0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Пресотерапія в салоні: повноцінна процедура

  • 26 червня 2020 14:55:51
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1095

Для тих, хто пробував, пресотерапія стисненими потоками повітря – одна з найулюбленіших процедур. Косметологи люблять апарат за простоту і легкість, клієнти – за приємні відчуття м’яких обіймів. Пресотерапія останнім часом починає набувати особливої популярності і вже пропонується окремим рядком у загальному переліку послуг.

Апарат пресотерапії: запропонуйте процедуру як бонус

Естетисти по тілу, реабілітологи, масажисти чудово ознайомлені з ефективністю процедуриз цим апаратом для лімфи і людини в цілому. Косметологи ж у цьому відношенні дещо пасуть задніх – і втрачають чудову нагоду. З погляду протоколу пресотерапія – мабуть, найлегша для виконання процедура з мінімальною собівартістю. Аз погляду здоров’я – одна з найважливіших, адже апарат виконує вкрай важливу й відповідальну роботу – лімфодренаж. Застій лімфи – це набряклість, важкість у ногах, втома.

Найпростіший спосіб познайомити клієнта з новою процедурою і апаратом пресотерапії – запропонувати попробувати безкоштовно як бонус, поки косметолог працює з обличчям. Цікава новинка мало кого залишить байдужим. Залежно від моделі у спеціаліста буде на роботу з обличчям ціла година. Портативний апарат дешевше, але ціна жодним чином не впливає на силу його обіймів – стискання міцне і м’яке. А клієнт отримає в подарунок цілу годину безкоштовної процедури по всьому тілу! Яка принесе йому задоволення і під час самого процесу, і після нього – коли він відчує легкість у ногах.

І лише від косметолога залежить, наскільки переконливо він буде розповідати про важливість пресотерапії, велике значення апарата для попередження застою лімфи, можливостях процедури для лікування початкових стадій варикозу й целюліту. Адже в масовому сприйнятті целюліт – це проблема надлишкової ваги. Але естетисти й косметологи знають – це проблема насамперед порушення мікроциркуляції, застою рідини і лімфи в тканинах. Саме з таких речей, які зовсім не відчуваються на початкових стадіях, починаються майбутні вкрай неприглядні апельсинові кірочки, бугристість, в’ялість і рихлість шкіри. Апарат пресотерапії – неймовірно доступний спосіб уникнути наведених ситуацій.

Лімфа: чистий організм – чиста шкіра

Лімфатична система виконує для організму дуже важливу функцію – очищує і позбавляє від токсинів. Модні віяння останнього часу – лінійки косметичних засобів з детокс-ефектом. І на них – величезний попит. Вивести токсини зі шкіри – важлива процедура, але набагато важливіше – допомогти лімфі вивести їх з організму. А саме це і робить апарат пресотерапії. Сама по собі лімфа – це густа в’язка рідина, і чим старшою стає людина, тим повільніше вона тече. Вона взагалі містить багато що – білки, воду, токсини, метаболіти, солі. Вона забирає все це «добро» з організму, тканин і клітин, для наступної обов’язкової утилізації. І тим сами – безпосередньо відповідає за наш імунітет, його захист.

Саме тому процедура масажу для дренажу лімфи, яку виконує апарат пресотерапії,так важлива для зміцнення організму, звільнення його від токсинів і застою рідини. Та й варикоз у своїй початковій стадії також пов’язаний з цим же.

Рідко можна зустріти масажиста, який не був би палко переконливим у питанні важливості своєї роботи для здоров’я людини. Так чому б косметологу не робити те ж саме – розповідати клієнту про важливість процедури пресотерапії? А з апаратом «Бьюті Сервіс» дренаж лімфи – це дуже просто, доступно і приємно.

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.