0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Яким має бути професійний масажний стіл

  • 12 листопада 2018 10:45:42
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1605

Професійний масажний стіл – це окрема категорія меблів спеціального призначення. Їх основне застосування – у масажних кабінетах, салонах краси, косметичних клініках та салонах. Мета використання – забезпечення якісного робочого місця для фахівця-масажиста, а також – створення комфортної і безпечної зони для клієнта. І саме повне дотримання цих умов є основною характерною ознакою якісного масажного столу.


Як і будь-яке інше косметологічне обладнання, професійні меблі також постійно вдосконалюються. Ще якихось кілька років тому вибір столу для проведення косметологічних маніпуляцій, і масажу в тому числі, був значно простіший – дерев’яний чи металевий, складаний чи стаціонарний. Сучасні ж професійні масажні столи – це складна конструкція, в якій знайшли своє втілення останні розробки медиків та інженерів.


Найбільшою мірою технологічні зміни торкнулися ложа стола – на зміну незручній монолітній непорушній платформі прийшли складні конструкції з різною кількістю секцій на вибір. Найпростіший варіант – 2-х-секційні. Але навіть такі столи, попри свою спрощену будову, містять усі необхідні на сьогоднішній день елементи для зручності і клієнта, і фахівця-масажиста. Регулювання висоти столу здійснюється за допомогою гвинтового механізму – таким чином майстер будь-якого зросту може встановити оптимальну для себе висоту стола, яка дозволить йому найефективніше проводити сеанс масажу. Скажімо, є моделі, де запас регулювання складає 48 см – від 51 до 99 см, що дозволяє також використовувати їх для проведення багатьох інших косметологічних процедур.


Загалом же, сучасний професійний масажний стіл – меблі поліфункціонального призначення. Основне застосування – це проведення ручного масажу, а також – різного роду інших процедур, у тому числі і за допомогою косметологічних апаратів. Окремі моделі завдяки своїй конструкції можуть використовуватися набагато поліфункціональніше. В першу чергу це стосується моделей, ложе яких має понад 2 секції – 3 чи 4. Окрім стандартного регулювання висоти столу, в таких моделях можлива зміна положення спинки, вигинів у ножній і/або спинній частині, кута нахилу кушетки. Висота таких моделей вища за стандартну, але має менший запас регулювання – 18-25 см. Додаткова перевага – наявність електричного регулювання. Можливі варіанти: 2, 3, 4 мотори.


Перш ніж вибрати масажний стіл, потрібно визначитись з основною потребою його придбання. Якщо ви – майстер-початківець, для першого періоду вашої практики можете вибрати недорогу, але повноцінну стаціонарну модель. Вона буде дорожчою за складаний стіл, але її якість, міцність і надійність – переважаючі фактори. Сучасні моделі також мають додаткові елементи для більш зручної роботи – полички для аксесуарів, тримачі для рушників, кріплення для простирадла тощо. Радимо звернути увагу на кілька представлених на нашому сайті моделей, зокрема, 219 і 257. Це повноцінні стаціонарні масажні столи з міцною металевою основою, механічним регулюванням положення спинки, отвором для обличчя (стаціонарним або знімним). Модель 219 має фіксовану висоту, модель 257 – регульовану. Максимальне навантаження – 200 кг. Масажні столи такого типу – хороший варіант для приватної практики, компактної студії чи масажного кабінету.


Окремо виділимо масажні столи з додатковим зручним елементом, який оцінять і фахівці, і власники компактних салонів чи кабінетів – спеціальні коліщата. Особливо актуально це, якщо стіл має посилену міцність і, відповідно, вагу. Це моделі 289, 289-В, 269. Кожна з них має свої технічні особливості, але всі вони мають коліщата і витримують підвищене навантаження – до 250 кг. Ці моделі масажних столів доречно вибрати, якщо планується активне використання столу не лише для масажу, а й проведення інших апаратних процедур, і є потреба перемістити кушетку з одного місця в інше.


Інша справа, якщо мова йде про стаціонарні меблі для спеціалізованих косметологічних чи медичних закладів, поліклінік, СПА-центрів. У такому випадку до вибору масажного столу варто підходити серйозніше, спираючись на додаткові інші критерії. Серед них, окрім функціональних можливостей, не останнє місце відіграватиме зовнішній вигляд столу, адже він стає своєрідною промовистою візитівкою закладу, важливим елементом інтер’єру, свідченням найвищого класу закладу.


Хороший масажний стіл для такого спеціалізованого закладу – це меблі не лише з додатковою функціональністю, а й підвищеною комфортністю для клієнтів. Такий масажний стіл повністю підлаштовується під індивідуальні потреби і специфіку фігури кожного окремо взятого відвідувача, гарантуючи йому максимально зручне розміщення відповідно до природних вигинів хребта і повну релаксацію під час проведення процедур.

Рекомендуємо вибрати моделі, конструкція яких має кілька секцій з окремим регулюванням – 3 чи 4. Обов’язкові деталі – наявність вигинів у ножній і/або спинній частинах, знімні підлокітники. За допомогою електричного приводу забезпечується плавне піднімання спинки, кут її нахилу. Доречно звернути увагу на моделі 3805Е та 3818А як оптимальний варіант для СПА-центрів та спеціалізованих профільних закладів. Окремої вишуканості їм надає стійка дерев’яна основа, завдяки чому вони виглядають презентабельно і багато. Серед їхніх переваг також – широке ложе, яке ще додатково можна збільшити за рахунок знімних підлокітників, і більші розміри – близько 2 метрів у довжину.


Професійний масажний стіл – неодмінний атрибут багатофункціонального призначення сучасного косметологічного чи медичного закладу. Незалежно від обраної моделі незмінною залишиться їхня якість, завдяки якій вони прослужать на користь і задоволення ваших клієнтів багато років.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.