0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Pro-age: нова б’юті-філософія

  • 09 грудня 2020 17:27:49
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 814

Неймовірна Шерон Стоун в одному своєму інтерв’ю якось сказала: «Так, я старію. Але я насолоджуюсь цим процесом». У цій фразі – не лише глибока жіноча мудрість, але й суть нового тренду – філософії pro-age.
 


 

Одна з найбільших теоретичних проблем українського ринку краси – певна відокремленість косметології як наукової галузі від світової в цілому та європейської зокрема косметології. До останнього часу наш ринок переважно вписувався у канони та тенденції загального пострадянського простору, у багатьох питаннях переймаючи досвід і практику сусідніх країн. Це стосується загальних підходів до постановки питання і вирішення проблем омолодження, догляду за шкірою та її лікування, запозичення термінології, світоглядних, філософських, психологічних і рекламних установок, що супроводжують усю галузь краси. Категорії pro-age там місця не було.

Утім, останніми роками ситуація змінюється. Дедалі частіше у спеціалізованих медичних виданнях, журналах та збірниках наукових праць з’являються публікації, що ґрунтуються на досвіді і дослідженнях англомовної літератури. На українському ринку з’явилися експерти та фахівці, що вивчають та узагальнюють український досвід – враховуючи місцеву специфіку.

Україна – серце Європи, а косметологія – одна й найбільш відкритих і чутливих до інновацій галузь суспільства. Так чому ж нам, косметологам, насправді не звернутися до європейської та світової косметологічної практики? Термін pro-age – одна з останніх косметологічних новинок в індустрії краси. Глибинний сенс поняття лежить у площині нової парадигми відношення до себе – свого віку, своїх зморшок, системи догляду та профілактики вікових змін.

Anti-age: що не так

Ейджизм – одне з найболючіших і найпоширеніших суспільних явищ, що має світовий масштаб. Дискримінація за віком – саме так визначається це поняття. Стереотипи нав’язують еталон вічної молодості, краси і свіжості, і реклама його активно підтримує і нав’язує. Це має безпосереднє відношення до галузі краси – реклама нових засобів з догляду, кремів і сироваток, нових методів і технологій ґрунтується на ідеальній бездоганній зовнішності, де немає місця щонайменшим недолікам.
 


 

Гладенька пружна шкіра, відсутність навіть натяків на наявність пор на шкірі і зачатків мімічних зморшок і зморщечок, ідеальний контур обличчя – вилиць, підборіддя, нижньої щелепи, довга лебедина шия – намальована молодість стала нав’язливою філософією, де немає місця віковим змінам. Філософія поняття pro-age – діаметрально протилежна.

Саме в ейджизмі вбачають основні дискримінаційні «претензії» до вживання поняття anti-age у косметологічній практиці. У деяких спеціалізованих косметологічних статтях можна прочитати, що сьогодні навколо цього поняття розвернулись справжні баталії – у тому числі й відносно самого його застосування у косметології. Чи пак – некоректності його використання. Публікації на цю тему можна відшукати ще з 2018 року – і в англомовному інформаційному полі, і в російськомовному сегменті. Саме з того часу pro-age – філософія нового ставлення до себе і своєї зовнішності – починає по-тихеньку апробуватися у мас-медіа і косметичній індустрії.

Головна ідея – зміни у філософії прийняття віку. З ним складно й безглуздо боротися – набагато ефективніше і природніше робити акцент на попередження та профілактику старіння, догляд і доглянутість шкіри, наповнення туалетного столика і жіночої косметички засобами догляду, що відповідають віку, враховують його специфіку й потреби, відповідають новим віковим вимогам шкіри. Pro-age – це коректний розумний щоденний догляд, прийняття за собою права старіти – і в будь-якому віці бути доглянутою та красивою.

Апаратні методи: фізіологічний та безпечний шлях

Косметологи та дерматологи чудово знають, наскільки їхня щоденна робоча реальність є далекою від ідеальної намальованої зовнішності. Значний пласт вікової проблематики чудово проглядається, висловлюючись фігурально, під робочою лампою-лупою – і значною мірою лежить у площині психології. Жінки проявляють щодо себе занадто суворі вимоги. І підхід pro-age – найбільш м’який спосіб «подружитися» з самою собою і прийняти себе. Прийняти – і полюбити.

Апаратні методи популярні не лише завдяки своїй ефективності. Їх характерна риса – фізіологічність та природність. Жіноче обличчя після мікрострумової терапії, вакуумного масажу, RF ліфтингу лишиться все тим же – але матиме посвіжілий, посвітлілий вигляд, наче після відпочинку. Лед-лампа не змінить форму ні носа, ні губ – але запустить природній процес неоколаганезу. Мікрострумову терапію можна застосовувати з 18 років – і саме мікроструми у підході pro-age можна розглядати як найбезпечніший та найбільш природній метод профілактики.

Світові події останніх років та пов’язані з ними карантинні обмеження суттєво вплинули на індустрію краси – і йдеться не лише про економічний аспект, заборону працювати салонам краси, втрату джерел заробітку для багатьох фахівців. Ці події актуалізували природність – і саме запит на природність є визначальною складовою pro-age підходу. Старіти красиво – і мати при цьому доглянутий вигляд – реальність з апаратними методиками.

Сьогодні індустрія краси наповнюється не лише поняттям pro-age – але й відповідними технологіями, що ґрунтуються на новому підході. На цю тему організовуються профільні вебінари для фахівців у галузі естетичної медицини, проводиться вивчення лікарських препаратів, вітамінів задля вивчення їх можливостей щодо профілактики старіння, з’явились нові напрями у медичній галузі – зокрема, pro-age медицина і, відповідно, окремий значний прошарок нових актуальних питань у контексті збереження молодості зсередини.

Красиве / повільне / розумне старіння – новий тренд сучасності. І, хто знає, можливо саме він наповнить новим сенсом індекс жіночого щастя. І хто, як не косметологи, можуть цьому посприяти.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.