0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Літо: методи апаратного anti age догляду

 • 29 липня 2020 15:54:44
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 663

Період високої сонячної активності вносить свої корективи у звичні схеми і процедури комплексного догляду за вікової шкірою. Anti age процедури у літній сезон коригуються:

 • Далеко не всі вони можуть застосовуватися літом
 • Важливу роль відіграють сезонні методи і процедури захисту шкіри, профілактики фотостаріння, попередження фотопошкоджень

Ультрафіолет актуалізує ще один вкрай важливий нюанс – захист вікової шкіри. Крем з високим рівнем SPF – must have літа, він має бути в кожній жіночій косметичці. І чим старше жінка, тим важливіші для її загального і майбутнього стану здоров’я сонцезахисні блокатори. Особливо актуальні вони після будь-яких процедур з догляду за шкірою в кабінеті косметолога.

Сучасна апаратна косметологія має в своєму арсеналі багато безпечних, природних, фізіологічних методик для процедур anti age догляду. Апробовані десятками років застосування, вивчені світовим косметологічним співтовариством «уздовж і впоперек» – що може бути краще для нашої шкіри?


 

Anti age догляд: основні ознаки старіння

Старіння організму – на жаль, закономірний і природній процес. Останні кілька років світ пережив справжній бум на ботулотоксина – навіть 20-річні дівчата коригували з його допомогою свою зовнішність і видимі лише їм одним недоліки на шкірі. На щастя, відсоток жінок, які віддають перевагу природним і ощадливим процедурам anti age догляду за шкірою, останнім часом почав збільшуватися.

Зараз в середовищі провідних косметологічних брендів ведуться серйозні дискусії щодо заборони на використання самого терміну anti age як дискримінаційного за віком, оскільки в ньому присутні явні ознаки ейджизму. І в цьому – свідоцтво певних філософських і світоглядних змін, що настають на планеті. Його «безпечною» альтернативою можуть бути процедури з омолодження шкіри. Хоча…

Але сенс в іншому: визнання за собою права на природне старіння – один із виявів істинної, глибинної любові до самої себе. Ну а поки термін anti age догляду міцно утвердився в українському спеціалізованому інформаційному полі.

Старіння, чи то природне, чи передчасне, викликає певні зміни в тканинах і клітинах шкіри:

 • Втрата пружності і об’єму
 • Гіпотонус і гіпертонус в різних частинах обличчя
 • Перерозподіл жирових пакетів
 • Віковий птоз, втрата чіткості овалу
 • Зморшки і заломи
 • Посилення пігментації
 • Потовщення рогового шару, проблеми з судинами і капілярами тощо

З кожного з цих пунктів можна і потрібно проводити процедури anti age догляду за допомогою апаратних методів. Основний принцип – комплексний підхід, і це логічно. Наприклад, складно прибрати зморшки на переніссі, про опрацьовуючи круговий м’яз ока і лоб. Робота з нижньою третиною обличчя – це ліфтинг і підтяжка, як наслідок – зменшення носо-губної складки, зміцнення овалу. Anti age догляд за шкірою – складна і багатоступенева програма, адже в рамках однієї процедури можна виконати обмежений обсяг роботи.

Anti age догляд за шкірою: літня профілактика

Процедури з профілактики вікових змін шкіри та anti age догляд в цілому – один з найефективніших способів «зупинити мить». Дуже добре в цьому відношенні себе зарекомендували дбайливі апаратні методи, ручні маніпуляції, масажі, пілінги. Багато з них не мають сезонних обмежень – навіть пілінги нового покоління мають всесезонний характер, оскільки не підвищують фоточутливість шкіри. Сучасний anti age включає пілінги в загальну систему догляду за шкірою в літній период.

Специфіка літнього сезону – ультрафіолетове випромінювання, яке супроводжує нас з ранку до вечора.втрата вологи, сухість шкіри, порушення синтезу основних структурних білків – колагену й еластину, збільшення утворення пігментних плям, фотопошкодження різного характеру – основні ризики. Anti age догляд – це процедури для вирішення таких завдань:

 • Делікатне відлущування верхнього шару шкіри
 • Зволоження шкіри, створення і збереження гідро резерву
 • Захист від ультрафіолету А і В
 • Ангіопротекторна та капіляростабілізуюча терапія (в косметологічних засобах з цією метою вкрай популярний кінський каштан і його основний діючий компонент – есцин)

Останні 2 пункти перебувають у зоні відповідальності клієнтів, а ось перші 2 – це компетенція anti age догляду косметолога. Процедура делікатної і ощадливої ексфоліації верхнього шару шкіри можлива як із застосуванням легких поверхневих пілінгів (ензим них, наприклад), так і деяких апаратних методів. Середи них виділяються:

 • Ультразвукова чистка
 • Гідропілінг

Якщо в кабінеті косметолога є цих 2 апаратних способи – він може гарантувати своїм клієнтам делікатний anti age догляд за шкірою – для омолодження, профілактики, захисту. Гідропілінг сам по собі є самодостатньою процедурою і протягом літнього періоду може замінити багато інших способів. Мається на увазі укомплектований спеціальними активними сироватками апарат AquaFacial 8-в-1 мод. 254 ™ Beauty Service.

Зволоження на перший погляд не має вигляд серйозного завдання в рамках anti age догляду. Але згадаємо – шкіра літом потребує не лише зволоження, але й процедур для створення власного «водного резурву» для попередження зневоднення, збереження її еластичності і пружності. Серед апаратних методів для цієї мети найбільш оптимально підходять 2 методики:

 • Електропорація
 • Фонофорез

В домашніх умовах клієнт буде пролонгувати ефект від салонних процедур anti age догляду, застосовуючи рекомендовані косметологом засоби з домашньої лінійки, підсилені масками і сироватками.


 

Anti age догляд за шкірою: омолодження

Одна з найсильніших косметологічних процедур з омолодження – мікрострумова терапія. В літній період вона показана у тому числі і як захисна програма: відновлюючи енергетичний баланс у клітинах, стимулюючи вироблення АТФ, мікроструми захищають судини і капіляри від пошкоджень.

Досить позитивно сприймаються у літній період як anti age процедури масажі – і ручні, й апаратні. Це лімфодренажний, вакуумний, ліфтинговий, міостимулюючий тощо. Скажімо, процедура вакуумного масажу – один з найфізіологічніших методів аnti age догляду за шкірою. Важливий момент в масажних техніках – олія. Літом збільшується кількість себуму і виділення з пор поту й шкірного сала, тому літня олія, якщо можна так висловитись, має бути легкою, гіпоалергенною, некомедогенною, гарантувати легке тривале ковзання. Особливо це стосується олії для обличчя – збільшення кількості висипань після процедури anti age догляду зовсім недоречне.

Anti age догляд у літній період значною мірою – зона відповідальності клієнтів. Косметолог може лише порекомендувати професійний сонцезахисний крем, але вже користуватися ним – справа людини, розуміння нею важливості захисту своєї шкіри і здоров’я в цілому. Зі свого боку, спеціаліст допоможе максимально надовго зберегти шкіру молодою, підтягнутою, пружною й еластичною на процедурах в рамках комплексного anti age догляду.

З цією метою і працюють косметологічні комбайни і вся б’юті індустрія. Професійні процедури на безпечній робочій техніці і якісна професійна косметика – 2 вірних помічника косметолога.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.