0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Літо: топ-5 процедур для шкіри

 • 28 липня 2020 15:37:42
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 625

Довгоочікуване літо – передчуття відпочинку, релаксації, оздоровлення, загального омолодження організму. Для косметологів і дерматологів – це період підвищеної сонячної активності і її агресивного впливу на шкіру: фотостаріння, різного роду фотопошкоджень, фотоалергій. Згадаємо: фотостаріння вже добрий десяток років вважається одним з найголовніших чинників передчасного старіння шкіри і всього організму.

Сонячне проміння – це ультрафіолет А і В, який викликає пошкодження ДНК клітин шкіри, зменшує утворення колагену, посилює пігментацію, провокує зневоднення, збільшує кількість себуму. Захист, зволоження і відновлення – головні ключові поняття в літній системі догляду за шкірою. Ручні методи проходять «на ура», але апарати суттєво підсилюють підсумкову якість процедур і сам рівень догляду.

Літо: процедури, які можна і які не можна

Літній догляд за шкірою, який здійснюється, у тому числі, і за допомогою апаратів, умовно можна розділити на 2 окремі блоки:

 • Рекомендовані
 • Небажані

Під категорією «небажані» маються на увазі маніпуляції на шкірі, які вкрай не рекомендується проводити літом – і ручні, і з допомогою апаратів.

Почати видається логічним з небажаних – виключаємо насамперед процедури, що супроводжуються пошкодженням верхнього шару шкіри. І ін’єкційні, і ті, що проводиться без порушення цілісності шкірного покриву. Так, апарат алмазної мікродермабразії не травмує епідерміс, але хто візьметься гарантувати відсутність нових пігментних плям наступного дня? Особливо якщо клієнтка вирішить засмагати? Використання кремів з високим рівнем SPH – обов’язкова умова завершення мікродермабразії за допомогою апарата навіть в осінньо-зимовий період,як і їх застосування протягом наступних кількох днів. Що тоді говорити про літо?

Щодо літньої системи догляду важливу роль відіграє рівень усвідомленості і відповідальності клієнтів – їх розуміння ризику можливих неприємних наслідків. Багато хто з косметологів на власний розсуд не проводять літом навіть легких поверхневих пілінгів, кислоти яких не підвищують фоточутливість шкіри – тому що були в практиці прецеденти клієнтів, що засмагали наступного дня. Тому багато процедур на шкірі, які умовно названі небажаними, відносяться до цієї категорії у зв’язку з можливим потенційним ризиком через недотримання клієнтом рекомендацій косметолога.

Апарати і процедури: ті, які небажані

Головний чинник – порушення цілісності шкірних покривів. Окрім згаданої мікродермабразії, цей перелік можна доповнити іншими апаратми і процедурами, які проводяться за їх допомогою. В цілому маємо таку картину:

 • Апарат алмазної мікродермабразії
 • Апарат кристалічної дермабразії
 • Апарат гідродермабразії (особливо для тонкої сухої шкіри)
 • Процедури з використанням лазерних апаратів: епіляція (йдеться про апарати «старшого» покоління), шліфування (яке зачіпає епідерміс на всю його глибину и нижче)
 • Апарат RF ліфтингу – оскільки є термальним методом
 • Ін’єкційні маніпуляції
 • Видалення різного роду новоутворень на шкірі – якщо йдеться про легкі косметичні й естетичні дефекти, за винятком медичних показань
 • Апарат фототерапії у режимі боротьби з пігментацією
 • Деякі ручні методи: насамперед пілігни, процедури з відбілювання шкіри, застосування ретинолу та деяких його похідних – кретиноїдів

Уточнимо ще раз: наведені програми не рекомендується проводити у літній період у зв’язку з 2-а чинниками: їх прямою агресивною дією на шкіру та ризику потенційно можливих негативних наслідків. У будь-якому випадку рішення косметолог приймає сам – спираючись на стан здоров’я людини, її анамнез, наявність показань.

