0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Скільки коштує і як обрати обладнання для апаратного масажу

  • 23 січня 2019 09:31:11
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1106
Минулого тижня ми опублікували статтю, де рахували необхідний бюджет на масажні меблі. У цій статті ми розглянемо вартість обладнання (актуальність цін - січень 2019 р.) для масажу, в тому числі ціни на різні насадки для апаратного масажу і масажні олії.
 
У нашому асортименті представлено дві моделі апаратів для вакуумного масажу.
 
Більш низька ціна в апарата модель 120 - 5 300 грн. Це компактний варіант обладнання для масажу. Корпус апарату оснащений складаною ручкою для перенесення. Невелика вага апарату, всього 4 кг, дозволяє брати його з собою, якщо майстер працює на виїздах.
 
Стандартна комплектація апарату складається з набору скляних банок (7 штук) різної форми і діаметра для масажу тіла та обличчя і 2-х гнучких силіконових шлангів з фільтром первинного очищення.
 
В апараті передбачений постійний і імпульсний режими втягування.
 
Апарат оснащений манометром для контролю сили втягування, регуляторами інтенсивності вакууму і частоти пульсації.
 
У комплектації до апарату передбачена полиця для аксесуарів.
 
Апарат з більш високою ціною модель 818 - 6 700 грн, представляє собою обладнання стаціонарного застосування. Корпус апарату металевий і оснащений додатковим зовнішнім фільтром, в комплектації передбачено 2 пари пластикових банок різного діаметру для грудей і роздвоєний силіконовий шланг для них - це і є основні відмінні характеристики між апаратами модель 120 і 818, які вплинули також на різницю в ціні.

Інші технічні характеристики і комплектація у апаратів ідентичні.
 
Крім стандартної комплектації насадок кожен апарат може бути окремо доповнений кульковими (набір або поштучно) або роликовими насадками.
 
Кулькові насадки вибирають з метою отримання хорошого ліфтинг ефекту, є варіанти для роботи по тілу і обличчю. Вартість кулькових насадок стартує від 220 грн, набір насадок (5 штук) коштує 2 750 грн.
 
Роликові насадки надають видимий антицелюлітний ефект. В асортименті представлено кілька варіантів насадок: однороликові, двох і трьохроликові, при цьому ролики можуть бути гладкими, ребристими і фігурними. Кожна модифікація має свої переваги. Вартість однороликової насадки - 950 грн, двухроликової - 1850 грн, трьохроликової - 1950 грн.

Ще один важливий елемент в роботі масажиста - масажнае олія. У клієнтів Бьюті Сервіс є можливість придбати масло в об'ємі 0,5 або 3 літри. В асортименті є розслабляюча і антицелюлітна олія. Ціна за обсяг 0,5 л - 150 грн, ціна за 3 л - 690 грн.

Даний огляд цін на масажне обладнання та аксесуари дозволить вам скласти бюджет, який буде потрібно для облаштування кабінету масажиста. Відзначимо, що купуючи продукцію для масажного кабінету у нас, ви стаєте учасником програми лояльності від Бьюті Сервіс, яка дозволить вам отримати постійну знижку від 3 до 10% на постійній основі.
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.