0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Переваги стільців-сідел для майстра

  • 06 грудня 2018 11:49:10
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1535

Стілець-сідло – одне з останніх втілень інженерної думки у масовому виробництві. Назва виробу безпосередньо вказує на джерело його походження – але хоча власне сідло знайоме людству не одну тисячу років, знадобилося чимало часу, щоб перевести всю безумовну користь і суттєві переваги стільців у формі сідла в практичну площину для масового вжитку. До цього призвела малорухливість людства як загальнопоширений спосіб життя, масове розповсюдження сидячих форм роботи (і не лише роботи – ми сидимо в офісах і дома, в транспорті і в машині), загалом мінімізація фізичного навантаження. Постійними супутниками людства стали такі медичні проблеми як болі в спині, куприку чи попереку, варикозне розширення вен, застійні явища в органах малого тазу та судинах ніг, надлишкова вага тощо. І ці явища набувають дедалі «молодшого» віку, адже фактично потенційні проблеми з хребтом закладаються вже в шкільні роки.


Усунути сидіння як спосіб життя нереально, а значить – треба шукати оптимальні шляхи мінімізації негативних наслідків, а, в ідеалі – взагалі віднайти спосіб і перетворити робочий стілець у корисний і необхідний предмет робочого місця. Одним з найкращих рішень у цьому плані і стало впровадження в широкий простір масового вжитку стільця, сидяча поверхня якого має кардинально іншу анатомічну будову. Майстер, який винайшов для людства стілець-сідло з безумовними перевагами над стандартною табуреткою чи кріслом, однозначно заслуговує на вдячність.


Стандартні епітети, якими їх характеризують, можна звести до 2-х основних рис: це ергономічність та ортопедичність. І саме ортопедична складова виводить сьогодні стілець-сідло на перші позиції в рекомендаційному переліку засобів профілактики здоров’я і навіть лікування проблем хребта. Недаремно зустрічається також назва «smart-стілець».


Найбільшою мірою це стосується людей, які мають сидячу роботу. А особливо, якщо йдеться про випадки, коли власне стілець і є одним з основних складників робочого простору. В такому випадку всі переваги стільців у формі сідла оцінять представники будь-якого фаху, який має прив’язку до чітко окресленої робочої зони: майстри манікюру та педикюру, косметологи, лікарі-стоматологи (зубні техніки, терапевти, хірурги, асистенти), адміністратори в салонах краси, медичних клініках та інших закладах тощо.


Конструкція стільця-сідла кардинально змінює поставу людини під час сидіння – і в цьому його основна перевага. Всі, хто змушений протягом тривалого часу працювати сидячи, майже нерухомо, прекрасно знають всі неприємні наслідки такої роботи, і в першу чергу – болі в різних ділянках спини і відчуття оніміння ніг. Лікарі рекомендують після певного проміжку часу вставати, ходити 10-15 хвилин і робити фізичні вправи, щоб розправити згорблену спину, відновити кровообіг, прибрати навантаження на хребці, тазовий і крижово-поперечний відділи, міжхребетні диски. Але це не завжди можна реалізувати з практичної точки зору.


Крім того, є робота, специфіка якої просто не передбачає можливість роботи постійні паузи. І повною мірою це стосується сфери б’юті-бізнесу, найбільше – майстрів манікюру та педикюру. Всі переваги стільців у формі сідла як ніхто інший оцінить фахівець, який увесь свій робочий час працює сидячи, уважно і зосереджено, без права на помилку, і приймає одного клієнта за іншим – особливо в умовах великого завантаження салону чи кабінету.


Інженерна конструкція стільця-сідла унеможливлює згорблення постави – на ньому можна сидіти лише з розправленою спиною. А отже: розподіл тиску на міжхребцеві зони рівномірний, без концентрації напруження в одному місці; положення ніг сприяє вільному лімфо- та кровообігу в хребті, суглобах ніг і в органах малого тазу; вага людини розподіляється рівномірно на сідничні кістки таза, що виключає напругу на судини та внутрішні органи.


Фактично, всі переваги стільця-сідла для майстра з постійною сидячою роботою знаходяться у медичній площині здоров’я людини. Специфіка такої роботи передбачає не лише згорблену спину, а й постійний її нахил і зігнуті під некомфортним кутом ноги. Не буде перебільшенням стверджувати, що такий стілець для майстра манікюру та педикюру буде насправді виконувати функції тренажеру – для м’язів спини, стегон, ніг загалом і малого тазу.


Сучасні виробники професійних меблів пропонують різні моделі стільців – зі спинкою і без, з кільцем-підставкою для ніг і без неї, суцільні і розділені уздовж. Існують певні медичні рекомендації – так, стілець з суцільним сидінням чудово підійде для майстрів манікюру та педикюру, оскільки рекомендується для використання саме жінкам. Натомість чоловікам пропонуються стільці з розділеними половинками сидіння, що пов’язано з анатомічними особливостями будови чоловічого тіла. Загалом розділений уздовж стілець-сідло вважається універсальною моделлю, яка підходить всім – і жінкам, і дітям, і чоловікам.


З технічної точки зору такі стільці мають ряд особливостей. Серед типових технічних характеристик: регулювання висоти, наявність пневматичного механізму регулювання, різні варіанти посадки (46–61, 48–60, 48–63, 58–78 см), обертання сидіння на 3600, міцна п’ятипроменева основа, подвійні міцні пластикові чи поліуретанові коліщата, наявність чи відсутність спинки та кільця-підставки для ніг. До особливих характеристик відносяться можливість регулювання кута нахилу сидіння та/або кута нахилу спинки. Стільці з розділеним сидінням можуть мати додаткові механізми: гойдання – можливість встановлення сидіння в нерухомому або балансуючому положенні та регулювання ширини сидіння – кута розходження половинок.


Сьогодні такий професійний стілець активно рекомендується медиками для використання представниками найрізноманітніших спеціальностей, а також і для домашнього вжитку. Всі наведені вище переваги роблять стілець-сідло оптимальним робочим місцем для майстрів і фахівців кабінетів краси, косметологічних салонів, СПА-центрів і перукарень.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.