Апарати й процедури: ті, які потрібно

Як бачимо, в арсеналі косметолога лишається достатньо процедур і методик із застосуванням апаратів, які спокійно можна проводити в період активного сонця. Багатьох з них шкіра сприймає досить позитивно. Оскільки класична система догляду починається з чистки, обійтися без неї літом не уявляється можливим – через збільшення кількості себуму вона досить запитана:

 • Ультразвукова чистка: делікатна і якісна процедура чистки шкіри
 • Поверхнева ручна шліфовка із застосуванням легких ензим них, вулканічних пілінгів
 • Гідропілінг з використанням молочної і саліцилової кислоти (мається на увазі апарат AquaFacial 8-в-1 мод. 254 ™ Beauty Service) – оптимальне рішення для жирної і комбінованої за жирним типом шкіри

Втрата шкірою вологи – ще один актуальний для літа момент. Шкіра з вдячністю сприйме методи нетравматичного зволоження, у яких провідником засобів є маніпула апарата, а не голка:

 • Гідропілінг: процедури з використанням сироваток
 • Електропорація: по зволожуючим сироваткам і маскам
 • Фонофорез: по адаптованих до вимог ультразвукової хвилі засобам

Важливий момент для літа – поява набряків. У зв’язку із спекотною погодою споживається велика кількість рідини, і вона частково лишається в організмі – а значить, він потребує допомоги для унеможливлення виникнення застійних явищ. Цей момент актуальний і для обличчя, і ще більше – для тіла, адже влітку багато людей страждає від ніг з набряками. Отже, в цей сезон набувають особливої актуальності лімфо дренажні процедури:

 • Обличчя: мікрострумова терапія в режимі ліфмодренажу, легкий вакуумний масаж по лініям лімфообігу
 • Тіло: вакуумний масаж, пресотерапія і для тих, хто практикує – мікрострумова терапія рукавичками в режимі лімфодренажу
 • Ручні масажні техніки: наприклад, ручний лімфо дренажний масаж тіла або іспанський масаж для обличчя і зони декольте

Згадані апарати і пов’язані з ними процедури досить запитані й актуальні для шкіри обличчя і тіла. Багато інших не згаданих методик навряд чи мають сезонні обмеження на використання в період сонячної активності. Наприклад, мікрострумова терапія – якщо курс процедур почався, логічно його закінчити без ніякого ризику.

Застосування літом апарата для фототерапія викликає різні думки. З одного боку, косметологи знають про правило не проводити в цей період на шкірі процедур для відбілювання – і з цієї точки зору фототерапія зеленим кольором була віднесена до небажаних для практики. З іншого боку, якщо у клієнта почався курс анти ейдж терапії, у тому числі із застосуванням червоного спектру – його цілком можна завершити. Аналогічний чином антибактеріальний синій колір – його використання після чистки цілком допустиме. Так що у відношенні до апарата для фототерапії головне – дотримуватись золотої середини і не перестаратися з кількістю.

Літо: головні 5 процедур для шкіри обличчя і тіла

Підсумовуючи, виділимо основні рекомендації відносно сезонного догляду, що пов’язані з періодом підвищеної сонячної активності і сонячним випроміненням:

 • Літня система догляду за шкірою зорієнтована на м’який ощадливий вплив, який не містить агресивних маніпуляцій, пов’язаних з пошкодженням шкірних покривів
 • Головні процедури спрямовані на делікатну чистку і зволоження шкіри
 • Набувають особливої актуальності лімфодренажні методики

Серед усього різноманіття косметологічних методів догляду – і ручних, і з допомогою апаратів, у літній період найактуальніші такі процедури:

 1. Ультразвукова чистка
 2. Гідропілінг
 3. Електропорація
 4. Фонофорез
 5. Лімфодренажні програми: пресотерапія, вакуумний масаж

Всі ці процедури можна легко здійснити з якісними сертифікованими апаратами ™ Beauty Service – вони стануть надійними помічниками косметолога у будь-якому сезоні!

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.