0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Мікродермабразія: що це таке? Все про метод алмазної мікрошліфовки обличчя

  • 23 жовтня 2019 14:37:29
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 9340

Пілінг шкіри обличчя - одна з самих затребуваність процедур у салонах краси. Це можливість максимально швидко освіжити обличчя, омолодити та очистити.

У косметології застосовується декілька видів пілінгів - різноманітні косметичні маски, скраби, хімічні пілінги та апаратні методи. У всіх перерахованих видах є спільне завдання - оновлення шкіри. Відрізняються пілінги лише глибиною впливу, а також періодом реабілітаціі.

Косметичні пілінги

Такий метод очищення обличчя вважається домашнім догляд. Так як для проведення процедури не потрібно спеціальних знань, її можна зробити самостійно, достатньо вибрати відповідний за типом шкіри очищувальний засіб або скраб. У більшості випадків засоби містять у собі абразивні частинки різних діаметрів, чим менша абразивність, тим більше інтенсивний вплив. Як правило, абразивні частинки мають природне походження - морська сіль, кавові зерна, фруктові кісточки і т.п. Тому й доступні широкому колу користувачів.

Косметична шліфовка має видимий ефект від першого сеансу - обличчя виглядає чистим і свіжим, бажано доповнити догляд живильним кремом.

Чи можна робити пілінг кожний тиждень? - Так, якщо ви маєте нормальну шкіру, якщо ваша шкіра жирна й груба, ви можете дозволити собі такий догляд до 2-х разів на тиждень. Для чутливої та тонкої шкіри не рекомендуються проводити сеанси частіше 1 разу на 2 тижні.

Хімічні пілінги

Дуже ефективний метод очищення. Завдяки простому застосуванню, це сегодня одна з найпопулярніших процедур у салонах краси. Проводити такий сеанс рекомендується лише з косметологом, оскільки є великий ризик зробити опік.

Хімічна шліфовка передбачає використання засобів у складі яких є кислоти та ферменти. У залежності від їх концентрації можна проводити шліфовку поверхневого, середнього та глибокого впливу. Поверхневий пілінг - найменш агресивний, але однозначно ефективніший звичайних косметичних засобів. Рекомендується курс з 6-10 сеансів з інтервалом 1-2 рази в місяць і відпочинком в 1 рік.

Середній пілінг потребує реабілітаційного періоду. Після процедури обличчя буде червоного кольору, а оновлення (лущення) триватиме до двох тижнів. Ефект такого сеансу - оновлена ​​шкіра. Враховуйте, что така процедура потребує додаткового щоденного догляду, оскільки обличчя після шліфовки стане більш чутливим до зовнішніх подразників.

Глибокий пілінг - має агресивний вплив і потребує достатньо довгого реабілітаційного періоду. Проводять таку шліфовку під наркозом и прирівнюється до хірургічної операції. Використовувати цей метод варто лише після консультації з лікарем і якщо дійсно є показання. Зробити хімічний пілінг можна всього кілька разів у житті. Рекомендується не частіше 1 разу на рік.

Апаратний пілінг

Відмінна альтернатива всім відомим методам шліфування шкіри. Переваги - нетравматичний вплив і висока ефективність.

Серед найбільш відомих і затребуваних апаратних пілінг процедур - ультразвукова чистка і алмазна мікродермабразія.

Ультразвуковий метод направлений на очищення шкіри, він відмінно справляється з очищенням пор. Помітний результат є після першого сеансу. Особливість чистки полягає у відсутності реабілітаційного періоду.

Така шліфовка рекомендована для різних типів шкіри. Повторювати процедуру можна щотижня, від 3 до 10 разів. Потім потрібний лише профілактичний догляд 1 раз на місяць.

Мікродермабразія шліфує поверхневий шар. Завдяки різній зернистості на спеціальних насадках можна вирівняти рельєф шкіри і досягти стійкої депігментації. В результаті курсу процедур відзначають рівну, однотонну шкіру.

Процедура більш інтенсивного впливу, і не рекомендується клієнтам з тонкою чутливою шкірою.

Останнім часом величезну популярність набирає ще один вид апаратного шліфування - гідродермабразія. В даному випадку відбувається процес шліфування за допомогою спеціальної рідини під тиском і вакууму. Перевага даного методу в дуже помірному впливі, клієнт не відчуває ніякого дискомфорту, але при цьому він отримує відмінний і миттєвий результат.

Завдяки складу спеціальних рідин для гідродермабразії і обробці шкіри в три етапи, в результаті ми отримуємо чисте обличчя зі здоровим блиском.

Скільки разів на тиждень можна робити пілінг обличчя? Гідродермабразія рекомендована 1 раз на тиждень курсом до 10 разів. Потім потрібний профілактичний догляд - 1 раз на місяць.

Апаратні методи шліфування примітні тим, що не вимагають реабілітаційного періоду, тому вважаються процедурами експрес-краси, клієнти можуть відразу оцінити ефективність такого пілінгу. Після проходження рекомендованого курсу процедур результат буде стійким і при належному щоденному догляді за шкірою протримається тривалий період часу.

 

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.