0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Процедура рф ліфтингу тіла - що це таке?

 • 10 червня 2019 12:00:30
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 9363

Апаратна методика догляду за обличчям в сучасному світі - звичайне явище, добре відоме багатьом жінкам. Специфіка дії приладів (ультразвуку, мікрострумів, лазера) така, що дозволяє з не меншим успіхом застосовувати ці процедури для догляду за тілом. Радіохвильовий метод - один з них. Підтяжка шкірних покривів приладом з високочастотними радіохвилями - саме так можна коректно відповісти на питання, що таке рф ліфтинг тіла в косметології.
Більшість методів нинішня апаратна косметологія запозичила з відновлювальної медицини, де вони активно застосовувалися в фізіотерапевтичних, лікувальних, реабілітаційних програмах. Прилад для глибокого прогрівання суглобів струмом, на основі якого 100 років тому була винайдена апаратна процедура rf ліфтингу обличчя і тіла, був успішно апробований в першій декаді минулого століття.
Сьогодні радіохвилею метод розширює сферу свого застосування в медицині і показує дієві результати в косметології. Хірургія, онкологія, гінекологія, урологія, кардіологія, оториноларингология - приблизний перелік напрямів використання радіохвильових приладів. Як апаратна уходовая процедура в косметології, рф ліфтинг тіла - це відносна новинка ринку краси, що характеризується потужним результатом.

Радіохвильова технологія: суть методу

Радіохвильової ліфтинг, rf / RF / рф ліфтинг, термоліфтінга - в косметології ця апаратна процедура має різні назви. Він відноситься до апаратів, де робочим фактором приладу є електричний струм, а точніше - електроімпульси в діапазоні високих частот. Відбувається швидке локальне прогрівання глибоких шарів шкіри - до 40 / 50 градусів Цельсія. Під його впливом запускаються хімічні процеси в коллагене і еластині, які відповідають за пружність шкіри, «тримають» її каркас. В результаті роботи апарату стимулюються обмінні процеси, кровопостачання клітин, починають формуватися нові колагенові волокна, їх ущільнення, подальша розбудова і реструктуризація шкіри.
Специфіка цього методу апаратної косметології полягає в його тривалої постпроцедурной протяжності в часі. Запущені під час роботи приладу омолоджуючі процеси потім продовжують «працювати» в організмі самостійно, і в цілому тривають від кількох місяців до півроку за умови проходження повного курсу. Остаточний ефект тримається кілька років, багато в чому залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя.
Найбільш схильні до впливу високочастотного струму жирові відкладення. Під час апаратної процедури за допомогою радіохвильового приладу в підшкірно-жирової клітковини відбувається процес ліполізу - розщеплення жирових відкладень. Вони розкладаються на безпечні для організму гліцерин і власне жирові кислоти, і природним шляхом виводяться з організму. У поєднанні з запущеними паралельно процесами відновлення колагенових волокон забирається целюліт, відбувається сильна підтяжка шкіри. Косметологи свідчать, що проходження повного курсу сеансів дає скорочення загальної площі шкіри на 10-20%. Цей результат дуже близький до показників після проведеної пластичної хірургії. Саме тому в косметології вважається, що rf ліфтинг тіла це безопераційна омолоджує пластика.

Показання до проведення

Область застосування методу дуже широка - він і лікувальний, і омолоджуючий. Отже, застосовується для різних вікових груп в залежності від потреби вирішити конкретні завдання. У молодому віці процедура рекомендується в естетичної косметології для лікування наслідків акне - шрамів, рубчиков.
Окрема група показань пов'язана з різкими стрибками ваги, в результаті яких відбувається обвисання шкіри. Це можуть бути гормональні стреси, критичні схуднення, дієти, різке скидання ваги після вагітності, що з'явилися під час неї розтяжки, рубці. Процедура рф ліфтингу, ущільнююча колагенові волокна і підтягує шкіру, вважається в косметології найбільш підходящим апаратним методом для вирішення завдань саме цього спектру.
Прилад для проведення rf ліфтингу відмінно зарекомендував себе для лікування целюліту. Сьогодні ця проблема - одна з найактуальніших для прекрасної половини людства, незалежно від віку і загального стану здоров'я. «Апельсинова корочка» доставляє багато незручностей, перш за все естетичного характеру. Жирові відкладення, проблемні зони - прямі свідчення для застосування методики.
У віці 35-40 років цей метод рекомендується як профілактичний для попередження ранніх вікових змін, віддалення в часі явища обвисання шкіри - птозу. Це пов'язано з тим, що найбільш дієві результати демонструються на молодий шкірі, яка має досить високими відновлювальними здібностями. В цьому випадку ефект настає швидше, тримається довше, потрібна менша кількість проведених сеансів. У віці 50+ відновлювальні процеси в організмі сповільнюються, і методи естетичної косметології, навіть апаратної, вимагають тривалого часу і більшої кількості процедур.

Протипоказання до застосування

Радіохвильової ліфтинг - досить серйозна апаратна процедура. Вона має ряд істотних переваг перед іншими методиками, а й досить широкий перелік протипоказань. Використовуваний в приладах електричний струм високої частоти, глибокий прогрів тканин формують ряд заборон, який обов'язково варто враховувати при виборі методу.
До безумовних протипоказань відносяться:

 • Онкологічні захворювання, будь-які недоброякісні новоутворення
 • Епілепсія, інфаркти, інсульти, важка форма гіпертонії, цукровий діабет
 • Червоний вовчак, захворювання крові, порушення згортання крові
 • Захворювання серцево-судинної системи
 • Захворювання щитовидної залози
 • Наявність металевих деталей (штифтів, кардіостимуляторів, золотих ниток), електронних пристроїв в місцях обробки приладом

Протипоказання тимчасового характеру:

 • Вагітність, лактаційний період
 • ГРЗ, ГРВІ
 • Загострення всіх запальних процесів і алергічні реакції на шкірних покривах, розацеа в гострій стадії
 • Вік молодше 18 років

Сучасна жінка любить доглядати не тільки за обличчям, але і за тілом. Виберіть собі ефективні способи, і нехай вони принесуть вам задоволення!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.