0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Позбутися розтяжок: мікродермабразія

  • 20 травня 2020 21:32:55
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1018

Розтяжки на шкірі – вкрай неприємна проблема для багатьох дівчат і жінок. Вони мають вигляд довгих білих, з червоним або фіолетовим відтінком хвилястих чи рівних прямих ліній різної довжини і ширини. З’являються у місцях найбільшого розтягування шкіри – розривів волокон. З ними потрібно і можна працювати – шліфування епідермісу значною мірою допоможе буквально «згладити» проблему, і мікродермабразія від розтяжок – ефективний і дієвий метод.

Мікродермабразія: шліфуємо шкіру

Гормональне дозрівання, суворі дієти, різкі спади ваги, вагітність – всі ці ситуації супроводжуються утворенням на шкірі розтяжок. Найсумніше – вони як проблема не зникнуть самі по собі, вже якщо утворилися – ймовірніше, так і лишаться. Це у випадку, якщо не застосовувати різних методів шліфування, особливо – мікродермабразію. Косметична галузь пропонує безліч варіантів кремів від розтяжок, але їх призначення – попередити виникнення нових, а не позбутися наявних. Їх є сенс використовувати – але постійно під час вагітності, дієт і відвідування спортзалу, і тоді нових проблем на шкірі буде значно менше.

Якщо вже виникла така проблема як розтяжки, кремами її не позбутися – потрібно використовувати інші методи. Згладити, відшліфувати, вирівняти епідерміс – мікродермабразія з цими завданнями впорається чудово. Саме слово розшифровується дуже легко: «мікро» – щонайменші розміри, «дерма» – шкіра, «абразив» – мілкозерниста тверда речовина для полірування. Та ж само кавова гуща – найсправжнісінька мікродермабразія, та ще й з ефірними оліями. Нею можна періодично скрабувати розтяжки на тілі, але проблему вона не вирішить.

Апаратна мікродермабразія набагато дрібніше помелу кавових зерен, але завдяки особливій твердості алмазного напилення працює з проблемою розтяжок ефективно і при цьому дбайливо, делікатно. Існує 2 види методу: піскоструминна та алмазна мікродермабразія. Вихідні речовини, кварцовий пісок та алмаз, мають різну глибину впливу на поверхневі шкірні проблеми, ступінь травматизму і видалення розтяжок. Сьогодні в кабінеті косметології в апаратах струминної мікродермабразії використовуються кристали оксиду алюмінію або бікарбонату натрію. Як метод шліфування тіла – досить результативний, оскільки за бажанням ними можна відшліфувати розтяжки до стану «кривавої роси». Але навіщо ці проблеми?

Алмазне напилення: діаманти для шкіри

З часом на зміну піскострумній шліфовці прийшла алмазна мікродермабразія. Це апарат, в якому на силіконовий шланг одягають рукоятку з наконечниками. Зазвичай до комплекту входять 3 рукоятки і 9 наконечників для вирішення проблем на різних ділянках тіла – різного діаметру (від 5 мм до 23 мм) і ступеню абразивності (D 100, 150, 180, 200). Силіконовий шланг виконує ще одну важливу функцію – подає вакуум, від якого безпосередньо залежить глибина захоплення до наконечника складочки шкіри з розтяжками.

Алмазна мікродермабразія ніжно й ефективно працює з різними проблемами поверхневого шару шкіри, у т.ч. й розтяжками. Сучасні апарати дозволяють використовувати її для опрацювання будь-якої зони на тілі людини – від нерухомої верхньої повіки до огрубілих ділянок на ліктях і колінах. Рубці, сліди постакне, стриї, розтяжки, глибокі зморшки і дрібні зморшки – всі ці стани шкіри є показаннями до застосування алмазної мікродермабразії. Все залежить від вибору наконечників: з діаметром 5 чи 7.5 мм ми будемо проводити локальну роботу з розтяжками на обличчі, а якщо оберемо діаметр 18.5 чи 23мм – чудово пошліфуємо проблеми поверхневого шару шкіри на тілі.

При цьому паралельно відбувається легкий вакуумний масаж, інтенсивність якого змінюється спеціальним регулятором: повертаючи його ліворуч/праворуч, можна легко підібрати оптимальну глибину впливу і зменшити проблему надлишкового схоплення. Цей масаж – приємний додатковий бонус до мікродермабразії і видалення розтяжок, адже під час нього в шкірі посилюється мікроциркуляція, покращуються всі обмінні процеси в тканинах і клітинах, стимулююється виробництво неоколагену.

Алмазна шліфовка: як відбувається процедура

Процедура відбувається доволі просто: косметолог очищує шкірні покриви і ретельно їх висушує. Ці обов’язкова умова – мікродермабразію роблять лише на сухій шкірі. Легкими короткими уривчастими пасами спеціаліст проходить рукояткою з насадкою всією поверхнею обличчя або тіла, кожен наступний пас має частково лягати на попередній – щоб уникнути прогалин. Ділянки, де є розтяжки, стриї, рубці, нерівності, сліди постакне та інші проблеми, під час мікродермабразії опрацьовують більшою кількістю проходжень. Клієнт у цей час відчуває легке погладжування – алмазний напил має настільки дрібну дисперсність, що шкіра її практично не відчуває.

Якщо під час мікродермабразії працювати пасами у напрямку відтоку лімфи – отримаємо ще й апаратний лімфодренаж, який усуне набряки, запустить всі обмінні процеси. Мінімальний курс для шліфування рубців і розтяжок – 4 процедури з періодичністю 1 раз на тиждень, але їх можна зробити і 10, і 15, і 20 – все залежить від проблем на шкірі. Звільнена від загрубілого верхнього шару за допомогою мікродермабразії, шкіра з вдячністю прийме всі сироватки, маски, креми – і своїм зовнішнім виглядом скаже своїй господині ніжне «дякую».

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.