0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Косметологічні апарати: основні різновиди, призначення

 • 22 жовтня 2019 17:39:09
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 2158

Складно собі уявити сучасний догляд за шкірою в салоні краси, який обходився би без функціональних і модних професійних приладів. Світ сучасної естетики – це світ майстра і електронних приладів для косметології. Це світ, де для зовнішності і здоров’я людини працюють мікроструми та нейроімпульсні струми, за шкірою доглядають ультразвук і лазер. Як розібратися майстру в цьому складному світі, вибрати в салон потрібний апарат і прилад, купити затребувану техніку, яка швидко окупиться і буде приносити прибуток, за якими критеріями шукати?

Апарат для салону і майстра: визначаємо сферу послуг

У косметології прилади для відновлення шкіри діляться на кілька окремих груп. Головну роль при їх виборі грають такі чинники:

 • спеціалізація салону
 • наявність у майстра медичної освіти
 • цільова аудиторія салону
 • основні тенденції на б’юті-ринку
 • найбільш затребувані методи догляду за шкірою за допомогою апарату
 • потреба оновити обладнання для косметології

Наведені фактори при виборі приладу для майстра важливі, але не єдині. Один з головних визначальних моментів – йдеться про відкриття нового закладу, чи про оновлення асортименту апаратів косметологічних у вже існуючому салоні.

Одна справа – якщо майстер працює в кабінеті краси тривалий термін, має досвід використання приладів, знає статистику найпопулярніших програм догляду за шкірою, постійних клієнтів. Наявний досвід, знання ринку професійної техніки, аналіз основних споживчих тенденцій перетворюють покупку приладів у цікаве і захопливе заняття.

Інша річ, якщо апарат для лікування шкіри вибирає майстер, який тільки відкриває свій приватний салон. Виходячи з освіти, наявності певних фінансових ресурсів і розуміння тієї ніші, в якій він буде працювати в салоні, майстер визначає можливості, які йому потрібні в приладі. Якщо у майстра є медична освіта, підкріплена курсами косметолога, він може отримати ліцензію на надання послуг, які пов’язані з пошкодженнями шкіри. Ін’єкційні маніпуляції, плазмоліфтинг, біоревіталізація – для проведення цих маніпуляцій в салонах використовуються спеціальні апарати косметологічні.

Диплом косметика-естетиста дає спеціалісту можливість придбати прилад для здійснення будь-яких доглядових методик за шкірою обличчя і тіла, не пов’язаних з порушенням її цілісності. За допомогою апарату майстер косметолог може проводити в салоні найбільш результативні процедури, які стосуються омолодження і відновлення шкіри: безін’єкційну мезотерапію – електропорацію, мікрострумову терапію, фонофорез.

Базові функції для майстра: 1 опція

Косметологічні прилади загалом можна розділити на 2 великі групи: які мають одну опцію догляду за шкірою або кілька – в середньому від 2 до 13. Моно апарати коштують дешевше, мають менші розміри і вагу, легко транспортуються, можуть використовуватися для роботи на виїзді. Сучасний ринок професійного обладнання пропонує для салонів і майстрів косметологів у моноваріанті прилади з базовими методиками, які покривають основні етапи лікування шкіри:

Якісний ліцензований прилад в салон з однієї базовою методикою, в залежності від моделі, коштує в середньому 3200–11000 грн. Виняток становлять апарати для кристалічної мікродермабразії і безопераційної підтяжки шкіри – RF-ліфтингу, їх вартість близько 20000–29000 гривень. Періодично проходять акції і знижки, завдяки яким майстер косметолог або салон можуть купити прилад ще на 10–15% дешевше. Деякі компанії пропонують різноманітні програми лояльності, що також працює в інтересах покупця.

Косметологічні комбайни: топові функції в салоні краси

Прилади, що поєднують в собі кілька опцій догляду за шкірою – серйозна техніка для салону краси з чітким професійним призначенням. Такий апарат має презентабельніший вигляд, розрахований на тривалий термін служби, відрізняється більшими розмірами і вагою. При покупці приладу майстру важливо звернути увагу на тривалість перебування конкретного виробника на б’юті-ринку України, наявність у нього пакету офіційної супровідної дозвільної документації, поцікавитися наявністю власного сервісного центру, уточнити про можливості післягарантійного обслуговування і ремонту апарату.

Різні виробники пропонують різні варіанти поєднання в одному приладі декількох топових опцій. Цей вислів позначає методи, які користуються найбільшим попитом у салонах краси. Наприклад, класичні методики чищення шкіри сьогодні все частіше здійснюються за допомогою апаратів, і за кількістю запитів – це прилад № 1 для майстра і салону.

Загальноприйнята практика – поєднувати в одному апараті процедури, які взаємодоповнюють одна одну, показують відмінний результат у комплексній роботі на шкірі і внутрішніх тканинах. Наприклад, УЗ чистка і мікрострумова терапія; УЗ-пілінг з фонофорезом і мікрострумами; фонофорез з електропорацією і функцією холод. З практичної точки зору, вигідніше придбання в салон для початківця майстра апарату з 4–5 основними опціями. За допомогою такого приладу у косметолога є можливість розробити і проводити десяток комплексних програм омолодження шкіри з оптимально поєднуваних між собою процедур. Це оптимальний спосіб вкладення коштів: він покриє практично повну потребу в техніці для початкового етапу професійної діяльності. Наступна купівля – це вже буде розширення комплексу послуг, а не придбання найнеобхіднішого.

Вибір апарату для свого салону – хвилю чий і значимий момент для майстра початківця. Визначившись з найбільш затребуваними і результативними методиками догляду, лікування, ревіталізації шкіри, вивчивши ринок обладнання і ділову репутацію виробників, майстер косметолог зробить найбільш значущу для себе як фахівця річ – придбає апарат. Нова техніка – це нові можливості реалізації себе на професійному рівні, це вірний помічник і надійний друг. І нехай техніка послужить вам довгі роки, радуючи результатом і вас, і ваших клієнтів!

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.