0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Ліфтинг орбітальної зони: RF, мікроструми, вакуум

 • 28 серпня 2020 19:59:02
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 792

Шкіра навколо очей витримує найбільше мімічне й емоційне навантаження, будучи, до того ж, найніжнішою і найделікатнішою. Відсутність жирового прошарку, значна кількість кровоносних судин, тонкий епідерміс поряд деякими іншими факторами часто призводять до її передчасної втоми, назвемо це так, а потім – і до передчасного старіння.


 

Сучасна косметологія може запропонувати дівчатам і жінкам багато методів відновлення й омолодження шкіри орбітальної зони – апаратних, ін’єкційних, мануальних. Розповімо про 3 найефективніших з них.

Ліфтинг орбітальної зони: апаратні методи

Інноваційний розвиток косметології створив велику кількість ощадливих, неінвазивних технологій з доведеною ефективністю. Їх прихильники сьогодні можуть вибирати з кількох – залежно від протипоказань, індивідуальної реакції, оснащення кабінету краси тощо. З практичного боку свою результативність і значимість впевнено довели 3 види:

 • Радіохвильовий ліфтинг – RF
 • Мікрострумова терапія
 • Апаратний вакуумний масаж
 


 

У цій трійці лідерів радіохвильовий метод – наймолодший. Перші апарати почали проходити апробацію на початку 2000-х. Сучасне покоління техніки – вдосконалене й безпечне. На сьогодні в залежності від ділянки впливу застосовуються біполярні, триполярні, мультиполярні насадки різного діаметру й призначення. Для ліфтингу очей існує окрема насадка меншого розміру – зазвичай, біполярна.

Мікрострумова терапія активно застосовується в косметологічній сфері з другої половини 80-х років минулого століття. На сьогодні це одна з найбільш фізіологічних методик – для відновлення, лімфодренажу, підтяжки, у тому числі – й ліфтингу орбітальної зони. Тонізація шкіри обличчя й повік, відновлення клітин і їх мембран, синтез АТФ, нормалізація електричного потенціалу в клітинах – прийшовши в косметологію з реабілітаційної медицини, мікрострумова терапія швидко й впевнено стала топовою лідируючою технологією.

Ну а китайському вакуумному масажу так взагалі не одна сотня років. І навіть не тисяча – у всякому випадку, у публікаціях на відповідну тематику є загальні відсилання до періоду «давнини». Історики кажуть, що китайська цивілізація зі своїми 6 тисячами років – одна з найдавніших у світовому масштабі. Археологи так взагалі завдяки остеологічним дослідженням довели, що найраніше проживання людства  на території Китаю датується віком 67 000 років. Ну а китайська мануальна терапія – видатне багатство й здобуток не лише азійської, але й світової медицини. Для опрацювання зони навколо очей застосовують насадки найменшого розміру. Одні з найбільш делікатних й ефективних для роботи на нерухомій верхній повіці, опрацювання кругового м’яза ока – вакуумно-кулькові діаметром 15 мм тм Beauty Service.


 

Лістинг орбітальної зони: переваги апаратних методів

Ритм сучасного життя накладає свій відбиток і на вимоги до косметологічних процедур. Мало хто із середньостатистичних клієнтів салонів краси може собі дозволити тривалий реабілітаційний період. Навіть незважаючи активне поширення методик дистанційної роботи.

Можна також констатувати, що в суспільстві в цілому змінилось відношення до так званої «лікарської помилки». Сучасний клієнт з одного боку – досить вимогливий, а з іншого – юридично грамотний. Напевно косметологи, що працюють в крупних салонах краси, можуть розповісти чимало історій з цієї теми, у тому числі – й конфліктних. І з такої позиції застосування сучасних апаратних методик можна розглядати як своєрідний запобіжний і захисний механізм для спеціаліста – тому що поняття «лікарська помилка» за умови придбання якісного сертифікованого обладнання наближене до мінімуму.

У цілому ж, загальний перелік переваг наведених трьох видів апаратного ліфтингу орбітальної зони можна викласти у такому вигляді:

 • Безболісність процедур
 • Видимий результат після першого сеансу (особливо RF)
 • Відсутність реабілітаційного періоду
 • Накопичувальний ефект при проходженні курсу
 • Пролонгована дія
 • Можливість застосовувати як експрес-метод миттєвої краси
 • Відсутність сезонних обмежень (якщо сеанс RF ліфтингу орбітальної зони проводиться у літній період – спеціалісти радять робити це ввечері й використовувати санскрін)
 • Мінімальна собівартість процедур
 • Відсутність ризику інфікування й зараження
 • Відсутність протипоказань за типом шкіри
 • Відсутність негативних побічних ефектів, зокрема – віддалених у часі

Із 3-х наведених методів найфізіологічніші – мікроструми й вакуум. Порівняно з ними метод RF ліфтингу має сильнішу й радикальнішу дію. Але він же – найкоротший за тривалістю процедури, мікроструми й вакуум тривають довше. Всі технології чудово працюють у комплексних програмах, зокрема – у комбінації з фотодинамічною терапією.

І нехай очі клієнтів сяють!

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.