0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Міостимуляція в лікуванні хребта і суглобів

 • 15 листопада 2019 16:35:24
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 2040

Процедура міостимуляції імпульсами струму шляхом накладання електродів − методика роботи з м’язами, яку косметологія успішно запозичила з медицини, де історія її застосування нараховує близько 30 років активної роботи. Косметологія має досвід використання  процедури електроміостимуляції близько 15 років, допомагаючи жінкам тримати в тонусі м’язи, відновлювати їх природний здоровий стан. Ефект від роботи електродів з імпульсами при міостимуляції − це синтез 3-х важливих складників: імітації фізичних навантажень на м’язи; відновлення роботи внутрішніх органів, стінок судин, суглобів та естетичного задоволення від стану шкіри.

Міостимуляція в косметології:  універсальність процедури


Електроміостимуляція тіла − процедура універсального характеру. Принцип її роботи − вплив імпульсів електричного струму малого розряду на м’язи, внутрішні органи, ПЖК, суглоби, стінки судин, і, в результаті − на шкіру, її гладкість, загальний стан і зовнішній вигляд. Шляхом накладання  електродів на певні групи м’язів у заданому режимі в процедурі міостимуляції цілеспрямовано подається струм, імпульси якого змушують м’язи реагувати на подразнення.

Електроміостимуляція в косметології − процедура, як ніяка інша найтіснішим чином пов’язана з медициною. Одного бажання клієнтки пройти курс міостимуляції електричними імпульсами з накладанням електродів недостатньо. Загальний стан м’язів, здоров’я, організму, наявність певних показань і протипоказань для процедури, бажані результати − саме ці фактори формують відповідь на питання про те, як часто можна робити процедуру міостимуляції. Якщо відносно інших запозичених з медицини технологій (мікрострумів, ультразвуку) косметологія випрацювала власні рекомендації, то відносно електроміостимуляції імпульсами косметологи притримуються порад і рекомендацій лікарів. Це стосується і конкретних місць накладання електродів, і середнього курсу процедур міостимуляції, і їх тривалості.

Електричні імпульси при процедурі електроміостимуляції знімають напругу і біль у м’язах. Для сучасної людини така специфіка дії струму відіграє велику роль. Цільний образ людини − не лише доглянута зовнішність, обличчя, але й підтягнута гармонічна фігура. Складно відчувати себе легкою і красивою, якщо стан м’язів і суглобів приносить певні больові відчуття. Особливо − в спині, яка відіграє таку важливу роль у підтримці загального тонусу організму. Привівши за допомогою процедури міостимуляції в порядок м’язи спини, прибрав надлишкові внутрішні жири, нормалізував електродами з імпульсами струму в спеціально підібраному режимі міостимуляції загальний м’язовий каркас, клієнт відчуває себе більш гармонійно та задоволено.

Електроміостимуляція: косметологічні ефекти

Салони, які спеціалізуються на наданні комплексних послуг догляду за тілом, за рахунок процедур міостимуляції з накладанням електродів можуть значно посилити дію антицелюлітних програм. Електричні імпульси, впливаючи на м’язи в заданому режимі, активізують обмінні процеси в тканинах і клітинах шкіри, роботу внутрішніх органів, розщеплюючи зайві жирові відкладення, посилюючи кровообіг, лімфообіг, лімфодренаж.

Найбільш показові результати електроміостимуляція електричними імпульсами демонструє в комплексних програмах корекції ваги, боротьби з целюлітом, моделювання контурів тіла. І все це − результат накладання електродів, через які відбувається проходження імпульсів струму, на м’язи, що  потребують корекції. В процедурах міостимуляції чудово піддаються опрацюванню жирові відкладення в глибоких шарах, які недоступні для класичних фізичних вправ у спортивному залі.

Примусове скорочення м’язів, яке викликає міостимуляція під імпульсами електродів, призводить до укріплення м’язових волокон, тренуючи їх, формуючи міцний м’язовий каркас всього організму. Набряки, целюліт, обвисання шкіри, тучність, зайва вага, корекція контурів фігури внаслідок різкої втрати ваги, після вагітності і пологів, боротьба зі стриями, формування нового силуету, підтяжка окремих груп м’язів на животі, сідницях, ногах, внутрішній поверхні стегон, талії, руках − процедури міостимуляції імпульсами струму цілком ефективні для вирішення цих завдань.

Електроміостимуляція: ніжність нового силуету


Специфіка міостимуляції імпульсами під електродами в індивідуально заданому режимі − можливість точкового опрацювання окремих груп м’язів. На відміну від процедури пресотерапії, скажімо, де вплив відбувається в цілому на ноги, руки, поясну ділянку чи на все тіло одразу, електроміостимуляція дозволяє вибирати точку дії. Кожний клієнт отримує індивідуальну програму в залежності від стану проблемних місць, які потребують міостимуляції імпульсами струму. Саме ці проблемні ділянки і є тими точками, куди ставити електроди краще для досягнення оптимального результату.

А далі − справ рук спеціаліста і техніки. Точки прикріплення електродів залежать від групи м’язів, які потребують електроміостимуляції, розташування внутрішніх органів, вибраного режиму інтенсивності, типу хвилі, бажаного результату, зручності фіксації електродів на тілі клієнта. Розміщення електродів для процедури міостимуляції можливе в різних варіантах, приведемо деякі приклади для оптимальної подачі імпульсів:

 • Паралельно один одному вздовж і впоперек м’яза
 • Один електрод − у зручному місці для фіксації, другий − над середньою третиною м’яза або над відповідною руховою точкою
 • Вздовж хребта ліворуч і праворуч від нього
 • Перпендикулярно хребту, щоб в процесі процедури міостимуляції уражені хребці знаходились між електродами
 • У випадку роботи з внутрішніми органами − на їх проекцію на тілі клієнта, щоб але імпульси не працювали над ділянкою нирок і надниркових залоз

Поступове опрацювання електродами з імпульсами струму всіх точок у процедурі електроміостимуляції забезпечить стійкий тривалий ефект. Укріплення м’язів, лімфодренаж,  боротьба з целюлітом, набряками, «апельсиновою кірочкою», в’ялістю шкіри, набуття тілом гладкості і підтягнутості, формування нових контурів нового силуету − саме ті показники, які виводять процедуру міостимуляції імпульсами струму на лідерські позиції в загальному переліку послуг догляду за тілом.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.