0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Лімфодренажний масаж обличчя

  • 12 червня 2019 10:44:38
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 9821

Ключова частина імунної системи - лімфатична система, яка допомагає підтримувати здоров'я організму, виводячи з нього шлаки і токсини, тим самим усуваючи інфекції та хвороби. Якщо лімфатична рідина не циркулює на повній швидкості, токсини можуть накопичуватися в організмі, що призводить до сірого кольору шкіри, набряків і темним колам під очима.

Такий стан шкіри загрожує всім, але в найбільшій зоні ризику - жителі мегаполісу після 25 років, ті хто веде малорухливий спосіб життя і не приділяє належну увагу здоровому харчуванню.

Виправити ситуацію допоможе лімфодренажний масаж. Мета лімфодренажного масажу - вивести рідину з тканин в лімфатичні вузли, де знищуються бактерії, віруси і інші шкідливі мікроорганізми. В результаті чого відбувається стимулювання імунної системи.

Як робити лімфодренажний масаж

Оскільки лімфатична система проходить близько до поверхні шкіри, дієвими будуть кругові рухи з легким тиском на шкіру в напрямку до лімфатичних вузлів.

Іншими словами рухи масажиста під час процедури повинні імітувати дії лімфатичних судин, таким чином налагоджується відтік лімфи і крові, що є ключовим завданням лімфодренажного масажу.

Як правильно робити лімфодренажний масаж обличчя

Лімфодренаж на обличчі може бути проведено різними способами. Найбільш поширені методики сьогодні: ручний і апаратний лімфодренаж.

Ручний і лімфодренажний масаж найпростіший і найдоступніший спосіб, крім того це дуже приємна релакс-процедура. Безсумнівно краще довіритися професіоналу, але даний вид масажу допустимо робити самостійно. Для самостійного лимфодренажного масажу дуже важливо вивчити правильні напрямки масажних рухів, найкраще заздалегідь роздрукувати для себе схему лімфатичної системи на обличчі і масажувати шкіру в строго встановлених напрямках, лише тоді ваш масаж буде ефективним.

Повний лімфодренажний масаж обличчя може зайняти більше 20 хвилин. Пам'ятайте, що ви не масажуєте м'язи, ви просто масажуєте шкіру і стимулюєте рух лімфи. Використовуйте легкі, повільні рухи вздовж шляхів, які позначені на схемі. Якщо під час масажу з'явилося почервоніння шкіри, значить ви використовуєте занадто великий тиск і задіюєте кровоносну систему, а не лімфатичну систему. Ваше обличчя не повинно виглядати почервонілим після того, як ви робите масаж обличчя.

Як часто робити лімфодренажний масаж

Профілактичний курс масажу може бути з 10 процедур, допускається щоденне повторення. Для закріплення результату повторюйте курс процедур з інтервалом 1 раз на  місяць.

Апаратний лімфодренажний масаж

Апаратний лімфодренаж проводять за допомогою мікрострумових апаратів або вакуумних масажних приладів. У даному випадку процедура вимагає професійного підходу, так як застосовується спеціалізоване обладнання.

Мікрострумовий лімфодренаж - один з найефективніших методів, а також з хорошим практично миттєвим помітним результатом. Досить однієї процедури, щоб прибрати набряклість з обличчя, це доведено безліччю позитивними відгуками косметологів, практикуючих дану методику.

Вплив струму у даному випадку стимулює м'язові волокна обличчя. Під час процедури відбувається почергове стискання і розслаблення м'язів, завдяки такій стимуляції поліпшується мікроциркуляція, швидше розсмоктується набряк і на клітинному рівні нормалізується постачання живильними речовинами.

Ще однією перевагою мікрострумового лімфодренажу є пряма м'язова стимуляція, яка згодом призводить до вираженого ліфтинг-ефекту з тривалим збереженням результатів.

Вакуумний лімфодренаж особи

Всім відомий баночний вакуумний масаж у більшості асоціюється з антицелюлітними програмами для тіла. Однак, це також відмінна методика для ефективного лімфодренажу обличчя.

Для лімфодренажа обличчя використовують ті ж прилади, але з іншими комплектом насадок - це баночки з найменшим діаметром. У зоні впливу негативного тиску відбувається розширення капілярів, збільшення припливу крові, активізація обмінних процесів в клітинах і тканинах, за рахунок цього досягається ефект лімфодренажу.

Крім того, в зоні проходження вакуумної насадки відбувається значне розширення пор шкіри, що сприяє швидкому їх очищенню від шкірного сала та інших забруднень.

Окремо варто відзначити, що має величезне значення обладнання з яким працює майстер. Ми рекомендуємо віддавати перевагу професійному, якісному та надійному обладнанню. А купувати такі прилади необхідно в спеціалізованих магазинах, а краще відразу звертатися до офіційного представника безпосередньо.

Компанія Бьюті Сервіс Україна, яка представляє апарати ТМ Beauty Service завжди відкрита для клієнтів, співпрацює як з оптовими, так і роздрібними покупцями. Це компанія, яка дорожить своєю репутацією, тому в їх асортименті тільки якісна продукція і з доведеною ефективністю. Відвідайте виставковий зал компанії в Києві на вул. Шутова, 9А, оф. 126 або ознайомтеся з наявністю обладнання в інтернет-магазині компанії.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.