0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Міостимуляція – електричні імпульси для обличчя і тіла

 • 19 серпня 2019 08:46:14
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 2571

Сучасне людство в поняття «догляд за собою» вкладає не тільки відвідування косметолога для салонних процедур омолодження обличчя. Дуже затребувана часом культура доглянутого тіла, боротьба з зайвими кілограмами на стегнах, талії, ногах, спині. 

Ще кілька років тому основним способом підтримувати м’язи тіла в тонусі були фізичні вправи – складно перерахувати, скільки варіантів різноманітних вправ, скільки методик і їх варіацій придумало людство, щоб позбутися зайвої ваги, поборотися з обвислими м’язами, змоделювати красиві контури фігури. 

Сьогоднішня косметологія має в своєму арсеналі процедури, які успішно працюють безпосередньо на м’язах, міостимуляція струмом обличчя і тіла – одна з них.

Напружуємо м’язи тіла: працюють імпульси струму

Робота з усім м’язовим каркасом успішна лише при застосуванні спеціальних фізичних факторів, у випадку процедури апаратної міостімуляції – різноімпульсного струму. І в цьому – її специфіка. Електричний струм, який має певні силу, амплітуду й частоту, впливає на м’язи тіла і змушує їх скорочуватися, сіпатися, активно реагуючи на подразники.

Волокна м’язової тканини реагують на вплив нервових імпульсів – саме вони віддають «команди». Накладення пасивного і активного електродів при міостимуляції на кінці м’язів змушує їх працювати не гірше серйозного тренажера. Електричний струм, що подається при проведенні процедури в різноімпульсному режимі, успішно заміняє нервову систему людини.

При застосуванні процедури міостимуляції послідовне накладення електродів на різні ділянки обличчя і тіла, а точніше – на певні м’язи обличчя і тіла, дозволяє моделювати каркас м’язів у потрібних параметрах. Тканини, що втратили пружність і еластичність, в залежності від обраного на апараті типу хвилі відчувають пощипування, поколювання, стискання.

У результаті такої процедури струм стимулює м’язи тіла працювати, підтягуватися, а жирові відкладення в підшкірно-жировій клітковині – зменшуватися. Паралельно відбувається активний лімфодренаж, посилення обміну речовин, кровообігу й лімфообігу. Проведена курсом, міостимуляція струмом зміцнює організм у цілому, тонізує його, стабілізує гормональний фон, нервову систему.

Обличчя й тіло: протокол, курс, частота

Міостимуляція струмом м’язів обличчя і тіла має свої особливості й відмінності. Основна причина – в специфіці розташування м’язів на обличчі, способі їх кріплення і взаємодії. Протокол процедури міостимуляції стандартний для апаратного методу, обов’язкове попередня умова – зняти всі металеві предмети з тіла, прикраси:

 • Демакіяж шкіри, очищення

 • Антисептична обробка

 • Нанесення контактного гелю (як правило, гелю для УЗД)

 • Розставлення електродів симетрично на м’язи

 • Проведення процедури міостимуляції згідно з інструкцією до конкретного апарату, характеристиками струму, специфікою оброблюваної зони

 • Видалення контактного гелю

 • Маска для закріплення результатів або за проблемою

 • Крем з високим фактором SPF.

Тривалість процедури впливу струму на одній зоні розташування м’язів – не більше 5 хвилин, в цілому процедура займає близько 20 хвилин на обличчі і 25–30 – тілі. Курс міостимуляції струмом визначає лікар-дерматолог або косметолог. У різних програмах для обличчя потрібно 8–15, для тіла 12–15, а то й 20 сеансів, 2–3 рази в тиждень – обов’язково потрібен інтервал для відновлення м’язів. Процедура досить серйозна: питання про те, як часто робити міостимуляцію струмом м’язів обличчя, належить до компетенції лікаря-дерматолога, як і необхідність і частота проведення процедур для підтримки результату.

Показання до застосування процедури міостимуляції

Показання до стимуляції м’язових волокон струмом досить великі. Умовно їх можна розділити на кілька видів:

 • Медичного характеру: відновлення м’язів після пластичних операцій на шкірі обличчя й тіла, наслідків хірургічних втручань естетичного характеру. Міостимуляція струмом застосовується для лікування целюліту, ожиріння, захворювань обміну речовин, атонії м’язів внутрішніх органів, зниженого м’язового тонусу і т.д.

 • Естетичного характеру: процедура рекомендується при наявності в’ялих м'язів, набряків тканин, розтяжок. Застосовується для покращення тургору, пружності, еластичності шкіри обличчя і тіла, детоксикації організму, моделювання контурів фігури, боротьби із зайвими кілограмами, підтяжки овалу обличчя і т.п.

Процедура міостимуляції електричним струмом, проведена за показаннями медичного характеру, своїм результатом теж матиме покращення зовнішнього вигляду і рельєфу шкіри людини. Інша справа, що для її застосування потрібні лікарські призначення. Ідеальний варіант – рекомендації лікаря, який вивчить стан здоров’я людини і підбере оптимальну програму корекції певних проблем.

Показання косметологічного, естетичного характеру визначаються в кабінеті косметолога-естетиста. Один з найпоширеніших способів застосування процедури міостимуляції – в комплексних програмах омолодження і корекції ваги. З її допомогою формуються м’язові волокна практично всього організму – плечового пояса, сідниць, спини, рук і ніг, стегон.

Міостимуляція: протипоказання

Як і будь-яка інша пов’язана з електричним струмом процедура, міостимуляція має свої протипоказання:

 • Індивідуальна непереносимість електричного струму

 • Нервові і психічні захворювання

 • Серцево-судинна, ниркова, печінкова недостатність

 • Захворювання згортання крові

 • Захворювання шкіри в місцях прикріплення електродів

 • Наявність кардіостимулятора й інших металевих предметів в тілі людини

 • Онкологія

 • Інфекційні захворювання, ГРВІ, грип, підвищена температура тіла

 • Вагітність, лактаційний період

Міостимуляція електричним струмом в імпульсному режимі – процедура, яка при коректно складеній програмі і в комплексному застосуванні з іншими методами дозволяє домогтися значних змін в стані шкіри, вирівнюванні її рельєфу, підтягуванні овалу обличчя і всього м’язового каркасу, позбавленні від зморшок – у тому числі й глибоких . А потім головне – впевненість в собі і чудовий настрій!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.