0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Трендові послуги в апаратній косметології

  • 24 вересня 2019 10:25:39
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 2291

Трендові процедури в апаратній процедуріЯкі апаратні процедури зараз популярні? Найчастіше питання від відвідувачів нашого стенду виставці interCharm-2019, яка нещодавно завершилась.


Ми ж у відповідь відзначали зростання продажів у апаратів мікрострумової терапії, а також підвищений інтерес до новинки нашого асортименту - апарат для гідропілінгу модель 254. Це свідчить про те, що все більше косметологів практикують апаратні методики в своїй практиці.


За відгуками відвідувачів нашого стенду сучасний клієнт косметолога більш обізнаний і обережний. До швидких методів омолодження, ін'єкційних методик, ставиться з підвищеною уважністю. Якщо є якісь сумніви клієнт віддасть перевагу апаратним методикам, які зарекомендували себе не менш ефективними, хоч і вимагають трохи більше часу для видимого ефекту. При цьому апаратна косметологія абсолютно безболісна, нетравматична і безпечна.


Мікрострумовий ліфтинг сподобався косметологам за простоту застосування і швидку окупність устаткування, так як собівартість процедури дуже низька, з витратних матеріалів потрібен тільки струмопровідний гель. А також мікроструми - одна з небагатьох апаратних процедур, яка демонструє видимий ефект вже після першої процедури. За рахунок лімфодренажного впливу з обличчя сходить набряклість і в результаті ми маємо свіжий і сяючий вигляд.


Процедура гідропілінгу - новинка на нашому ринку б'юті-послуг і зараз досягає свого піку популярності. Законодавці моди сьогодні багато уваги приділяють стану шкіри обличчя. В тренді чиста, здорова шкіра. Виробники косметики пропонують все більше засобів, які приховують недоліки та імітують здорову сяючу шкіру. А косметологи в свою чергу, пропонують усунути недоліки шкіри за допомогою сучасних технологій, що дозволяє стати власниками дійсно здорової, підтягнутої і сяючої шкіри обличчя без застосування косметики.


Гідропілінг об'єднує в собі механічний, кислотний, і водний фактори для комплексного і багаторівневого впливу. Унікальний дизайн наконечників на маніпулах для пілінгу забезпечує відмінну ексфоліацію. А спеціальні розчини з AHA-кислотами в складі виявляють кератолітичні, відбілюючі, зволожуючі і захисні властивості. Завдяки курсу процедур гідропілінгу можна досягти дійсно ідеального стану шкіри - чистої, гладкої, однотонної, сяючої і зволоженої.


Серед обладнання для корекції фігури як і раніше лідирують апарати для класичного вакуумного масажу, але вже стрімко піднімається на п'єдестал лідерства новий апарат - термовакуум + біоелектростимуляція модель 2001С.


На самій виставці був підвищений інтерес до апаратів пресотерапії. Найчастіше цікавилися з метою додаткової процедури, поки косметолог працює з обличчям клієнта. Відмінна ідея поєднати кілька процедур в один сеанс - по-перше це дозволить значно підвищити середній чек послуг, а по-друге клієнт отримає комплексний догляд за обличчям і тілом.


Слідкуйте за новинками в асортименті ™ Beauty Service на сайті компанії і ви завжди будете в курсі нових тенденцій в апаратній косметології!

 
  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.