0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Міостимуляція - швидкий шлях до стрункої фігури

 • 20 грудня 2019 12:19:18
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1839

Все частіше в косметології зустрічається процедура "міостимуляція" або її синоніми "електростимуляція", "міоліфтинг". Це популярний сьогодні метод відновлення м'язів, тонус яких був втрачений.

За допомогою процедури міостимуляції можна повернути стрункість фігури, підтягнути шкіру на животі. Завдяки курсу процедур в поєднанні з іншими косметологічними процедурами корекції фігури, правильного харчування і фізичних вправ можна досягти красивою рельєфності м'язів за значно менший період часу, ніж при виснажливих тренуваннях у тренажерному залі.

Як працює міостимуляція?

Електростимуляція насправді може називатися "пасивною активністю". Це дійсно панацея для ледачих: можна лежати нічого не робити, а м'язи напружуються в цей час і розвиваються. У міостимуляції це величезна перевага, на відміну від ефективних, але часозатратних і трудомістких фізичних вправ у тренажерному залі. Міостимуляція використовувалася спочатку для пацієнтів, які не могли рухатися. М'язи цих пацієнтів не отримували навантаження і слабшали, а міостимуляція допомагала їм підтримувати м'язи в тонусі.

Міостимуляція - це процес подачі імпульсного струму для лікування і відновлення природної функції м'язів. В результаті такого впливу повертається тонус м'язів, фігура стає стрункою. Пацієнт під час процедури перебуває в абсолютно розслабленому стані, але візуально можна спостерігати як скорочуються м'язи в зоні впливу електродів. Звідси і назва "пасивна активність".

Основні ефекти електростимуляції:

 • Зменшення локалізованих жирових відкладень
 • Підвищений м'язовий тонус
 • Підтяжка шкіри і підвищення її еластичності
 • Зменшення набряку
 • Антицелюлітний ефект
 • Моделювання силуету

Міостимуляція - відмінний спосіб «зліпити» треноване і підтягнуте тіло всього за кілька сеансів. Сьогодні міостимуляція швидко і надійно вирішує проблему обвислого живота та грудей, дряблих стегон і сідниць, відкладення целюліту. 

Крім відмінного зовнішнього результату пасивне скорочення м'язів позитивно впливає на крово- і лімфообіг, активізується виведення продуктів метаболізму. В результаті ми отримуємо ефект детоксикації організму в цілому.

Чому міостимуляція краще, ніж тренування в тренажерному залі?

Виснажливі тренування дають мало задоволення людям - вам потрібно довго і старанно потіти в тренажерному залі, щоб скинути кілька кілограмів або підтягнути сідниці.

Перевага процедури полягає в тому, що міостимуляція тіла дозволяє пропрацювати навіть глибоко розташовані м'язи, які залишаються не задіяними при звичайних фізичних навантаженнях.

Для досягнення стійких результатів ми рекомендуємо пройти курс процедури. Місячний курс повинен містити 15-20 процедур.

Перш ніж пацієнти проходять курс електростимуляції, лікар повинен призначити обстеження і опитати пацієнта, щоб запобігти виникненню порушень функціонування організму в результаті електричного впливу.

Як працює обладнання для міостимуляції?

Апарати для проведення міостимуляції мають велике розмаїття, проте їх всіх можна розділити на дві великі групи: міостимулятори, призначені для домашнього використання (шорти, ремені, наклейки з метеликами і т. і.), Але вони не мають достатньої потужності та ефективності.

Найбільш ефективними є професійні міостимулятори з мінімум десятьма електродами, які дозволяють впливати одночасно на кілька груп м'язів.

Ефективність процедури міостимуляції помітна відразу після першого сеансу: зменшується об’єм стегон, відновлюється м'язовий тонус, підвищується кровообіг, спостерігаються зрушення в позитивну сторону гормонального фону.

У деяких пацієнтів спостерігається значне зменшення об’єму тіла. Тільки ефект не є постійним, оскільки під час миостимуляции відбувається інтенсивна втрата води в організмі, що пояснює виражений ефект схуднення.

Повний курс міостимуляції може прибрати в середньому 6 см від початкового об'єму тіла. А якщо до процедури додати антицелюлітні обгортання, масаж, то ефект буде набагато кращим.

Щоб досягти хорошого результату в зниженні ваги і зменшення ознак целюліту за пару годин до міостимуляції і стільки ж після неї рекомендується утриматися від їжі. Це буде сприяти тому, що під час процедури організм буде спалювати старі запаси, а не новоприбулі. Якщо необхідно, наприклад, нарощувати м'язову масу, то після міостимуляції рекомендується вживати білкові продукти (сир, горіхи, протеїнові коктейлі і т. і.)

Різновид обладнання для міостимуляції

Крім mono моделей, існує апарат для міостимуляції з режимом лімфодренажу і лікування целюліту. Найбільш затребуваний варіант комбінації це пресотерапія з інфрачервоним прогріванням і міостимуляція. Така багатофункціональність обладнання дозволяє відновити і зміцнити м'язи, активізувати кровообіг і лімфообіг. Такий ефект в комплексі призводить до того, що зменшується обсяг і кількість жирових клітин в зоні стимуляції.

Хороший приклад такого апарату представлений в асортименті ТМ Beauty Service - апарат 3-в-1 мод. 8108F. Тут поєднується три функції: пресотерапія, термотерапія і електростимуляція.

Використовуючи таке обладнання ви можете надати комплексний догляд за тілом і досягти набагато кращих результатів у корекції фігури і схудненні.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.