0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Міостимуляція: все про апарати

  • 20 травня 2020 21:11:27
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1171

Апарат біостимулятор – прилад, направлений на стимуляцію роботи м’язів обличчя і всієї фігури. Корпус, що генерує електричний струм, і з’єднані з ним електроди різного розміру, які встановлюються на потрібній ділянці фігури – так лаконічно й коректно можна відповісти на питання, що таке міостимулятор.

Апарат для міостимуляції: впливати на фігуру

Напередодні літа процедури для корекції контурів тіла набувають особливої актуальності. Все частіше жінки, які поставили перед собою мету скинути зайву вагу, підтягнути м’язи, укріпити шкіру, позбутися целюліту і апельсинової кірочки, звертаються не до спортивних тренажерних занять, а до кабінету косметолога. Існує багато різних процедур задля отримання ефекту, і міостимуляція – один з найдієвіших способів.

Для чого потрібен міостимулятор – щоб впливати на потрібні м’язи і парні групи м’язів. Електричний струм, що подається в імпульсному режимі, змушує їх працювати – скорочуватися і рухатися. Міостимуляція дайно й успішно застосовується в фізіотерапії та реабілітаційній медицині, і достатньо запитана як процедура в косметології. За допомогою апарата імітуються силові вправи – м’язи і шкіра фігури приходять в тонус, укріплюються, спалюються зайві жири в ПЖК, посилюється рух крові й лімфи. За рахунок цього досягається потрібний ефект від міостимуляції.

Міостимулятор: які апарати бувають

Професійна техніка поділяється на домашню й салонну. Такі прилади розрізняються за основними технічними характеристиками: рівнем потужності, кількістю режимів роботи, типам і частоті імпульсів, кількістю каналів, запасу робочої міцності. Потрібний ефект для фігури від процедури досягається саме від роботи професійного апарата для міостимуляції – прилади для домашнього вжитку слабші за технічними параметрами. Тому виробники пропонуються для процедур дома портативні моделі професійних апаратів.

Салонні прилади мають ще одну відмінність – може бути монофункціональний апарат, де є лише одна процедура міостимуляції, і поліфункціональний – в ньому є й інші опції, наприклад, термотерапія та пресотерапія. З погляду фізіотерапії після такої процедури є сенс впливати дренажними діями – це допоможе організму й посилить потрібний ефект від фігури. Тому термо- й пресотерапія – оптимально продумане поєднання з міостимулятором.

Потрібний ефект: як впливати на фігуру

Процедура міостимуляції досить легка з погляду протоколу виконання, але потребує певних знань і навичок. Серед них:

  • Правильна підготовка шкіри потрібних ділянок фігури перед процедурою
  • Знання розташування м’язів
  • Коректне накладання електродів – на точки рухомих м’язів
  • Не впливати одночасно на групи м’язів-антагоністів

Окрема увага – на підготовку клієнта перед процедурою міостимуляції. Не вживати важку їжу безпосередньо перед візитом до косметолога, корегування харчування, вживання достатньої кількості рідини, дотримання активного режиму життя – виконання всіх цих умов гарантує досягнення потрібного ефекту для фігури від процедури міостимуляції.

Якісний апарат, що гарантує не лише потрібний результат для фігури, але й безпеку клієнта – основне правило купівлі будь-якого косметологічного обладнання. Сертифікати, висновки, гарантії, офіційні папери – всю цю інформацію можна легко знайти в описі будь-якого апарата для міостимуляції в нашому інтернет магазині.

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.