0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Процедура РФ-ліфтингу навколо очей

 • 19 серпня 2019 08:37:04
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 5594

Периорбітальна зона – одна з найуразливіших для вікових змін ділянок на обличчі жінки. Косметологи стверджують, що в цілому вона починає старіти на 10 років раніше, ніж шкіра обличчя. Більшість апаратів антивікової терапії розраховані переважно на обличчя – маніпули під час процедур доходять до краю очної западини, над віками проведення маніпуляцій не відбувається. Спеціальні технології догляду безпосередньо за очної областю затребувані часом, апарат з функцією rf-ліфтингу навколо очей – одна з найефективніших останніх розробок світової медичної науки.

Радіохвильовий ліфтинг: суть методу

У сучасній косметології rf-ліфтинг навколо очей вважається проривною і революційною технологією в антивіковій терапії. Суть проведення методу – генерація тепла в глибоких шарах тканин у результаті радіохвильового впливу спеціального апарату. Нижні шари шкіри прогріваються до 42оС. При цьому відбувається коагуляція білка, з якого складаються спіралі колагену й еластину. Коагуляція – скручування – призводить до миттєвого ущільнення розтягнутих і ослаблених з часом волокон, запускається процес виробництва неоколагену – нового колагену.

Апарат для проведення rf-ліфтингу навколо очей працює на дії електричного струму високої частоти в радіохвильовому діапазоні. Глибоке прогрівання тканин викликає миттєву реакцію організму – посилення лімфообігу, кровообігу, обміну речовин у клітинах. Проведення маніпуляції апаратом запускає потужний процес регенерації, активізується робота фібробластів, відбувається підтяжка і ущільнення всіх м’яких тканин.

Ущільнені волокна формують щільний м’язовий каркас – проведення процедури буквально «виліплює» новий контур овалу обличчя, підтягнутий і пружний. rf-ліфтинг проводиться на обличчі і всьому тілі людини, особливо ефективно апарат працює в зоні розтягнутої шкіри – на тілі після різкого схуднення, на обличчі в області гравітаційного птозу, і особливо – навколо очей. Припухлості, опускання верхньої і нижньої повіки, «гусячі» лапки – метод демонструє показовий результат буквально після першої ж процедури. Сьогодні проведення rf-ліфтингу області очей апаратом – одна з найбільш дієвих методик омолодження ніжної периорбітальної зони.

Показання до проведення процедури

Як методика, rf-ліфтинг навколо очей проводиться тільки за наявності певних показань – це не профілактична процедура. Умовно показання до використання апарату можна розділити на 2 види:

 • Наявність проблеми (опускання тканин внаслідок різкої втрати ваги після схуднення, вагітності)

 • Вікові зміни, хроно- і фотостаріння шкіри

У першому випадку проведення rf-ліфтингу визначено наявністю конкретної проблеми естетичного характеру і може проводитися в досить молодому віці. Обвисла шкіра, опущені повіки навколо очної западини візуально зістарюють обличчя – немає абсолютно ніякої необхідності чекати 35-40-річного віку, щоб застосувати апарат. Кількість сеансів проведення визначає косметолог - з урахуванням того факту, що процедура rf-ліфтингу має накопичувальний характер, і з кожним наступним разом використання апарату ефект на шкірі посилюється і закріплюється.

Другий випадок – anti age технологія, показана в індивідуальному порядку в залежності від стану шкіри навколо периорбітальної зони, типу старіння. Оптимальним для початку проведення процедур вважається вік 35-40 років – тоді ефект протримається довше, іноді зберігаючись до 2-х років. При цьому ще близько півроку відбувається процес внутрішньої реструктуризації шкіри – остаточний результат від застосування апарату rf-ліфтингу проявляється не відразу, фібробластам потрібен час для вироблення нових волокон колагену й еластину.

Стан шкіри навколо очей сам підкаже своєї господині про необхідність вживати радикальних заходів проведення курсу:

 • Темні мішки під очима

 • Припухлості

 • Провисання верхнього і нижнього століття

 • Мімічні зморшки

 • «гусячі» лапки

 • Фотостаріння шкіри

Протокол проведення процедури з використанням апарату, постпроцедурний догляд

Як неінвазивна методика, rf-ліфтинг навколо очної ділянки не потребує особливого підготовчого періоду. Протокол досить простий і складається з декількох етапів:

 • Демакіяж і очищення

 • Антисептична обробка

 • Нанесення контактного гелю або спеціального крему для rf-ліфтингу (це краще)

 • Проведення процедури rf-ліфтингу апаратом з одноразовим прогрівом шкіри – для зони навколо очей використовується конусоподібна насадка

 • Очищення шкіри від залишків крему або гелю

 • Ліфтингова маска для закріплення результату – наприклад, альгінатна

 • Крем з високим фактором SPF

Постпроцедурний догляд за шкірою навколо очей – мінімальний. rf-ліфтинг – досить легка процедура, неагресивна, її проведення не травмує шкіру і вимагає дотримання мінімальних умов. Всі вони типові для шкіри, що пройшла курс маніпуляцій з косметологічним апаратом:

 • Протягом 5-7 днів не відвідувати сауни, басейни, тренажерні зали, відкриті водойми

 • Не наносити на очі і область навколо очей декоративну косметику

 • Використовувати косметичні засоби з високим фактором SPF

Перед прийняттям рішення про проведення курсу процедур rf-ліфтингу навколо очей бажано відвідати лікаря-дерматолога. Спеціаліст оцінить стан здоров’я і шкіри, розповість про протипоказання – безумовні і відносні, які властиві для будь-якої косметологічної процедури з використанням апарату. А далі – справа за клієнтом: вибір салону для проведення сеансу rf-ліфтингу і передчуття приємних очікувань. І нехай результат Вас порадує і приємно здивує!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.