0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Косметологічна кушетка: де купити недорогу і якісну кушетку

  • 16 листопада 2018 13:41:22
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 2134
Косметологічна кушетка – мабуть, найбільш універсальний і необхідний атрибут будь-якого косметологічного і медичного закладу незалежно від специфіки діяльності і напрямів спеціалізації. Виробники пропонують їх на будь-який смак – як універсальні, так і спеціального призначення. Мабуть, жоден інший вид косметологічних меблів не має стільки варіантів різноманіття, як кушетки: кушетка-масажний стіл, кушетки для нарощування вій, кушетки-крісла для педикюру, кушетки на коліщатах, з пластиковими заглушками на ніжках для пом’якшення пересовування крісла, з підігрівом (до 500 +/- 50 у 3-х секціях), механічним, гідравлічним чи електричним регулюванням положень спинки і ножної частини, кушетки для СПА-процедур. Сучасні моделі нагадують крісло-трон – підголівники, підлокітники, підставки для ніг. Такі конструкції повністю орієнтовані на створення зони максимального комфорту і розслаблення для клієнта. А для бізнесу у сфері краси повне задоволення клієнта – першочергове завдання.

Перш ніж вибрати кушетку для облаштування косметологічного кабінету, потрібно визначитися з головними потребами, які безпосередньо пов’язані з напрямом діяльності конкретного салону. В ідеальному варіанті у кожного майстра має бути власна кушетка, яка найбільше підходить для виконання певних конкретних процедур. Особливо це стосується кушетки-масажного стола, адже в цьому випадку вкрай важливу роль відіграє фактор зручності для майстра-масажиста для найкращого проведення сеансу масажу. В умовах великого завантаження косметологічного салону, особливо якщо один з основних напрямів його роботи – проведення масажу, цей фактор може відігравати вирішальну роль.

Косметологічна кушетка-масажний стіл випускається в багатьох модифікаціях. Це може бути і складана кушетка, і стаціонарна. З металевою основою чи дерев’яною. 2-х, 3-х, 4-х секційна, з вигинами в ножній чи спинній секціях. На коліщатах чи без, з підлокітниками чи без, з додатковими аксесуарами (з’ємна поличка для рушників, кріплення для простирадла тощо), стаціонарним чи з’ємним підголівником. З різним запасом регулювання висоти, різним кутом нахилу спинки і самої кушетки. І, відповідно, в різному ціновому діапазоні.

Що для дешевших, що для дорогих моделей головне питання – якість виробника. Її може підтвердити лише довготривале успішне
перебування виробника на б’юті-ринку України і сотні проданих моделей, які вже протягом тривалого часу активно працюють і для клієнта, і на майстра. А отже, щоб бути впевненим в якості придбаної косметологічної кушетки, від якої безпосередньо залежить здоров’я, безпека і задоволення ваших клієнтів, головним чином варто орієнтуватися на виробника, який успішно підтверджує свою репутацію протягом десятків років.

Якщо косметологічний заклад спеціалізується на проведенні процедур з використанням апаратної косметології та/чи манікюру-педикюру, немає потреби вибирати в салон дорогу важку стаціонарну модель кушетки, яка найбільше підходить суто для проведення масажних процедур чи для СПА-салонів. Такі кушетки, хоча й вирізняються підвищеним рівнем комфорту для клієнтів, більшими розмірами і витримують підвищене навантаження (до 250 кг), мають свою функціональну специфіку. Їх основне завдання – сприяти максимальному розслабленню клієнта під час проведення сеансів масажу. До того ж, кушетка для СПА-салону, завдяки своїй вищій ціні, не так швидко окупиться.

Для класичного косметологічного кабінету є сенс звернути увагу на меблі недорогої чи середньої цінової категорії. Сучасні виробники пропонують достатній вибір зручних і якісних косметологічних кушеток, які завдяки своїй універсальності можуть використовуватись для проведення будь-яких косметологічних процедур. І хоча всі вони підходять для проведення також і масажних процедур, але певні особливості їх конструкції найбільшою мірою орієнтовані на проведення процедур у сидячому чи напівлежачому положенні.
Такі кушетки розкладаються до горизонтального положення і складаються у вигляді крісла. Деякі моделі мають фіксовану висоту, а кушетки для масажу рекомендується вибирати з опцією регулювання висоти. Мають достатній кут регулювання підйому не лише спинки (в залежності від моделей від 0 до 550, 700, 800), а й ножної частини (від 350, 400, 450 чи навіть 900 до 0).

Одна з основних відмінностей таких косметологічних кушеток – дещо менші розміри ложа і менше допустиме навантаження. На відміну від масажних, які мають ширину ложа до 75 см і витримують навантаження до 200–250 кг, тут розмір ширини складає 63 см, максимально допустиме навантаження переважно до 150 кг (окремі моделі до 250). В деяких модифікацій передбачені додаткові зручні елементи – висувні пластикові лотки, в яких зручно тримати під рукою необхідні робочі інструменти, витратні матеріали та інші аксесуари.

Функціональна косметологічна кушетка повною мірою може використовуватись для проведення будь-яких косметологічних операцій: масажу, депіляції, манікюру-педикюру, а також – для проведення процедур з використанням косметологічних апаратів. Але все ж варто виокремити педикюрні кушетки, які мають найбільшу специфіку – розділена уздовж нижня частина найзручніше підходить для виконання процедури педикюру, оскільки дає майстру можливість працювати окремо з кожною ногою клієнта. Кушетки-крісла для педикюру також мають опцію регулювання висоти (механічну, за допомогою гідравлічної помпи чи електричну), опцію нахилу кушетки (від 0 до 150).

Всі описані вище модифікації кушеток, незалежно від моделі і її функціональних особливостей, мають одну спільну рису – якість, перевірену десятками років роботи в умовах активної експлуатації. Клієнт, який після відвідування косметологічного салону отримує повний спектр задоволення – і від результату роботи майстра, і від комфорту, повернеться у цей салон знову і знову. Косметологічна кушетка, яку ви плануєте купити, і покликана забезпечити спрацювання у відвідувачів цього суто психологічного фактору – запам’ятати зону власного комфорту.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.