0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Що ми можемо порекомендувати вам з нашого асортименту для роботи по обличчю?

  • 10 січня 2020 12:29:11
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 914

Якщо орієнтуватися за  попитом клієнтів, то найкращий варіант - апарат для гідропілінгу мод.254 AquaFacial ТМ Beauty Service. Гідропілінг вже кілька років на вершині популярності в Америці, у нас ця процедура також популярна, але ще далеко не всі косметологи застосовують її у своїй практиці. Будьте в тренді і попереду конкурентів!
 


Гідропілінг - це дуже приємна процедура для клієнта, нескладне виконання для косметолога і відмінний миттєвий результат - чиста, однотонна і сяюча шкіра. З огляду на підвищений попит на цю процедуру апарат швидко окупається.


Якщо орієнтуватися на омолоджуючі процедури, то в даному випадку лідирує апарат мікрострумової терапії мод.117 ТМ Beauty Service. Це безсумнівно краща модифікація серед мікрострумових апаратів.
 


Мікрострумовий вплив відмінно відгукується на вікових клієнтах. Виражений лімфодренажний ефект сприяє усуненню набряклості, шкіра світлішає, підтягується контур обличчя. Клієнти 25+ також будуть задоволені результатом - процедура дуже освіжає, "відкриває очі".


Собівартість такої процедури - мінімальна, з витратних матеріалів косметологу знадобиться всього лише струмопровідні засіб.


Якщо ви хочете універсальне обладнання, яке не буде простоювати без роботи, то кращим варіантом для вас буде косметологічний комбайн ТМ Beauty Service.


Функціональне наповнення наших комбайнів дуже різне, щоб кожен зміг підібрати для себе ідеальний комплект процедур.


Розгляньте з комбайна 3-в-1 мод. 6003 ТМ Beauty Service. Тут комбінація трьох процедур, кожна з яких буде корисною для клієнтів різного віку і з різним типом шкіри.
 


Ультразвуковий скрабер - це буде ваша щодня затребувана процедура. УЗ-пілінг це базовий догляд, який відмінно справляється з чорними точками на шкірі.


Мікрострумова терапія - також буде завжди затребувана серед клієнтів схильних до набряклості і ознаками старіння шкіри.


Електропорація - допоможе вам вирішити будь-яку проблему зі шкірою ваших клієнтів. Завдяки впливу струму ви зможете впровадити лікувальні засоби, вітамінні коктейлі і поживні речовини в глибокі шари шкіри.


В такому випадку ви досягнете результату швидше, ніж якби ви використовували тільки поверхневий вплив за допомогою косметичних засобів.


У нашому асортименті є ще багато косметологічних апаратів і наші менеджери із задоволенням розкажуть вам про переваги кожного з них, допоможуть підібрати апарат, який точно буде працювати на вас.

 
  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.