0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Мікроструми для обличчя: що це таке, особливості і користь процедури

 • 16 червня 2019 10:55:13
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 87372

Мікрострум в косметології – базова лікувальна процедура, одна з найпопулярніших у загальному переліку методик апаратного догляду. Кілька років тому його пропонували своїм клієнтам лише салони преміум-класу – висока ціна мікрострумової техніки безпосередньо впливала на вартість послуги і престиж закладу. Бурхливий розвиток загального ринку краси, особливо в плані технологічності, інноваційних розробок і їх втілень, винахід нових моделей, масовість виробництва істотно здешевили косметологічні апарати. І, відповідно, зробили їх набагато доступнішими для салонів і кабінетів краси – з одного боку, і клієнтів – з іншого.

Мікрострумова терапія обличчя – процедура, пов’язана з впливом електричного струму на шкіру, всю глибину м’яких тканин. Специфіка задіяного струму – вкрай мала амплітуда і низькі частоти. Лікарі косметологи і дерматологи люблять називати мікроструми «лікуванням шкіри», адже їх застосування в прямому сенсі слова омолоджує шкіру, лікує її, підтягує м’язи, прибирає набряклість, «відкриває очі».

Сьогодні терапія мікрострумами – перевірений часом метод з доведеною ефективністю, який за весь період свого використання в світовому масштабі не показав віддалених у часі негативних наслідків.

Мікрострумова терапія: суть методу

Апаратні методи прийнято групувати в залежності від фізичних факторів, на основі яких вони працюють: електричні процедури, ультразвукові, радіомагнітні, теплові, лазерні і т.д.

У самій назві мікроструми відбивається суть методу – електрострум в мікродозах. Сила струму і його частота мають мінімальні величини – від 20 до 800 мкА, а це говорить про безпеку процедур, відсутність потенційно можливих ускладнень і необхідності в реабілітаційному періоді.

Мікроструми впливають не лише на верхній шар шкіри – епідерміс. Глибина його проходження всередину зачіпає всі м’які тканини – дерму, мембрану клітинок, підшкірно-жирову клітковину, м’язовий шар, кровоносні і лімфатичні судини. Саме цим і визначається ефективність мікрострумової терапії. Одні м’язи, які «тримають» обличчя в молодості, з часом спазмуються, опускаються, розслабляються, інші – навпаки, приходять в гіпотонус. Опускаються куточки очей, рота, напружуються м’язи шиї, чола, обличчя «пливе».

Під час процедури терапії з використанням мікрострумів відбувається скорочення м’язових тканин – деліктне і щадне за рахунок мікродоз електроструму. Вибираючи напрямок руху електродів, майстер працює над усуненням конкретних проблем шкіри клієнта. При цьому форма електродів значення не має – це питання зручності майстра. Ґудзики, циліндри, вилкоподібні одинарні / подвійні – косметолог вибирає для себе сам. Виняток – електрод у формі качалки, завдяки великому розміру він використовується для роботи по тілу. Можливо також використання мікрострумових рукавичок – на вибір фахівця. Одні майстри в них працюють по тілу, інші проводять руками сеанс попереднього лімфодренажного мікрострумового масажу на обличчі.

Протипоказання до процедури

Будь-яка фізіотерапевтична маніпуляція має свої протипоказання – генії людства ще не придумали косметологічний апарат, який підійшов би будь-якому пацієнтові незалежно від його стану здоров’я та індивідуальних особливостей сприйняття. Кожен метод має свої обмеження до застосування, і мікроструми в тому числі. Незважаючи на низькі величини сили струму і частоти, не всім клієнтам можна використовувати мікроструми – протипоказання мають медичний характер.

З деякою умовністю їх можна розділити на 2 групи.

Безумовні протипоказання до терапії:

 • онкологічні захворювання, всі види пухлин – і доброякісні, і злоякісні

 • серцево-судинні захворювання

 • інсульти / інфаркти, епілепсія

 • патології внутрішніх органів

 • хронічні захворювання

 • період вагітності, післяпологовий період, грудне вигодовування

 • дерматологічні проблеми, будь-які порушення шкірного покриву на обличчі

 • наявність в організмі людини металевих деталей – штифтів у кістках, кардіостимулятора, «золотих ниток»

Умовні протипоказання терапії мікрострумами:

 • індивідуальна непереносимість електричного струму

 • гострі вірусні захворювання, підвищена температура тіла

 • недавно проведений хімічний пілінг, ін’єкції ботулотоксину

Ці обмеження ми назвали «умовними», оскільки вони носять не абсолютний медичний характер, а індивідуальний і / або тимчасовий. Успішно вилікувавши ГРВІ / ГРЗ, можна сміливо записуватися на прийом до свого косметолога в улюблений салон краси.

Мікрострумова терапія: результат на обличчя

Мікроструми користуються заслуженою популярністю серед косметологів і клієнтів, які пройшли курс маніпуляцій. Лікарі, які практикують їх протягом тривалого періоду часу – понад 10 років, мають власну доведену картину ефективності та результативності застосування.

Особливості цього виду косметологічного догляду за шкірою – відсутність вікових обмежень, видимий результат вже після першої процедури, пролонгована ефективність, безпечність, безболісність. Мікроструми не завдають шкоди шкірі – якщо дотримані всі умови: апарат пройшов перевірку з видачею сертифікату УкрСЕПРО, заявлені технічні показники струму у повній мірі відповідають міжнародним вимогам до мікрострумової апаратури.

Сьогодні мікроструми – одна з найсильніших косметологічних апаратних методик для омолодження. Їх видимий ефект проявляється вже після першого сеансу – шкіра виглядає свіжіше, молодше, має зовсім інший колір – зникає «землистість». Клієнти, які мають круглу форму обличчя, відзначають візуальне «зменшення» обсягів округлості за рахунок лімфатичного мікрострумового дренажу, який прибирає набряклість. Залежно від віку і стану шкіри косметолог складе індивідуальну програму терапії мікрострумами, підбере оптимальніші попередні і заключні процедури.

Єдиним не дуже приємним нюансом, що супроводжує цю методику, можна назвати появу металевого присмаку в роті. Але це явище носить суто індивідуальний одиничний характер, не впливає на самопочуття клієнта, рівень ефективності, не є протипоказанням.

Мікрострумова терапія – процедура, що не вимагає ніякого реабілітаційного періоду. Вийшовши з кабінету після сеансу, досить лише підфарбувати вії і нанести блиск на губи – і з сяючим обличчям, прекрасним настроєм і впевненістю йти підкорювати світ!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.