окрім інертних медичних гелів для ультразвуку, для процедури мікрострумової терапії можна застосовувати й інші засоби, наприклад,  водні розчини. Будь-яка гелеподібна речовина може слугувати провідником струму, навіть гель алое вера. 

Інша справа, наскільки в мікрострумової терапії це економічно доцільно. Сучасні клієнти у більшості випадків мають зневоднену, чутливу, стресову шкіру. Косметологи знають − навіть медичний гель у таку шкіру під час процедури мікрострумової терапії просто «провалюється», що вже тоді говорити про косметичні гелі! Оскільки провідності біполярні струми не мають, використання таких гелів з точки зору зволоження шкіри нераціональне. Тоді вже краще після процедури мікрострумової терапії закріпити ефект зволожуючою чи альгінатною ліфтинговою маскою з пептидною / ефектом відбілювання / зволоження сироваткою. 

Процедура мікрострумової терапії в комплексному підході демонструє ще кращі результати. У боротьбі з мімічними і віковими зморшками на шкірі мікроструми − оптимальний вибір.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.