0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Переваги і недоліки апаратної косметології

  • 10 грудня 2018 11:24:32
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 5407

Апаратна косметологія – інноваційний напрям у розвитку сучасної косметології, який ґрунтується на використанні спеціальних косметологічних апаратів. Їх дія заснована на точковому впливові електричного струму, тиску, ультразвуку, лазерного випромінювання тощо на верхні і глибинні шари шкіри.


Сьогодні апаратні методи лікування і відновлення шкіри дуже популярні серед клієнтів, цей напрям науки розвивається дуже бурхливо. Фактично вони поєднують у собі косметологію та медицину. Не даремно ж ці косметологічні процедури називаються «лікуванням шкіри», а не «доглядом за шкірою». З їх допомогою вирішується безліч медичних, естетичних і суто косметологічних проблем шкіри людини.

 

Які основні процедури в апаратній косметології

Лікування, шліфування, омолодження, чистка, лімфодренаж, масаж – розмаїття процедур покриває всі теоретично і практично можливі потреби сучасної людини у галузі естетики, здоров’я і краси. Сьогодні апаратну косметологію називають альтернативою хірургічній косметології – і в цьому її однозначний плюс. Деякі види процедур здатні успішно замінити щоденні фізичні заняття – навіть більше, їх використання показане у більшості тих випадків, коли заняття фізичними вправами з певних причин не рекомендується. Навіть традиційні маніпуляції зі шкірою, з яких починала свій розвиток класична косметологія, сьогодні цілком успішно у більшості випадків виконуються апаратними методами – чистка, масаж тощо.

Плюси і мінуси сучасної апаратної косметології

Як інноваційна методика, апаратна косметологія має над традиційними методами цілий ряд суттєвих переваг. Виокремимо найголовніші з них.


Моментальний  результат. Окремі види апаратних методів спричиняють швидкий результат. Цей пункт стосується більшості процедур, хоча для окремих проблем шкіри ідеальним є поєднання ручних та апаратних методів. Загалом же специфіка впливу фізичних факторів як раз і унаочнює швидкий видимий ефект, адже вони діють на ті шари шкіри, які не підвладні ані найдорожчим професійним кремам, ані ручним маніпуляціям. Для посилення і закріплення ефекту процедури рекомендується проходити курсами, їх кількість визначає косметолог – залежно від наявної проблеми, віку клієнта, його статі і типу шкіри.


Безболісність. Ця перевага стосується майже всіх процедур. Особливо яскраво вона проявляється у порівнянні, наприклад, антицелюлітного ручного масажу з апаратним. Вкрай болісна процедура, яка, до того ж, має і конкретні наслідки на шкірі – гематоми, успішно може бути замінена на певні апаратні методи. Навіть більше – ці методи не те, що будуть безболісними – паралельно людина проходить ще й сеанс релаксації і відпочинку. Окремі апаратні методи потребують точкового знеболення, яке досягається місцевою анестезією.


Пролонгований ефект. Глибша дія спричиняє потужніший вплив на клітини, м’язи тощо, стимулює обмін речовин і утворення нових клітин. Ідеальний варіант – після проходження курсу процедур дбайливо підтримувати стан шкіри належним чином у домашніх умовах. Саме з пролонгованим ефектом апаратних методів і пов’язане одне з головних медичних правил – найсильніші процедури не рекомендується проводити більше ніж кілька разів на рік.


Відсутність хірургічного втручання. Кожна людина різна і по-різному переносить хірургічні операції. Одна лише відсутність потреби лягати під скальпель хірурга з усіма супутніми нюансами (анестезія, відновлювальний період, обов’язкові наслідки – шрами, рубці, зняття швів, післяопераційна реабілітація тощо, а також – мінімізація потенційно можливої лікарської помилки) для певної категорії людей може стати основною перевагою апаратних методів. Хтось із задоволенням прикрашає все своє тіло татуажем, а хтось із жахом думає про звичайний візит до лікаря за простою консультацією. Хірургічне втручання – радикальніший метод, але далеко не кожна людина на нього погодиться. До того ж, ці процедури досить дорогі.


Безпечність. Порівняно з деякими іншими  методами, і не лише хірургічними, апаратна косметологія вважається найбільш безпечним методом. Серед найголовніших причин – відсутність описаного вище хірургічного втручання, мінімальна можливість лікарської помилки, вкрай рідкісні побічні негативні ефекти, відсутність негативного впливу на здоров’я людини. Втім, для втілення цієї переваги важливою умовою є якісна професійна техніка і високий рівень кваліфікації лікаря-косметолога. Поєднання цих двох факторів, разом із врахуванням лікарем усіх протипоказань унеможливлює появу постпроцедурних ускладнень.


Наведений перелік не охоплює всі наявні переваги, ми назвали лише найголовніші, на нашу думку. Можна додати і такі безперечні плюси, як: універсальність застосування, можливість комплексного вирішення проблем і поєднання з іншими косметологічними маніпуляціями, широка вікова ефективність, безболісність, відсутність неприємних відчуттів, індивідуальний підхід до кожного клієнта відповідно до наявної проблеми, комфортність, результативна стійкість та багато інших.


Однак, апаратна косметологія все ж має і певні недоліки. Основний комплекс недоліків пов’язаний із медичною складовою – станом здоров’я конкретного пацієнта, назвемо його об’єктивним чинником. У першу чергу йдеться про наявність протипоказань, за яких апаратні методи не можуть застосовуватись взагалі.


Це, насамперед: серцево-судинні захворювання і наявність кардіостимуляторів, захворювання крові і щитовидної залози, онкологічні захворювання, вагітність і вигодовування грудьми. У цьому питанні важливу роль відіграє власна відповідальність клієнта перед самим собою і своїм здоров’ям.


Інший ряд недоліків можна охарактеризувати як суб’єктивні – це відносна дорожнеча окремих маніпуляцій, відсутність «чудодійного» ефекту після першої ж процедури у випадку застосування серйозного антивікового комплексу і певні обмеження за віком в окремих випадках, а також – необхідність «знайти» достатньо часу для проходження повного курсу.


Апаратна косметологія – ефективний метод зберегти і повернути собі красу і здоровий стан шкіри обличчя і тіла. У поєднанні зі здоровим способом життя, правильним харчуванням і оптимізмом вона здатна створити справжнє диво. Купити косметологічні апарати від офіційного постачальника - Бьюті Сервіс Україна.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.