0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Термоковдра для обгортань: застосування в косметології

  • 10 грудня 2018 17:01:35
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 5512

Обгортання – одна з популярних косметологічних процедур з давньою і тривалою історією використання. Його благотворний вплив на фізичний та емоційний стан людини, підвищення самопочуття та імунітету, загальні властивості для лікування й профілактики різних хвороб, очищення та детоксикації організму вивели обгортання на перші позиції в переліку найулюбленіших маніпуляцій з догляду за тілом. Як і будь-яка інша, косметологічна процедура обгортання постійно вдосконалюється, з кожною інновацією підвищуючи ефект свого застосування і розширяючи поле діяльності.


Сучасна косметологія запозичує у свій арсенал багато засобів з інших сфер, у тому числі – й медицини. Термоковдра – одна з таких. Свого часу її винахід став справжньою знахідкою для медицини, зокрема – медицини катастроф. Приставка «термо» напряму асоціюється зі збереженням тепла – за цим принципом діє і термос, і термобілизна, і термоковдра. Відповідно, за рахунок посилення теплового ефекту і його збереження всередині термоковдри суттєво підвищилися ефект і результативність обгортань. З їх допомогою вирішується багато косметологічних, медичних і естетичних проблем, пов’язаних зі станом шкірних покривів тіла людини.


Одна з таких глобальних проблем сучасного людства – целюліт. При стандартній процедурі для посилення процесу лікування обов’язково створюють тепловий ефект – обгортають тіло плівкою і накривають теплою ковдрою. Сьогодні їй на зміну прийшла термоковдра. Навіть більше: сучасна термоковдра – це комп’ютеризована техніка, адже до її комплекту обов’язково входить апарат з дисплеєм, який показує температуру.


Окрім лікування целюліту, використання термоковдри суттєво посилило результативність і в лікуванні інших хвороб, адже завдяки ефекту сауни процеси в організмі відбуваються значно швидше й інтенсивніше. Особливо актуально це щодо розкриття пор, очищення організму від шлаків і токсинів, посилення кровообігу, лімфообігу і обміну речовин, пришвидшення процесу мікроциркуляції крові, підвищення тонусу, пружності і тургору шкіри, пришвидшення її відновлення, загального оздоровлення організму, підвищення його тонусу і загалом імунітету тощо.


Використання термоковдри в косметології значно покращує видимий результат навіть після перших процедур: шкіра стає пружною, еластичною, підтягнутою. За допомогою таких удосконалених технологій обгортань у косметології успішно прибираються розтяжки на шкірі після вагітності (тут окремо зауважимо, що має пройти 3 місяці після пологів – це одна з обов’язкових умов для здійснення процедури). Гарні результати демонструє використання термоковдри для корекції фігури і схуднення, адже стимулює активніше розщеплення жирових відкладень і швидше зменшення об’ємів і ваги. Індивідуальним чином фіксувалось зменшення об’ємів стегон і сідниць до 3 см за 1 процедуру.


В косметологічних салонах і кабінетах термоковдра може використовуватися не лише для обгортань – вона є дієвим складником термотерапії. Загальна легкість після процедури, покращення самопочуття і настрою, розслаблення організму і його відпочинок протягом сеансу – активні чинники лікування втоми, стресів (якими так наповнене наше життя), апатії.  

Проходження повного курсу лікування можна прирівняти до відпочинку і оздоровлення як на курорті.


Термоковдра для обгортань буває різних видів, найпростіша має 1 секцію і є суцільною. Сьогодні такі ковдри в косметології вже не використовуються, їм на зміну прийшли 3-х секційні. Наявність кількох секцій оптимальніша, адже дозволяє локально проробляти окремі проблемні ділянки тіла – живіт, руки чи ноги. В такому випадку є можливість встановлення і регулювання температури автономно для кожної секції.


Важливе значення при придбанні термоковдри в косметологічний кабінет чи салон корекції фігури має матеріал виготовлення. Вона складається з 3-х шарів, кожен з яких виконує свою функцію. Внутрішній шар – водовідштовхуючий. Він створює парниковий ефект між матеріалом і шкірними покривами відвідувача. Середній шар – серцевина термоковдри, адже саме в ньому розміщуються нагрівальні елементи. Верхній шар – термоізоляція, яка утримує тепло всередині ковдри і не випускає його назовні. Вибираючи термоковдру для обгортань, переконайтесь – матеріал, з якого він виготовлений, має бути міцним і легко очищатися.

Ще один важливий фактор для купівлі якісної ковдри для термотерапії – можливість максимально щільно підігнати її до фігури людини. Результативність процедури безпосередньо залежить саме від щільності облягання тіла термоковдрою. Зручною має бути і застібка ковдри. Оптимальний розмір: 180х80 см у розгорнутому стані.


Як і більшість інших косметологічних процедур, використання термовковдри в косметології та термотерапії має свої протипоказання медичного характеру. Це ендокринні та серцево-судинні захворювання,  онкологія, хвороби лімфатичних судин та вен, будь-які гострі запальні процеси, наявність пухлин і кровотеч, вагітність, перші 3 місяці після пологів і період грудного вигодовування, проблеми з артеріальним тиском, вік до 6-ти і після 60-ти років та індивідуальна непереносимість та деякі інші.


Придбання термоковдри для обгортань розширить асортимент послуг, які надає косметологічний заклад, приверне увагу нових клієнтів, а постійним – створить ще одну приємну нагоду завітати до вас з візитом.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.