0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Лікування жирної пористої шкіри: процедури комплексного рішення

 • 30 березня 2020 17:14:17
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1391

Жирна шкіра з широкими порами створює багато неприємних моментів своїм власницям. Блиск, широкі візуально помітні пори, тьмяний землистий колір обличчя, багато чорних точок – комедонів, акне, часті висипання, нерівний рельєф, проблеми в Т-зоні – такі її основні візуальні характеристики.

Для лікування жирної пористої шкіри важливе дотримання головного правила – правильно очищення. Щоденне вмивання зі спеціальними засобами – одна з неухильних умов її лікування. Гелі та пінки з некомедогенним ефектом – оптимальний варіант, після них обов’язково використовується тонік. Обираючи продукти для щоденного догляду, звертайте увагу на їх склад – він не має містити спирту.

Жирна пориста шкіра: салонні процедури

В домашніх умовах самому складно на професійному рівні потурбуватися про пористі шкірні покриви – і тут на допомогу поспішає косметологія. Одна з найзапитаніших процедур – ручна чистка, хоча вона є досить агресивним методом. Жирна пориста шкіра потребує процедури періодичної чистки, для неї це один зі способів лікування – 1 раз, а то і двічі на місяць. Це якщо йдеться про класичну мануальну чистку. Такий спосіб необхідний, але він не є самодостатнім і єдино ефективним.

Салонні процедури поєднують чистку з лікуванням вугрової хвороби, демодекозу, висипань – адже подавляється патогенна мікрофлора. Серед ручних методів лікування жирної пористої шкіри активно використовуються пілінги – поверхневі й серединні, карбоксітерапія, кріотерапія, лікувальні масажі. Салон краси має багато можливостей для лікування – особливо результативно себе зарекомендували комплексні рішення з використанням апаратних методів.

Жирна пориста шкіра: апаратні методи лікування

Серед методів апаратної косметології для жирної пористої шкіри найефективніші такі процедури:

 • Алмазна мікродермабразія: шліфує й вирівнює рельєф, ідеально при гіперкератозі – а він часта проблема у цьому випадку. Поєднання шліфування з вакуумом дозволяє регулювати глибину впливу і силу захоплення епідермісу під час процедури, підтягує наверх вміст пор. вакуум також виконує роль масажу, покращує всі обмінні процеси в клітинах, мікроциркуляцію.
 • Ультразвукова чистка: один з ефективних методів лікування жирної пористої шкіри. УЗ хвиля має антибактеріальні, протизапальні властивості – з метою лікування лікар дерматокосметолог може призначати процедуру УЗ чистки раз на тиждень – і через півроку таких процедур відбудеться нормалізація шкірних покривів, зменшення кількості себуму. За допомогою ультразвуку лікують акне, себореї, розширені пори. Вугрова хвороба і висипання, які є постійними супутниками жирної пористої шкіри, – безпосередні показання до застосування процедури УЗ чистки.
 • Мікрострумова терапія: відновлення енергетичного потенціалу клітин на всіх рівнях, нормалізація стану епідермісу, лімфодренаж, зменшення кількості себуму. Електричний струм демонструє добрі заспокійливі результати при роботі на жирній пористій шкірі – особливо у місцях запалень. Процедура оптимально поєднується з алмазною мікродермабразією та ультразвуковою чисткою.
 • Фототерапія: жовтий, зелений, синій кольори мають дезінфікуючі, протизапальні, антибактеріальні, заспокійливі ефекти. Дерматологія однією з перших почала застосовувати для лікування жирної пористої шкіри процедуру хромотерапії і успішно лікує з її допомогою акне, демодекоз, вугрову хворобу, запальні елементи. Придушення патогенної мікрофлори і запалень – пряме призначення фототерапії.
 • Гідродермабразія: комплексна процедура за допомогою спеціальних сироваток, де на 2-му етапі використовується саліцилова кислота. Може застосовуватися окремо як допоміжний метод.
 • Електропорація: безін’єкційна мезотерапія, високоефективний метод для лікування жирної шкіри з широкими порами. Вугровий висип, сліди від висипань, розширені пори, чорні точки – прямі показання до застосування процедури. Добре працює в парах з УЗ чисткою, мікрострумами. Має найглибше проникнення препаратів – лікарські засоби, кислоти, вітаміни, розчини доставляються на рівень дерми.

Для салону краси, приватної практики, медичної косметологічної клініки професійне обладнання – запорука якісної роботи, вирішення багатьох проблем шкірних покривів: чистки, омолодження, відновлення, лікування, ліфтингу, anti-age терапії.

Сертифікований професійний апарат і якісна професійна косметика – дві умови для успішного лікування жирної пористої шкіри. І якщо косметику косметолог підбирає для себе сам, то технікуми можемо порадити – це апарати і комбайни «Бьюті Сервіс Україна».

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.